Перевірити контрагента за кодом ЄДРПОУ

Новини Законодательство Перевірити контрагента за кодом ЄДРПОУ

Опубліковано:


Аналітична система YouControl не втомлюється нагадувати, наскільки важливо перевіряти контрагентів. Ділове партнерство з незаконослухняним контрагентом може призвести до найсумніших наслідків, завдаючи шкоди не лише поточному договору, а й вашій репутації. Саме тому YouControl створює ефективні інструменти, які дозволяють здійснювати зручну та швидку бізнес-розвідку. Перевірка контрагента за кодом ІПН – один із найбільш простих та дієвих способів.

Чому саме ІПН платника? Адже функціональні можливості YouControl та досьє компанії в системі дозволяють здійснювати пошук за різними атрибутами, такими як: адреса реєстрації, прізвище директора і т.д. Користувачі системи мають можливість скористатися будь-яким найбільш зручним способом, але найменування компаній періодично можуть збігатися, так само можуть збігатися реєстраційні адреси, не кажучи вже про засновників. У той час як перевірка контрагента за кодом ІПН буде виступати найбільш раціональним варіантом, адже ІПН видається і присвоюється тільки одного разу і його не можна змінити. Прочитати більше інформації на тему можна за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/perevirity-pidpryemstvo-za-ipn-nadiyniy-sposib/.

Що таке ІПН?

ІПН або індивідуальний податковий номер в обов’язковому порядку надається всім фізичним особам-підприємцям і складається з 10 цифр. Для юридичних осіб є аналог, який називається код ЄДРПОУ (Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України) і складається з 8 цифр.

ЄДРПОУ або ІПН перевірка та пошук всього за кілька хвилин надасть вам такі дані:

  • підтвердить наявність коду, який розшукується в Україні;
  • дозволить дізнатися, чи збігається дата реєстрації ФОП та ім’я засновника з отриманою раніше інформацією;
  • наявність податкової заборгованості в компанії.

Як правило, цих відомостей виявляється досить для того, щоб скласти реальне представлення про доброчесність і відповідальність потенційного ділового партнера. У разі сумнівів, найкраще провести більш серйозну перевірку.

Як перевірити контрагента по ЄДРПОУ

Перевірка контрагента по ЄДРПОУ та ІПН є швидким та досить ефективним способом бізнес-розвідки. Отримати номер ЄДРПОУ або ІПН можна зі статутної документації компанії, які бухгалтер або менеджер повинен надати на ваш запит.

Допустимо, ви вирішили співпрацювати з підприємством, якому збираєтеся поставити партію товару. Для початку необхідно на стартовій сторінці YouControl у рядок пошуку ввести податковий номер підприємства. Відразу після цього система видасть вам готову анкету компанії. Зважаючи на те, що номер є індивідуальним, то в результаті динамічного пошуку збігів бути не може. Перша вкладка анкети під назвою «Досьє» міститиме дані щодо поточного статусу ФОП. Переглядаючи дані, зверніть увагу на те, щоб зареєстровані види діяльності контрагента відповідали вашому договору.

Новости: Законодательство

все новости


Читайте также:

все актуальные материалы