«Лубнимаш»: зберегти та примножити!

4 декабря 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №49

СтатьиАгротехнологии«Лубнимаш»: зберегти та примножити!
Лубнимаш

Провідний український виробник обладнання для післязбиральної доробки та зберігання зерна представив у Ганновері власні нові розробки та комплексні рішення для клієнтів


Стенд компанії «Лубнимаш» на виставці Agritechnica – це місце, де традиційно зустрічаються керівники найбільших вітчизняних аграрних та переробних компаній. Як жартує директор компанії «Лубнимаш» Юрій Плескач, «в Україні не завжди вдається знайти час, аби зустрітися. То у Ганновері точно поспілкуємося щодо подальшої співпраці». Тим не менш, хоча вітчизняний ринок для «Лубнимаш» є пріоритетним, провідний український виробник елеваторного обладнання знайшов власну унікальну нішу на ринку Євросоюзу.

■ Західні замовники потребують ефективних комплексних рішень. Це стосується і технічної документації, і розрахунків, і лінійки обладнання, і простоти експлуатації за обов’язкової умови високої надійності продукції. Ми в змозі запропонувати такі комплексні рішення найвищої якості, причому значно дешевше у порівнянні з відомими світовими брендами, – розповідає директор компанії «Лубнимаш».

Останніми роками компанія «Лубнимаш» суттєво оновила власну лінійку продукції. Підґрунтям для цього стала потужна науково-виробнича база підприємства. Достатньо сказати, що у конструкторському відділі компанії працює 27 фахівців, які оперують найсучаснішими технологічними розробками. Відповідно, постійно триває робота над вдосконаленням основних видів продукції – силосів для зерна, зерносушарок, широкого спектру транспортерного обладнання та ін.

Лубнимаш

Цьому сприяє масштабне оновлення потужностей заводу. Виробничі лінії оснащені сучасними металообробними верстатами із цифровим програмним керуванням, прокатними станами, гідравлічними та координатно-револьверними пресами, а також обладнанням для розкрою металу на базі плазмових і лазерних технологій. При цьому при виготовленні продукції використовується винятково імпортна оцинкована сталь.

Тому впродовж останніх двох років «Лубнимаш» здійснив справжній технологічний прорив. Запущено у виробництво експериментальну лінійку силосів з додатковою опцією захисту конструктивних елементів даху – полімерним покриттям оцинкованої сталі, а найсвіжішим досягненням заводу стало виробництво зерносушарок шахтного типу різної продуктивності від 25 до 100 т/год. з високою економічністю витрати палива.

■ Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і пропонуємо саме ту конфігурацію обладнання, яка найбільше підходить під його потреби. Ми працюємо тут – в Україні, і ми знаємо, що потрібно нашим замовникам. Це не лише обладнання високої якості та надійності, а також – відмінний рівень сервісного обслуговування, постійна технічна підтримка, передпродажна підготовка, наявність запасних частин тощо. До речі, ми самостійно виготовляємо більшість комплектуючих до нашої продукції, на відміну від більшості конкурентів. Тому нам до снаги реалізація проектів будь-якого рівня складності, – відзначає Юрій Плескач.

Логічно, що технічні рішення для зберігання та післязбиральної доробки зерна, які пропонував «Лубнимаш» на Agritechnica-2019 користувалися високим попитом з боку як вітчизняних клієнтів, так і закордонних замовників. Достатньо сказати, що провідний український виробник впродовж останніх років виконав низку стратегічних експортних контрактів, включаючи замовлення з Бельгії та Франції.


www.lubnymash.com
info@lubnymash.com
0 800 405080
+380 (5361) 72-597

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: