На шляху постійних покращень

27 июня 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №44

СтатьиЛидер МесяцаНа шляху постійних покращень
«Агромаш-Калина»

Розповідає директор провідного вітчизняного виробника сільгосптехніки Юрій Васківнюк: «Агромаш-Калина» у 2019 році зробила чергові кроки у підвищенні якості своїх агрегатів та сервісного обслуговування клієнтів».


ТОВ «Агромаш-Калина» представляє собою якісно нову генерацію вітчизняних сільгоспмашинобудівників. У цій галузі з різним успіхом конкурують поміж собою сотні великих і малих підприємств. Однак «Агромаш-Калині» вдалося знайти власну нішу на ринку, пропонуючи українським фермерам конструктивно і технологічно унікальні агрегати. При цьому, завдяки орієнтації на високу надійність продукції, «AGROKALINA» перебуває на провідних позиціях за співвдіношенням ціни та якості своєї техніки.

Директор ТОВ «Агромаш-Калина» Юрій Васківнюк керує підприємством, на якому працює понад 200 спеціалістів. Звісно, що конкурувати з провідними західними виробниками техніки непросто. Тому з самого початку роботи на підприємстві, розташованому у Вінницькій області, зробили ставку на стрімкий технологічний розвиток.

«Агромаш-Калина»

– Ви знаєте, у нас працює справді молода енергійна команда. Це я кажу не для красного слівця, а констатую факт. Свого часу ми провели серйозну реорганізацію структури компанії, закрили непродуктивні напрямки, створили нові відділи, запросивши на роботу молодих фахівців. Це стосується і конструкторського відділу, де люди дійсно займаються новаторськими розробками. І відділу продажу, і відділу сервісу, працівники яких чітко усвідомлюють, що покупцеві сьогодні потрібен не лише хороший агрегат, але й якісне консультування та післяпродажне обслуговування, – наголошує Юрій Миколайович.

Повз продукцію виробництва «Агромаш-Калина» байдуже не пройде жоден фермер чи агроном, чи то на виставці, чи на дні поля.

Вінничанам вдається вдало поєднувати два напрямки розвитку. З одного боку забезпечувати агровиробників традиційними типами агрегатів, такими як дискові борони чи передпосівні культиватори, а з іншого – сміливо впроваджувати такі оригінальні конструкторські розробки, як сівалки GALAXI чи компактомати для виконання цілої низки ґрунтообробних операцій за один прохід.

«Агромаш-Калина»

Посівні комплекси GALAXI забезпечують точний висів на швидкості понад 14-15 км/год. Вони мають універсальний спектр застосування, починаючи від традиційного оброблення ґрунту до прямого висіву. Це високоманеврені агрегати з об’ємними бункерами, спроможні водночас готувати посівне ложе, провадити ущільнення, точний висів та прикочування. Фактично GALAXI не має конкурентів на ринку вітчизняного обладнання.

– Цьогоріч ми вчергове здійснили модернізацію нашого посівного комплексу. Тепер це модель вже п’ятого покоління. Ми вдосконалили конструкцію сошника з метою підвищення тиску на ґрунт та підвищення точності висіву. Окрім цього, агрегат отримав передню та задню опори, що полегшило роботу з ним у всіх відношеннях.

Також збільшено обсяг бункерів для насіння та добрив. Це дало змогу проводити висів з одночасним внесенням гранульованих міндобрив більше ніж 12 гектарів без зупинок, – розповідає директор ТОВ «Агромаш-Калина».

«Агромаш-Калина»

Серед новацій сезону-2019 Юрій Миколайович також відзначає модернізацію ще одного хіта «Агромаш-Калина» – дискатора DEFT.

– Агрегат, призначений для якісного лущення стерні, оснастили спеціальним пристроєм для одночасного висівання дрібнонасіннєвих культур. Це можуть бути сидерати, кормові трави або ж ріпак, посіяний суцільним способом. Загалом на сьогоднішній день дискатори DEFT користуються підвищеним попитом. Ця модель вже третій рік на ринку і я можу стверджувати, що її популярність постійно зростає. Так само як і ротаційних борін ANTOKS, – розповідає Юрій Васківнюк.

