ПОЛЕТЕХНІКА: технології майбутнього вже сьогодні

4 декабря 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №49

Статьи Агротехнологии ПОЛЕТЕХНІКА: технології майбутнього вже сьогодні
ПОЛЕТЕХНІКА

На Agritechnica-2019 експозиція компанії New Holland Agriculture традиційно посідає одне з чільних місць. Світовий лідер з виробництва широкої лінійки сільгоспмашин щороку пропонує по-справжньому інноваційні рішення, окремі з яких без перебільшення випереджають час. І що важливо – готові до застосування у аграрному секторі вже сьогодні.


Показово, що одну зі своїх нагород на Agritechnica-2019, компанія New Holland Agriculture отримала у номінації «Стійкий трактор року». Ця номінація присуджувалася вперше і серед критеріїв визначення переможців передбачала врахування стійкого розвитку інноваційної конструкції трактора. Не дивно, що славнозвісна модель T6 Methane Power, котра змінила статус з концепту на перший у світі метановий трактор, перемогла у цій номінації.

Трактор T6 Methane Power забезпечує таку ж продуктивність, як і дизельна машина, з потужністю 180 к.с. та крутним моментом 740 Нм. Однак при цьому новинка демонструє на 30% вищу економічність роботи.

Тут встановлено абсолютно новий двигун об’ємом 6,7 літра. Акцентуємо увагу на тому, що розробка і вдосконалення двигунів цього типу триває вже понад 20 років, і у світі вже працює понад 50 тисяч таких силових агрегатів.

Відзначимо, що на тракторі T6 Methane Power газові балони встановлені там само, що і баки для дизельного палива на стандартній моделі T6. Немає жодних незручностей при експлуатації машини – навпаки, оптимізовано розташування вузлів. В тому разі, коли потрібно продовжити час роботи трактора, в якості опції доступний «розширювач діапазону». Він може бути встановлений на передній зчіпний пристрій або тримач баластних вантажів, або на задній зчіпний пристрій для роботи навантажувача.

Ще одна срібна нагорода New Holland на Agritechnica-2019 – це найкращий комунальний трактор року — New Holland T4 V/N/F. Машина отримала регульовану підвіску Terraglide для передньої осі, підвищену потужність при роботі на схилах, вищу економічність споживання пального та інші опції.

Істотні вдосконалення торкнулися конструкції комбайнів CX7 та CX8. В машинах серії CX доступне встановлення ступінчастого молотильного барабану діаметром 750 мм. Барабан розділений на чотири секції, і на кожній з них в шаховому порядку встановлено по 8 бичів. В попередній модифікації було 10 бичів по всій ширині. Це дало змогу знизити ударні навантаження, які виникають під час контакту брусів з рослинною масою. Також потік маси став більш рівномірним, вимолот відбувається якісніше і знижено шумове навантаження. Відповідно, пропускна здатність системи обмолоту зросла на 10%.

ПОЛЕТЕХНІКА

Окрім цього, похила камера оснащена більш потужними ланцюгами та планками, а діаметр верхнього валу збільшено на 15 мм. Також було істотно вдосконалено інтелектуальні системи комбайнів.

Компанія New Holland Agriculture разом зі спеціалізованою компанією Kemper створила восьмирядну жатку для кукурудзи з подрібнювачем стебел StalkBuster.

Суть технології StalkBuster полягає у тому, що під час збирання кукурудзи повністю зрізуються та руйнуються стебла рослин. З одного боку це дає змогу знищити кукурудзяного метелика, а з іншого – прискорити розкладання пожнивних решток культури.

Ще одна нагорода New Holland – перемога прес-підбирача BigBaler 1290 HD в конкурсі «Машина року 2020» у номінації «Заготівля кормів». Модель Big Baler 1290 HD отримала двоступеневу коробку передач, гідравлічну підвіску і нову систему Loop Master в’язання вузлів без обривання шпагату. Завдяки цьому можна не хвилюватися за те, що обрізки потраплять до шлунків худоби. Також за пресування зібраної маси в камері прес-підбирача тепер відповідають не два, а відразу сім циліндрів, що дає змогу досягнути набагато більшої щільності.

І нарешті відзначимо оновлену причіпну техніку Koncskilde, котра увійшла до лінійки New Holland Agriculture. Це і плуги, і передпосівні культиватори, і посівні агрегати, які мають найвищу скандинавську якість.

В додаток до цього вся лінійка тракторів може бути доукомплектована системами точного землеробства від компанії Trimble. Це високотехнологічні рішення, які, в першу чергу, приносять економію при виконанні польових робіт та підвищують продуктивність. Трактора дообладнують такими моніторами: GFX-750, TMX-2050 та гідравлічними або електричними автопілотами. За рахунок підтримки протоколу ISOBUS, ці монітори здатні керувати агрегатами без використання штатного монітору агрегату, що значно спрощує виконання роботи.

Завдяки програмному забезпеченню Trimble AG є можливість відстежити місцезнаходження техніки та отримати повну звітність по виконаній роботі (витрату посівного матеріалу, витрату добрива, данні по трактору, карту внесення матеріалу).

Комбайни дооснащуються датчиками моніторингу врожайності та можуть чітко показати проблемні зони поля — намалювати карту вологи та карту врожайності. Дані також передаються в програму для виявлення проблемних зон, створення карти диференційного внесення добрив, диференційного посіву та подальшої аналітики поля.

Підключення всього парку техніки та інтегрування з програмою 1С робить дану програму бездоганною для повного контролю свого господарства. Завдяки даним з 1С, система автоматично прораховує рентабельність кожного поля та проводить повну аналітику по вашому господарству, персоналу та парку.

Компанія ПОЛЕТЕХНІКА є дилером Нью Холланд, Трімбл та ін. відомих брендів.
З 2006 року ми забезпечуємо українських сільгоспвиробників комплексними рішеннями для ефективного виробництва сільгосппродукції.
Наші представництва охоплюють понад 80% території України.


098-931-31-31
066-931-31-31
office@poletehnika.in.ua
www.poletehnika.com.ua

ЧИТАЙТЕ В ЭТОМ ЖЕ НОМЕРЕ: