AgroONE №49

Дек / 2019

Оформити передплату можна через будь-яке відділення Укрпошти – наш передплатний індекс 86876. Вы також можете оплатити підписку на друковане видання онлайн.

AgroONE №49

Вітаю Вас, шановний читачу!

Завершення року ознаменувалося найбільшою в світі виставкою сільськогосподарської техніки AGRITECHNICA-2019 в м. Ганновер (Німеччина). Команда «AgroOne» в ній взяла активну участь, адже тут були представлені найбільш сучасні досягнення, агрегати та рішення, які уособлюють потужний розвиток й тенденції в агарній галузі на найближчі роки. І в грудневому випуску ми, насамперед, знайомимо Вас з технікою та обладнанням провідних світових і українських виробників.


Компанія Krone, яка отримала срібну нагороду AGRITECHNICA-2019, задає нові тренди в галузі заготівлі кормів. Її останні розробки відзначає висока функціональність та ефективність, конструктори роблять акценти на автоматизації та роботизації обладнання.


Лідер в сфері ґрунтообробної техніки – німецька компанія Lemken – представив нові та вдосконалені моделі плугів, борін та культиваторів.


Провідний італійський виробник зерносушильного обладнання Mecmar продемонстрував нову модель зерносушарки Nano 5/40 T.


Українські виробники на світовому агрофорумі були представлені яскраво та потужно. Наші розробники сільськогосподарської техніки мали що показати і чим зацікавити як українських, так і іноземних учасників виставки. Обладнання «Фадєєв Агро» для якісної пофракційної очистки та підготовки сильного насіння вразило німецьких фермерів. На виставці були укладені угоди щодо його поставки в Німеччину та до інших країн. А спеціалісти ТОВ «Трак» представили повний функціонал систем управління та контролю «Record».


Про це та багато чого іншого читайте в грудневому випуску «AgroOne».


З повагою, Наталя Корнієнко

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ:
Скачать pdf