«Оріхівсільмаш» дебютував у Ганновері!

3 декабря 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №49

СтатьиТехника«Оріхівсільмаш» дебютував у Ганновері!
«Оріхівсільмаш»

Ще один відомий вітчизняний виробник сільгоспмашин вперше взяв участь на Agritechnica-2019 і відразу влучив у «десятку». Адже західний фермер, так само як і український, потребує простої в експлуатації, якісної та надійної техніки, причому за помірну ціну. Це все може запропонувати «Оріхівсільмаш». Сьогодні ця компанія займає 70% ринку розкидачів добрив в Україні, налагодивши також випуск конкурентоздатної якісної ґрунтообробної техніки. Динамічний розвиток виробництва і напрацювання останніх років, продемонстровані у Ганновері, відразу ж зацікавили європейських та американських агровиробників.


Зокрема, це стосується двох моделей, презентованих на «Агрітехніці». Це розкидач мінеральних добрив РМД-1000 та ротаційна борона БР-6г.

Розкидачі серії РМД нового покоління – це безвідмовні, прості в експлуатації машини, головним принципом виготовлення яких є саме якість. Зокрема, ця якість виявляється у гарантованій рівномірності розподілення добрив по всій ширині захвату машини. Свого часу менеджмент «Оріхівсільмаш» прийняв просте рішення: наша продукція має бути якісною! Це дало змогу впродовж декількох років зайняти провідні позиції на вітчизняному ринку та спокійно рухатися у напрямку нарощення експорту.

Бункер РМД-1000 вміщає до 1000 кг міндобрив. Оригінальна конструкція ворушилки дає змогу працювати з будь-якими видами добрив, включаючи доволі поширені на ринку Україні злежані гранули. Змішувач не перемелює їх на «борошно», а акуратно формує однорідну масу цілих гранул, яка після того рівномірно розподіляється по ширині від 18 до 24 м. Можливості РМД-1000 дають змогу розподіляти сипучий матеріал в нормі від 20 до 1750 кг/га на швидкості 15 км/год!

«Оріхівсільмаш»

Окремо відзначимо якість виготовлення цих машин, оскільки «Оріхівсільмаш» використовує винятково сучасне обладнання. Скажімо, тут використовується найсучасніше фарбувальне обладнання в Україні, а до якості металу встановлено найсуворіші вимоги.

Достатньо сказати, що у Ганновері відвідувачі були готові зробити 7 чи 8 замовлень на РМД-1000, шкодуючи, що його не можна було придбати на стенді.

Це безпосередньо стосується і ротаційної борони БР-6г, також представленої у Ганновері. Агрегат викликав неабияке зацікавлення у зарубіжних фермерів з огляду на тенденцію до зниження пестицидного навантаження на ґрунт у країнах Євросоюзу. БР-6г – по-справжньому універсальний агрегат, який можна використовувати для передпосівного обробітку площ, а також для міжрядного обробітку усіх видів сільгоспкультур.

Рама БР-6г виготовлена з безшовної труби, що дало змогу підвищити міцність конструкції в чотири рази. Агрегат застосовується для ефективного знищення твердої ґрунтової кірки з одночасною ліквідацією 80-90% бур’янів. Ширина захвату ротаційної борони становить 6 м, а глибина обробітку – 3-6 см. При цьому агрегат може працювати на швидкості до 20 км/год, забезпечуючи високу продуктивність роботи, що особливо важливо навесні.

Цікаво, що компанія «Оріхівсільмаш» настільки впевнена у якості БР-6г, що пропонує покупцям гарантію на 1 рік на усі без винятку елементи конструкції, включаючи розбірні робочі органи, виготовлені зі сталі класу 65г.

Враховуючи кліматичні умови останніх років, ця модель є справжньою знахідкою для фермерів у всіх регіонах України черрез наші посушливі весни, гарантовану кірку на полях та посилення резистентності бур’янів до гербіцидів.

Як вже було сказано, дебют провідного виробника сільгосптехніки на Agritechnica-2019 вийшов вдалим. Продукцію «Оріхівсільмаш» помітили і мова йде про укладення угод із закордонними покупцями. Цікаво, що нинішній президент всесвітньовідомої компанії-виробника розкидачів міндобрив Rauch підійшов до стенду «Оріхівсільмаш» і детально вивчав РМД-1000. Після того схвально сказав, що вони починали так само і ця техніка має великі перспективи.

Ми ж наголосимо на тому, що нинішній технологічний прорив «Оріхівсільмаш» і вихід його на міжнародні ринки став можливим багато в чому завдяки вмілому управлінню, та ефективному менеджменту, і не в останню чергу наполегливій праці. Це дало змогу виділити значно більше коштів на технічне устаткування підприємства та наукові розробки. В результаті такого динамічного розвитку вітчизняний виробник, як і багато інших підприємств, відчув в собі сили вийти і на рівних конкурувати з провідними світовими брендами.


050 414 56 69
068 414 56 69
www.orehovselmash.com

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: