Заощаджуйте ваші добрива та паливо, об’єднуйте дві робочІ операції в одну

27 июня 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №42 опубликовано в журнале: AgroONE №44

Статьи Агротехнологии Заощаджуйте ваші добрива та паливо, об’єднуйте дві робочІ операції в одну

Турбіна для внесення вихлопних газів у ґрунт (HC+СО2)

Внесення НС + СО2 у ґрунт відкриває фермерам величезні можливості підвищення врожаю і економії мінеральних добрив до 50%. Рослина з використанням вихлопних газів має більш високий потенціал, так як не потребує додаткового вироблення НС + СО2, що знижує потребу використання великої кількості вологи. Фотосинтез у більшості рослин протікає лише в тому випадку, якщо в повітрі є приблизно 0,04% СО2. Рослини не витрачають зай­ву енергію на розщеплення і перетворення недоступних сполук, одночасно поліпшуються ґрунтові процеси. Також поліпшується стресостійкість рослин в критичні фази росту, адже при використанні системи CO2 раніше відбувається процес проростання, підвищується схожість, кущіння і колосіння.


ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕРПневматична сівалка «Диск-Комбі» з електроприводом

Створена для посіву зернових та проміжних культур, розкидання мінеральних добрив. Управління сівалкою відбувається за допомогою комп’ютера.

Економно використовувати мінеральні добрива та відмінно підготувати посівне ложе вам допоможе техніка від фірми «Технік-Плюс». Якщо гранульовані мінеральні добрива вносити в глибину від 10-15 см, від дискових сошників, рослина отримає відмінний старт.

Економія мінеральних добрив при цьому складає до 50%, і ви отримуєте відмінний урожай.

При даній системі внесення добрив не потрібне внесення мінеральних добрив в міжряддя, що вплине на зменшення росту бур’яну і викреслить необхідність обприскувати бур’яни хімічними речовинами.


ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕРПневматичні сівалки «Tурбо Джет»

Дана сівалка відмінно підходить для посіву: пшениці, жита, вівса, гороху, ячменю і т.д. Сівалка може виконувати рядовий або суцільний посів. Для посіву ріпаку, конюшини і різноманітних сортів трав ми рекомендуємо пневматичну сівалку з електроприводом.

Головна її перевага – це елементарна установка на будь-який ґрунтообробний агрегат. Через невелику вагу, сівалка не потребує потужного трактора, що не допускає ущільнення ґрунту. Управління сівалкою проводиться за допомогою комп’ютера.


Універсальна сівалка «ФРОНТ-ТУРБО»

Кукурудза в сприятливих кліматичних умовах є дуже вигідною кормовою культурою. Щоб досягти високого врожаю, одночасно при посіві кукурудзи дуже важливо здійснити внесення мінеральних добрив.

В даному випадку вам допоможе комбінація сівалки з «ФРОНТ-ТУРБО».

Машина встановлюється на передню навіску трактора і здійснює внесення мінеральних добрив в міжряддя або в посівне ложе, або машина може бути використана для посівів зернових і проміжних культур. Сівалка елементарно встановлюється на будь-який трактор з шириною захвату від 3 до 21 м. Об’єм бункера 1000, 1300 або 2000 літрів. Сфера застосування даної машини: посів будь-яких культур (суцільний чи рядовий), внесення гранульованих мінеральних добрив. Норма висіву: від 3 до 300 кг/га.


Розкидач «Професіонал»

Відмінно підходить для різних ґрунто­обробних агрегатів.
Елементарно встановлюється на підходяще місце на будь-яку техніку.
Ширина розкидання від 1.8 до 24 метрів.
Об’єм бункера: 60, 90, 105 і 130 літрів.

 

 

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР: ТЕХНОТОРГ


Тел.: +38 098 373-73-00
E-mail: technik-plus@ukr.net
www.technik-plus.eu