Спеціалісти ТОВ «Трак» прийняли участь у міжнародній виставці AGRITECHNICA-2019 в м. Ганновер (Німеччина)

3 декабря 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №49

Статьи Агротехнологии Спеціалісти ТОВ «Трак» прийняли участь у міжнародній виставці AGRITECHNICA-2019 в м. Ганновер (Німеччина)
ТОВ «Трак»

На нашій виставковій площі були представлені агрегати, які показували  висів насіння зернових та просапних культур і внесення рідких комплексних добрив (РКД). Вони демонстрували повний функціонал та реагування Систем контролю і управління «RECORD» на незначні відхилення в роботі сівалок та техніки для внесення (РКД).


За час проведення виставки з 10 по 16 листопада наш стенд відвідали багато аграріїв, представників заводів-виробників, дилерів країн Європи та Америки, які розглядають можливість співробітництва та застосування наших Систем контролю та управління «RECORD» на своїй техніці. Відбулась запланована зустріч зі студентами інженерного вузу UniLaSalle Франція з приводу ознайомлення з електронним обладнанням для сільськогосподарської техніки європейського виробництва.

Результатом зустрічей та перемовин є домовленості з закордонними заводами-виробниками і дилерами по установці нашого обладнання для тестування та вивчення можливостей в польових умовах, а саме: 

 • АGROMASTER (Туреччина) – установка «Систем контролю висіву насіння» на просапні сівалки.
 • AGRIONAL (Туреччина) – установка «Систем контролю висіву насіння та внесення рідких комплексних добрив і управління нормою внесення РКД» на просапні сівалки.
 • MZURI (Польща) – розробка комплексного рішення для пневматичного посівного комплексу суцільного посіву:
  — контроль висіву насіння та добрив (висіваються в окремі насіннєпроводи);
  — контроль та управління нормою внесення РКД;
  — технологічна колія;
  — управління електроприводами дозаторів.
 • АPV (Австрія) – зацікавились «Cистемами контролю та управління нормою внесення РКД».
 • BEDNAR (Чехія) – зацікавились «Системами контролю висіву насіння» на пневматичні посівні комплекси суцільного посіву.
 • INDEСAR (Аргентина) – сумісна розробка «Систем контролю висіву насіння».
 • AGRIMARKET BG (Болгарія) – зацікавились «Системами контролю висіву насіння».
 • JOHN & ALEX LTD (Болгарія) – установка «Систем контролю висіву насіння».
 • Інші виробники і дилери.

ТОВ «Трак»

Особливий інтерес викликала «Система контролю та управління нормою внесення рідких комплексних добрив (РКД)», яка дозволяє при необхідності контролювати одночасно норму висіву насіння на просапних сівалках або потік висіву на зернових сівалках. Функціонал, конструктивні рішення та програмне забезпечення виявились інноваційними та отримали гідну оцінку учасників виставки і виробників посівних комплексів, просапних культиваторів та іншої техніки для внесення РКД.

Система контролю та управління нормою внесення РКД застосовується на:

■ сівалках точного висіву;

■ сівалках суцільного посіву;

■ культиваторах та техніці, яка може бути використана для внесення РКД.

Була представлена «Система контролю та управління нормою внесення сипучих мінеральних добрив» для розкидачів (сумісний проект з ТОВ «Оріхівсільмаш»). Рішення наших розробників зацікавило виробників розкидачів мінеральних добрив.

Сільгоспвиробники України були приємно здивовані, що ведуться розробки та виробництво вітчизняної електроніки для с/г техніки, а закордонні аграрії відмітили досконалий функціонал та доступність Систем контролю та управління «RECORD» для невеликих фермерських господарств.

Системи контролю висіву «RECORD» встановлюються на більшість сівалок точного висіву і посівних комплексів суцільного посіву європейських та американських виробників таких як: AMAZONE, VELES AGRO, УКРАЇНСЬКА АГРАРНА ТЕХНІКА, РЕМСИНТЕЗ, FAVORIT, ELVORTI, PÖTTINGER, LEMKEN, HORSH, JOHN DEERE, KINZE, KUHN, MONOSEM, GREAT PLAINS, GASPARDO, SKY AGRICULTURE, KVERNELEND, VADERSTAD  та інших.

Інженери-розробники ТОВ «Трак», відвідуючи

стенди учасників виставки, познайомилися з потенційними постачальниками сучасних комплектуючих для покращення нашої продукції.

Ми впевнені в конкурентності та перспективності наших Систем контролю та управління «RECORD» як для вітчизняного, так і закордонного ринку.


www.seeding.com.ua
(098) 000-10-50,
(050) 324-10-50,
(0552) 31-61-78

ЧИТАЙТЕ В ЭТОМ ЖЕ НОМЕРЕ: