Практична інноваційність TITAN MACHINERY на АГРО-2019

27 июня 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №44

СтатьиТехникаПрактична інноваційність TITAN MACHINERY на АГРО-2019
TITAN MACHINERY

Таке враження, що фахівці «Тайтен машинері», немовби футбольні скаути, їздять по всьому світу, обираючи найцікавіші для українського ринку технології. Вже на декількох виставках АГРО поспіль один з провідних вітчизняних дилерів сільгосптехніки стабільно пропонує по-справжньому інноваційні рішення. І що найголовніше, їх інноваційність є на усі 100% практичною та може принести реальні агрономічні та економічні результати для фермерів.


Ось і на АГРО-2019 TITAN MACHINERY запропонував просто розкішну лінійку новацій, доповнивши попередні здобутки новими технологіями.

Впевнено почувається на українських полях аплікатор для ґрунтового внесення рідких мінеральних добрив FAST. Третій рік поспіль ця технологія випробується та вдосконалюється, даючи змогу раціонально витрачати кошти на міндобрива, отримуючи при цьому непоганий приріст врожайності.

TITAN MACHINERY

Потужно розвивається ринок зернозбиральних комбайнів CASE IH Axial-Flow, котрі вже можна назвати еталонними в плані продуктивності та якості збирання зерна машинами. Представлений на АГРО-2019 Axial-Flow 634-сильний двигун Cursor 16 та інші оновлення, які дозволяють цьому велетню працювати з найширшими жатками – з захватом 12 м і більше.

До речі, зараз в компанії цікава акція: При купівлі зернозбирального комбайна CASE IH Axial Flow або сівалки з бункером CASE IH Precision Air 3555, можна отримати новий позашляховик Mitsubishi L200 у подарунок!

TITAN MACHINERY

Ще одна візитівка бренду CASE IH – обприскувачі Patriot – отримали розширений функціонал. Компанія TITAN MACHINERY пропонує усім зацікавленим фермерам підняти кліренс моделей 3330 та 4430 відразу на 50 см, що особливо актуально з метою здійснення десикації посівів соняшнику та кукурудзи.

Абсолютною новинкою на виставці АГРО-2019 слід назвати унікальний бункер для сівалок CASE IH Precision Air 3555. Це пневматичний бункер, що агрегатується з сівалкою і дає змогу окремо подавати насіння і добрива з візка у висіваючий апарат. З цією метою застосовується запатентована технологія дозування зі зворотною тягою для рівномірного розподілу продуктів. Його використання дає змогу суттєво підвищити продуктивність та точність сівби, а також досягти низки інших переваг під час роботи.

TITAN MACHINERY

Нещодавно TITAN MACHINERY  набув статусу офіційного дилера техніки чеського преміум-бренду Bednar. Зокрема, на АГРО-2019 була представлена універсальна зернова сівалка OMEGA OO_L. Агрегат забезпечує дискову підготовку ґрунту, що розширює його можливості, і спроможний висівати різні види зернобобових культур з міжряддями 12,5 або 16,5 см. OMEGA OO_L може сіяти як за традиційною, так і за мінімальною технологією обробітку ґрунту. Завдяки системі Precise Seed Placement насіннєві сошники висівають насіння на однакову глибину по всій ширині захвату агрегату, ідеально проходячи ґрунт в поздовжньому і поперечному напрямках.

TITAN MACHINERY

Ще один хіт ринку від TITAN MACHINERY – бункер-перевантажувач зерна Unverferth 2070 – використовується для поліпшення логістики процесу перевезення зерна від працюючого комбайна до місця його зберігання або переробки. Бункер здатен вмістити водночас до 51 т зерна і розвантажити цей вміст буквально впродовж 3 хвилин. Цьогоріч Unverferth 2070 з метою підвищення прохідності та зниження навантаження на ґрунт отримав чудові гумові траки.

TITAN MACHINERY

Не збавляє обертів TITAN MACHINERY  і у напрямку точних технологій, представивши свого нового партнера – відому канадську компанію Farmer Edge, котра спеціалізується на інноваційних польових цифрових рішеннях. Супутниковий моніторинг полів дає змогу спрацювати на випередження, вчасно виявивши потенційні проблеми та вживши профілактичних заходів. З цією метою, зокрема, застосовуються щоденні супутникові знімки, які включають в себе карти статусу вегетації, NDVI-індекси, карти скаутингу, карти неоднорідності та багато ін. Простіше кажучи, у TITAN MACHINERY є що запропонувати практично кожному фермеру, котрий мислить на декілька років вперед, і для якого не байдужий розвиток його господарства.

Стенд також відвідали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і Міністр аграрної політики Ольга Трофімцева, які дуже зацікавилися зернозбиральним комбайном CASE IH 9240.