Завод Елеваторного Обладнання «Сокол» прийняв участь у найбільшій у світі виставці сільськогосподарської техніки та обладнання AGRITECHNICA-2019

4 декабря 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №49

СтатьиАгротехнологииЗавод Елеваторного Обладнання «Сокол» прийняв участь у найбільшій у світі виставці сільськогосподарської техніки та обладнання AGRITECHNICA-2019
Сокол

За час участі у виставці були проведені зустрічі як з вітчизняними, так і зарубіжними представниками аграрного бізнесу.


Особливий інтерес у відвідувачів викликала технологія футерування зернопроводів поліуретаном і методи, що застосовуються заводом для зменшення бою зерна при сушінні і транспортуванні.

Як відзначили представники елеваторних комплексів та фермерських господарств, питання зносу самопливних систем актуальне як ніколи. Футерування самопливних систем та обладнання дозволяє зменшити травматизм зерна, збільшити рентабельність підприємства та уникнути технологічних простоїв обладнання.

Оскільки завод «Сокол» розробив велику кількість рішень щодо футерування самопливів та обладнання, вітчизняні та іноземні фахівці отримали можливість отримати фахову консультацію безпосередньо на виставці. Також відвідувачі стенду ознайомилися з усім переліком продукції, яку виробляє завод.

В 2019 році завод «Сокол» розширив лінійку зернових силосів, почавши виробляти ємності для зберігання зерна об’ємом до 10 тис. м3.

Сокол

Також в Ганновері були презентовані бункери для безтарного зберігання муки, комбікормів та інших сипучих продуктів. Приємно було бачити велику кількість представників вітчизняного агробізнесу, поспілкуватися та оговорити питання будівництва елеваторів в Україні. Так само профільні фахівці з країн ближнього зарубіжжя відзначили прогресивні технологічні рішення в зерносушарці «Сокіл». Завдяки розділеній системі нагріву, можна вибрати декілька режимів роботи, що дозволяє економити паливо та отримувати якісну сушку.  На переговорних майданчиках Завод «Сокол» провів перемови з представниками європейського бізнесу стосовно представництва продукції заводу в країнах Євросоюзу.

Завод Елеваторного Обладнання «Сокол» вдячний усім відвідувачам, які завітали на стенд заводу в Ганновері.


ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: