Успішний дебют «Богуслава»

4 декабря 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №49

СтатьиАгротехнологииУспішний дебют «Богуслава»
Богуславська сільгосптехніка

Компанія «Богуславська сільгосптехніка» на виставці Agritechnica-2019 представила дві нові моделі причіпних обприскувачів та анонсувала вихід самохідної машини власного виробництва


Щиро кажучи, викликає захоплення упевнена хода виробників вітчизняної техніки. Впродовж останніх декількох років на ринку України про себе гучно заявила ціла низка компаній, котрі працюють у різних сегментах техніки. Понад те, завоювавши хороші позиції на вітчизняних теренах, такі виробники як «Богуславська сільгосптехніка» пішли далі, орієнтуючись вже на закордонні ринки. При цьому дебют провідного національного виробника техніки для захисту рослин вийшов по-справжньому вдалим.

■ Сьогодні до наших найближчих планів входить розширення обсягів експорту продукції. Вже нині до 35% техніки ми продаємо за кордон. Це різні країни, переважно Східної  Європи: Румунія, Болгарія, Угорщина, Польща, а також  Казахстан та Молдова. Однак, виходячи зі спілкування із потенційними клієнтами з різних країн світу, ми бачимо, що наші обприскувачі можуть бути затребувані і на інших ринках, – відзначає керівник відділу продажу ПрАТ «Богуславська сільгосптехніка» Віталій Сірий.

На свою дебютну Agritechnica богуславці привезли декілька ударних нових моделей, які оптимально підходять під потреби як українських, так і західних фермерів. Це передусім причіпні обприскувачі Атлант 4200-27 та Кронос 3000-21.

Характеристики моделі Атлант 4200-27 говорять самі за себе. 4200 літрів робочого розчину у баку у поєднанні із 27-метровою штангою автоматично означають високу продуктивність роботи. При цьому штанга виготовлена зі спеціальної конструкційної легованої сталі, що у поєднанні з надміцним надійним шасі і гідропневматичною підвіскою дає змогу спокійно працювати навіть за складних умов. Також передбачено можливість регулювання кута нахилу як всієї штанги, так і окремо лівого та правого крила.

Богуславська сільгосптехніка

Звісно, що значну увагу конструктори звернули на стабільність штанги, яка досягається маятниковим механізмом у поєднанні з гідромеханічною системою, що гасить вертикальні коливання. Важливо, що крайні секції штанги відхиляються горизонтально та вертикально при проходженні перешкод, повертаючись у вихідне положення.

Управління усіма ключовими функціями Атлант 4200-27 здійснюється за допомогою єдиної панелі керування, що істотно спрощує роботу оператора. Обприскувач обладнано системою комп’ютерного контролю Muller Elektronik з інтегрованим GPS-навігатором, яка дозволяє максимально автоматизувати роботу з обприскувачем. Тут передбачено автоматичне відключення секцій, автоматичний контроль висоти штанги, а також автоматичне копіювання сліду трактора. Тобто, є все для ефективного захисту рослин за сучасними технологіями.

Причіпний обприскувач Кронос 3000-21 розраховано на стабільну роботу в невеликих та середніх господарствах. 3000 літрів та 21-метрової штанги цілком достатньо для оперативного якісного внесення препаратів. При цьому висота штанги варіюється від 60 до 185 см.

Про надійність конструкції свідчить вже той факт, що гідравлічна штанга та металева рама моделі обов’язково проходять спочатку піскоструминну обробку, а потім – порошкове фарбування.

Як і на попередній моделі тут встановлено розпилювачі німецької компанії Lechler та італійські насоси разом із запірною та трубопровідною арматурою.

■ Можу зі всією відповідальністю сказати, що ми пропонуємо на європейському ринку машини для захисту рослин хорошого світового рівня. І що важливо: забезпечивши високу якість нашої техніки, ми маємо змогу запропонувати відчутно нижчу ціну – на 25-30%. Тому я гадаю, розширення нашої присутності як на ринку України, так і за кордоном – питання часу, – вважає Віталій Сірий.

Ми ж наголосимо, що «Богуславська сільгосптехніка» не обмежується розвитком власної лінійки причіпних обприскувачів. Як нам повідомив Віталій Миколайович, у 2020-2021 році планується презентація нової моделі самохідного обприскувача, в конструкції якого буде поєднано власні напрацювання конструкторського відділу з найсучаснішими технічними рішеннями.


093 171 32 63
044 233 76 68
www.boguslav.ua
www.atlant.boguslav.ua
sale@boguslav.ua

ЧИТАЙТЕ В ЭТОМ ЖЕ НОМЕРЕ: