NANO-технології від Mecmar

5 декабря 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №49

СтатьиТехникаNANO-технології від Mecmar
Mecmar

На виставці Agritechnika-2019 компанія Mecmar представила нову модель сушарки Nano 5/40 T


Mecmar – підприємство сімейне. Зокрема, це відчувається у щирій гостинності засновника компанії Джованні Марколонго та у справжньому родинному затишку, який панував на стенді компанії у Ганновері. Джованні Марколонго не приховує свого особливого ставлення до ринку України, де, за його словами, доводиться виконувати найцікавіші конструктивні завдання на замовлення українських фермерів.

Офіційний представник Mecmar в Україні Оксана Горбачевська звертає увагу на нову розробку італійської компанії – зерносушарку Nano 5/40 T.

Ця мобільна зерносушарка спеціально розроблена для екоферм і насінницьких господарств, які сушать різне зерно малими партіями. Обсяг завантаження нової моделі сягає 7 м³. При цьому мінімальна продуктивність машини починається від 5 тонн на добу, що робить цю модель дуже привабливою. Її маса 1300 кг і споживана потужність до 15 кВт дозволяють використовувати її буквально в домашніх умовах.

Дана модель доступна до замовлення з теплообмінником на 200 тисяч кілокалорій і з прямим нагріванням. Сушарка вже доступна до замовлення для українських фермерів, – відзначила Оксана Горбачевська.

Акцентуємо увагу на тому, що Mecmar перебуває в постійному пошуку зниження витрат на експлуатацію сушарок, а також спрощення збірки і обслуговування. У зв’язку з цим з 2020 року на всіх моделях будуть встановлені нові підшипникові опори центрального шнека. Вони характеризуються тривалим терміном служби і обслуговуванням 2 рази на сезон.

Mecmar

Відзначимо, що широко популярні в українських господарствах мобільні зерносушарки Mecmar циклічної дії призначені для сушіння всіх видів зернових, зернобобових та олійних культур. Циклічність дозволяє знімати необхідний відсоток вологості і отримувати високоякісне зерно.

В конструкції Nano 5/40 T одному циклу відповідає 4-х фазний процес: завантаження, сушіння, охолодження, вивантаження. При цьому доступні функції нижнього завантаження і верхнього двостороннього розвантаження. Всі ключові елементи конструкції мобільних сушарок Mecmar виконані з металу гарячого оцинкування, забарвлені елементи оброблені антикорозійним складом, а перфоровані листи виготовлені з нержавіючої сталі.

Nano 5/40 T забезпечує рівномірне і якісне сушіння зерна. Унікальний центральний шнек з подвійною спіраллю, зі змінним кроком і мішалка з трьома скребками в мобільних зерносушарках Mecmar підтримують рівномірне, однорідне і дбайливе сушіння продукту без пошкоджень. Довгий паливний блок забезпечує повне згорання палива для максимальної продуктивності теплогенератора і рівномірної подачі тепла в зону сушіння.

Слід наголосити на тому, що Джованні Марколонго уважно ставиться до проблем українських фермерів. Зокрема, це стосується і питання запровадження ринку землі.

– Ми розуміємо, що без цього неможливий подальший розвиток сільського господарства. Це розумний крок держави, але важливо продумати все, щоб захистити ринок від монополізації великими компаніями, сформувати адекватну ціну і виключити корупційні схеми.

Скасування мораторію створить величезні додаткові витрати. Фермерам доведеться інвестувати кошти в землю, яка зараз знаходиться у них в експлуатації. Але іншого виходу немає, оскільки земля – це найголовніший основний засіб для ведення сільськогосподарського бізнесу. І як наслідок – це падіння продажів нової техніки, на що вплинути ми не можемо. Це просто треба пережити, диверсифікуючи зусилля на інші ринки продажів, – переконаний засновник компанії Mecmar.

Ми ж побажаємо, аби на українському ринку широким попитом користувалися не лише зерносушарки виробництва Mecmar, але й інше обладнання виробника, котре забезпечує отримання продукції з доданою вартістю. Розвиваймося, бо ми того варті!


Via Copparo 29 - 37046 Minerbe VR - Italy
tel. +39 0442 99229 +38 098 746 81 37
sales_ua@mecmargroup.com
www.mecmargroup.com

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: