AgroONE №44

Июл / 2019

Оформити передплату можна через будь-яке відділення Укрпошти – наш передплатний індекс 86876. Вы також можете оплатити підписку на друковане видання онлайн.

AgroONE №44
Оформить подписку можно через любое отделение Укрпочты – наш подписной индекс 86876.


Здравствуй, уважаемый читатель!

Жнива традиційно починаються з Півдня. І в липневому номері представлені матеріали по догляду за посівами соняшнику в умовах Південного Степу України, а також аналізуються особливості збирання ріпаку озимого на Херсонщині. Леонід Фадєєв підкреслює, що сорго при ефективному вирощуванні здатне конкурувати по рентабельності з кукурудзою, і ділиться прикладами і підходами до його обробітку.


Середина літа – це і початок посівної кампанії. Олександр Гончаров аналізує підготовку поля до вирощування озимого ріпаку після збирання зернових колосових культур. А директор компанії «Агромаш-Калина» Юрій Васківнюк розповість про те, як сучасна якісна ґрунтообробна і посівна техніка українського виробництва допомагає аграріям у вирішенні їхніх завдань.


Уваги читачів заслуговують широка лінійка інноваційної техніки Titan Machinery, прем’єра компанії АМАКО – самохідні обприскувачі Massey Ferguson MF 9330 і MF 9335, новітні комбайни Fendt Ideal і трактора Fendt 1159 MT. і Valtra А i Т, представлені на виставці АГРО-2019 компанією «Цеппелін Україна».


І, зрозуміло, самий жвавий інтерес у всіх викликають перспективи врожаю-2019 – і ціни на нього. У номері представлені прогнози щодо очікуваного збору зерна і цінової кон’юнктури на ряд ключових культур для вітчизняних агровиробників. Про це та багато іншого читайте в поточному випуску «AgroOne».


С уважением, Наталья Корниенко

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ:
Скачать pdf