Raven Industries: Курс на точність та автономність

4 декабря 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №49

Статьи Агротехнологии Raven Industries: Курс на точність та автономність
Raven Industries

Сільське господарство змінюється, причому у якісний бік. Вища продуктивність роботи, більша точність виконання операцій, менша витрата ресурсів. Одним з генераторів таких змін є команда Raven Industries, яка представила на Agritechnica-2019 якісно нові технології, покликані підвищити ефективність роботи агровиробника та зробити її більш прогнозованою. Важливо, що усі продемонстровані у Ганновері новації негайно впроваджуються у реальне виробництво, в тому числі – на полях України.


– Новий напрямок, який ми розвиваємо останніми роками – це автономні рішення водіння сільськогосподарської техніки на полях. З цією метою ми придбали компанію Smart Ag, яка вже понад 5 років займається системами автономного сільського господарства. Також ми стали мажоритарними власниками компанії DOT, яка розробляє самохідні дизельні платформи, що можуть самостійно рухатися без оператора, – розповідає Андрій Гулько, представник Raven Industries у Східній Європі.

Фактично Raven Industries пішла шляхом оптимізації не лише технологічного, але й суто технічного аспекту роботи фермерів, запропонувавши альтернативні автономні рішення. Це самохідні платформи, оснащені двигуном потужністю 174 к.с., які можуть працювати у поєднанні з різними агрегатами: обприскувачами, сівалками, розкидачами мінеральних добрив та ін. Платформа прямує запрограмованим маршрутом, з ідеальною точністю виконуючи широкий спектр операцій. Причому в полі може водночас працювати декілька таких автономних машин.

– Компанія Smart Ag як структурна одиниця Raven Industries виготовляє обладнання, яке може інтегруватися з уже наявним у господарстві, наприклад, тракторами John Deere, Claas, Case IH, New Holland. Ці системи цілковито інтегруються із тракторами інших виробників і керують машиною в автономному режимі. Зокрема, на даний час висока ефективність роботи фіксується при використанні бункерів-перевантажувачів зерна в полі. Трактори з бункерами у визначений момент можуть під’їжджати до комбайна і приймати зерно, – пояснює Андрій Гулько.

Raven Industries

Ще одне чергове інноваційне рішення від Raven Indus­tries – технологія підрулювання по камері VSN (Visual System Navigation), яке дає змогу більш точно їздити по міжряддях, не толочачи посіви. VSN має дві камери і орієнтується по 5 рядках.

– Система функціонує разом із монітором Viper 4. Також внизу розрізний диск встановлюється на культиватор чи сівалку і точно підрулює агрегат. Камера VSN дає змогу працювати з обприскувачем на високій швидкості, навіть на полях неправильної форми без використання GPS. Технологія ефективно функціонує на посівах висотою від 10 см включно до майже повного закриття міжрядь. При цьому камера нормально працює на схилах до 4 градусів та навіть за умов недостатньої видимості. В разі потреби якість зображення можна регулювати у відповідності до погодних умов. В найближчих планах – застосовувати систему VSN не лише при захисті рослин, але й при виконанні інших агрономічних операцій, – детально розповідає представник Raven Industries у Східній Європі.

Вже довела свою ефективність на полях України система Hawkeye, спеціально розроблена для підвищення якості обприскування рослин. Зокрема ця технологія вже використовується на обприскувачах Case IH і має назву Aim Command. Основне завдання системи Hawkeye – забезпечити стабільне формування крапель правильного розміру на виході із розпилювача. З цією метою по всій довжині штанги вирівнюється тиск і розпилювачі працюють в оптимальному режимі.

Наголосимо на тому, що особливістю підходу Raven Industries є максимальна орієнтованість на практичність інноваційних технологій. Налагоджена система роботи з клієнтами в Україні, яку провадить компанія «СтірФарм», дає змогу ефективно впровадити та безпроблемно застосовувати найсучасніші розробки Raven. Агровиробник не лишається сам на сам з технікою, а отримує готове рішення та повноцінну післяпродажну підтримку з боку компанії-дилера.


Київ, вул. Бориспільська, 7
+380504457875
+38050445-78-75+38067568-14-62 Подробнее: https://steerfarm.kiev.ua/

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: