Lucas: Секрети рентабельного тваринництва

3 декабря 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №49

Статьи Животноводство Lucas: Секрети рентабельного тваринництва
Lucas

Під час Agritechnica-2019 ми оглянули лінійку техніки Lucas та поспілкувалися з представником французького заводу в Україні Флоріаном Бланом щодо шляхів підвищення ефективності тваринницької галузі.


Останніми роками в Україні спостерігається поступове відродження тваринницької галузі. При цьому йде мова про якісне оновлення тваринництва із застосуванням сучасних технологій та обладнання. Це стало можливим, зокрема, завдяки провідним західним виробникам техніки, котрі впроваджують власні економічно ефективні розробки. Однією з таких компаній, які чудово себе зарекомендували на ринку України, є Lucas – французький виробник із багаторічною успішною історією.

Представник заводу Lucas в Україні Флоріан Блан впродовж декількох років поспіль працює на ринку Східної Європи. За його словами українські фермери нині орієнтуються на сучасну високопродуктивну техніку, яка дає змогу інтенсифікувати тваринницьку галузь.

– Молоко і м’ясо завжди будуть потрібні. Чи з державною підтримкою, чи без, однак кожне господарство може отримувати прибуток від тваринництва, диверсифікуючи таким чином ризики. До того ж, наявність тваринницьких ферм в господарстві означає більш розмаїту сівозміну та отримання органічних добрив, що сприяє розвитку рослинництва, – наголосив Флоріан Блан.

Для того, щоб виробничі процеси на фермі не порушувались, необхідна продуктивна надійна техніка. В цьому плані Флоріан Блан радить звернути увагу передусім на два агрегати Lucas, які вже успішно пройшли випробування в Україні.

– Це соломовидувач/подрібнювач соломи C-Kator 32 та кормозмішувач Spirmix 140 L. Кілька машин C-Kator 32 використовуються на українських фермах. Їх ключова перевага – максимальна продуктивність роботи. Один стандартний тюк соломи C-Kator 32 подрібнює лише за 3 хвилини – значно швидше, аніж будь-яка інша модель на ринку. Доступний широкий асортимент моделей обсягом від 6 до 48 кубометрів. Машина агрегатується із тракторами потужністю від 100 к.с., – розповідає Флоріан Блан.

Lucas

C-Kator 32 вміщує 3 кубометри рослинної маси (відразу два тюки) і може подрібнювати солому до фракції 4 см. Особливу увагу в конструкції моделі звернено на зниження потрапляння пилу. Тут передбачено прямий боковий жолоб для видування соломи, механічний розмотувач з ножами «метелик», 8 гладеньких ножів на механо-зварному роторі, ручне регулювання в камері подрібнення, гідравлічна гребінка, гідравлічний привід донного транспортера та задніх дверей. Усі налаштування електрифіковано, що дає змогу зробити експлуатацію C-Kator 32 максимально зручною та простою.

– Ще одна популярна в Україні машина – кормозмішувач Spirmix 140 L. Річ у тім, що конструктивно ця модель розрахована на ринок Східної Європи. Це виявляється у низькій висоті машини – 2,49 м, що оптимально підходить під висоту тваринницьких приміщень в Україні та її можливості працювати з тракторами типу МТЗ-82, – пояснює представник заводу Lucas.

До речі, одна з машин Spirmix 140 L перебуває в Україні на демо-показах. Її можна побачити та замовити на базі компанії Lucas в Черкасах. Або ж – завітати до господарства «Світанок» у Новотроїцькому районі Херсонської області. Головний зоотехнік господарства Михайло Кравченко охарактеризував роботу Spirmix таким чином:

– Агрегат працює у нас вже три з половиною роки. Він обслуговує ферму на 550 корів та до 100 голів молодняка. Маю сказати, що це найкращий серед наших кормозмішувачів – ми практично не мали за цей час з ним жодних проблем. Єдине що – варто поставити колеса більшого діаметру. Ми завантажуємо в Spirmix 2,5 тонни кормів (подрібнених сіна, соломи, зеленої маси, силосу) і на виході отримуємо поживну однорідну масу. Тому маю сказати, що агрегат дуже надійний і показує себе найкращим чином. Хочу також відзначити постійну увагу з боку представників Lucas, які постійно цікавляться тим як працює агрегат. Хоча, повторюся, жодних проблем з ним ми не маємо.

Важливо, що французька компанія не обмежується винятково продажами власної техніки, налагодивши якісне сервісне обслуговування по всій території України. Це стосується також наявності усіх необхідних комплектуючих. До того ж, ключовим принципом співпраці Lucas із фермерами є всебічна технічна та технологічна підтримка.

 – Ще раз хочу наголосити, що тваринництво в Україні може і повинне бути високорентабельним. І зі свого боку компанія Lucas зробила все, аби наші клієнти отримали усі інструменти для успіху, – зазначає Флоріан Блан.


ТОВ «Грегуар-Бессон Україна» – офіційний дистриб’ютор сільськогосподарської техніки Lucas в Україні
+38 (0472) 71-28-23
www.gregoire-besson.com
+38 (050) 443-47-02

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: