Продукція «Фадєєв Агро» вразила німецьких фермерів

5 декабря 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №49

СтатьиРешениеПродукція «Фадєєв Агро» вразила німецьких фермерів
Фадєєв Агро

Наукові розробки Леоніда Фадєєва сьогодні відомі у десятках країн світу. Компанія «Фадєєв Агро» традиційно приїжджає на виставку Agritechnica з метою розширення своєї діяльності та демонстрації нових технологічних рішень. У 2019 році у Ганновері продукція компанії була представлена на стенді партнерів – компанії з Румунії.


За словами Леоніда Фадєєва Agritechnica-2019 вийшла дуже вдалою завдяки підвищеному інтересу до технології з боку західноєвропейських фермерів. Так, укладено контракти на постачання обладнання до Німеччини та інших країн Європи. Німецькі фермери були приємно вражені якістю очищення посівного матеріалу дрібнонасіннєвих культур.

– В чому полягає принципова відмінність нашої технології від усіх, нині існуючих? Річ у тім, що на винайдених нами решетах з новою геометрією сім’янка, ще до сепарації за щільністю на пневмовібростолі, калібрується за найменшим розміром – товщиною. А отже – за наявністю у ній поживних речовин, від яких значним чином залежить вдалий старт та розвиток сходів. В результаті потрібно лишень серед виповнених насінин відібрати найважчі, що і здійснюється на пневмовібростолі. Саме така технологія і дає сильне насіння, а отже – істотну прибавку до врожайності, – відзначив Леонід Фадєєв.

Ми ж наголосимо, що технології «Фадєєв Агро» тріумфально крокують як по українських господарствах, так і у багатьох інших країнах світу. Конструктивні розробки пана Леоніда не мають світових аналогів, щоразу доводячи свою ефективність в реальній роботі.

Фадєєв Агро

Побажаємо усій команді «Фадєєв Агро» нових звершень, оскільки їхня праця дає змогу позитивно впливати на розвиток сільського господарства в Україні.


ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: