Зміни насіння – рахуй прибутки!

1 августа 2021 г. опубликовано в журнале: AgroONE №69

СтатьиАгротехнологииЗміни насіння – рахуй прибутки!
насіння

Саме під таким гаслом пройшов День поля, який був організований молодою командою нещодавно створеної насіннєвої компанії Biligrain, що на Хмельниччині. Амбітні плани, сміливі виклики, нові оригінальні ідеї і далекоглядна перспектива – це перші найвлучніші характеристики, що спадають на думку при спробі описати даний захід.

День поля розпочався виступом засновника компанії Biligrian БІЛЯВЦЯ Олега, який у короткому вступному слові повідомив гостей про організаційну структуру компанії, основні напрями виробничої і наукової діяльності керованої ним насіннєвої компанії, її пріоритети та погляд як на найближчу, так і віддалену перспективу насіннєвого бізнесу компанії.

Наукова діяльність компанії Biligrian була представлена членом команди Biligrian, відомим в Україні вченим, членом чотирьох наукових академій (у т. ч. двох іноземних), лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки РИБАЛКОЮ Олександром, який повідомив гостей про власні інноваційні наукові дослідження зі створення унікальних, ексклюзивних сортів злакових культур з функціональним статусом.

На полях компанії Biligrain головний агроном Косюк Василь ознайомлював гостей з кращими сортами і гібридами злакових, олійних, бобових і кормових культур від відомих селекційних компаній світу і України (Strube, RAGT, Viterra Seeds, Probstdorfer Saatzucht, KWS, Миронівський ІП, ІФРГ НАН України) та власної селекції. Гості побачили унікальні сорти бісквітної пшениці, пшениці хлібопекарської і пшениці-спельти з незвичайним чорним зерном, а також з новими сортами голозерного харчового і кормового ячменю. Ці сорти створені в Україні вперше.

насіння

Гості відвідали також повністю автоматизований насіннєвий завод компанії Biligrian потужністю 240 тонн на добу, вироблений і змонтований за сучасними німецькими технологіями.

Немає сумніву у тому, що інформаційна хвиля про молоду амбітну насіннєву компанію Biligrian буде ширитися по всій аграрній Україні, а її якісне насіння достойно оцінять вимогливі українські аграрії.


31047, Хмельницька область
с. Кузьмин, вул. Лісова, 76
+380 (67) 383 03 74
office@biligrain.com
biligrain.com