Дійсно, обидві моделі, про які згадує Юрій Миколайович, виявилися стовідсотковим влучанням у «десятку» на ринку України.

DEFT – це універсальні Х-подібні дискатори від компанії «Агромаш-Калина», які поєднали в собі найкращі конструктивні рішення відомих світових брендів. Зокрема, тут стоять надміцні необслуговувані підшипникові вузли. Це швидкісні дискатори, які за один прохід виконують усі операції для обробітку ґрунту й передпосівної підготовки по стерні чи по неораному полю. Доступні моделі шириною захвату від 5 до 8 м.

«Агромаш-Калина»

В конструкції DEFT інтегровані диски, діаметром 510 мм і з відстанню поміж ними – 125 мм. Оптимальне поєднання кутів атаки по вертикалі та відносно руху, а також симетричне зміщення дисків у рядах дає змогу проводити якісне лущення стерні на глибину до 12 см та відмінне перемішування рослинних решток.

Своєю чергою ротаційна борона ANTOKS широко використовується в господарствах для досходового і післясходового боронування посівів з метою поверхневого розпушування та аерації ґрунту і знищення ниткоподібних сходів бур’янів.

На сьогоднішній день такі агрегати стають дедалі більш затребуваними, тим більш, якщо вони поєднують в собі конструктивну ефективність, надійність та розумну вартість.

– Ми постійно тримаємо руку на пульсі сучасних викликів у агровиробництві. Скажімо, сьогодні особливої актуальності набуває правильний вибір котків для ґрунтообробних агрегатів та сівалок. Нині ми тестуємо унікальний рублячий коток збільшеного діаметру для обробітку полів, де росли кукурудза чи соняшник. Річ у тім, що неякісне подрібнення грубих стебел та кореневищ призводить до уповільненої мінералізації пожнивних решток та забивання посівного ложа. Також восени ми презентуємо наш посівний комплекс вже не у 4-метровому, а у 6-метровому виконанні, що дасть змогу задовольняти потреби вже досить великих агрогосподарств, – розповідає директор ТОВ «Агромаш-Калина».

«Агромаш-Калина»

До речі, нові розробки провідного вітчизняного виробника можна буде безпосередньо побачити в роботі під час масштабного Дня поля, який «Агромаш-Калина» запланувала на 29 серпня 2019 року у Калинівському районі Вінницької області.

У заході також візьмуть участь насіннєві та агрохімічні компанії. Юрій Васківнюк наголошує на тому, що кожен відвідувач отримає максимально вичерпну інформацію про техніку компанії, а також – привабливі умови її придбання. Втім, і сьогодні кожен агровиробник, котрий вирішить стати власником агрегату ТОВ «Агромаш-Калина» гарантовано отримує компенсацію від Уряду у розмірі від 25 до 40%.

Хоча, на нашу думку, продукція «Агромаш-Калина» спроможна конкурувати з ким завгодно не лише за ціною. Скажімо, підприємство використовує ті самі імпортні комплектуючі, що й найвідоміші світові виробники. При цьому першим серед вітчизняних виробників сільгосптехніки забезпечило 2-річну гарантію на власну продукцію. А це саме по собі вже багато про що говорить. Так само як і ефективна післяпродажна підтримка клієнтів «Агромаш-Калина».

– Сьогодні ми створили дієву клієнтоорієнтовану сервісну мережу. Постійно працює декілька сервісних бригад, котрі будь-якої миті готові виїхати до клієнта. Працює потужна консультаційна підтримка, і, що важливо, – усі запасні частини є у постійній наявності на нашому складі. Не потрібно нічого замовляти і очікувати – ми готові доставити потрібну деталь впродовж лічених годин, – розповідає Юрій Васківнюк.


Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Незалежності, 46
Відділ реалізації : +38 (067) 433-48-87
e-mail: agrokalina@gmail.com
www.agrokalina.com