Ідеальні прем’єри «Цеппелін Україна»

27 июня 2019 г. опубликовано в журнале: AgroONE №44

СтатьиТехникаІдеальні прем’єри «Цеппелін Україна»
Цеппелін Україна

Найпотужніший комбайн у світі Fendt IDEAL, гусеничний Fendt 1159 МТ, чорний Fendt і лінійка універсальних тракторів Valtra A і T – «Цеппелін Україна» вчергове приємно здивувала відвідувачів АГРО-2019.


Півтора роки тому у Ганновері корпорація AGCO представила найпотужніший і найдосконаліший комбайн у світі – Fendt IDEAL. Сьогодні ця машина вже в Україні і компанія «Цеппелін Україна» разом з виробником корпорацією АГКО продемонструвала її на виставці АГРО-2019 у Києві. Невдовзі новинка покаже себе на збиранні пшениці, соняшнику та кукурудзи, приєднавшись до інших новинок: тракторів Fendt та Valtra.

Гучний титул «найпотужнішого комбайна у світі» Fendt IDEAL може вибороти у будь-кого з конкурентів. Лінійка представлена трьома версіями – 7, 8 і 9-го класу потужності. Машини серії 7 обладнано двигунами AGCO Power, потужністю 451 к.с. На старших машинах стоять двигуни MAN. На представленому у Києві Fendt IDEAL 8Т – на 538 к.с. , на машинах серії 9Т – на 647 к.с.

Цеппелін Україна

Аналогічні вражаючі характеристики має і бункер Streamer, котрий вміщує 17100 л зерна. При цьому його швидкість вивантаження становить 210 л/с, що дозволяє звільнити весь бункер впродовж 1 хв. 21 сек.

Звісно, що такий гігант вже в базовому оснащенні розрахований на роботу з жаткою PowerFlow, шириною 12,2 м. До речі, завдяки автоматичній системі Fendt AutoDock її можна начепити з кабіни за 5 секунд.

Втім, ідеальною машиною Fendt IDEAL слід називати не лише за вражаючі технічні характеристики. Адже це машина з по-справжньому інноваційними технологіями. Це стосується, передусім, унікальної системи обмолоту та сепарації Helix з ротором, який має довжину 4,85 м і діаметром 600 мм. В комбайнах IDEAL 8 та 9 використовується молотарка Dual Helix з двома роторами, а у 7-версії – Single Helix з одним ротором. Відділення зерна від соломи відбувається таким чином, аби водночас не пошкодити врожай і отримати солому потрібної фракції. Цікаво, що друга скатна «дошка» інтегрована в передню частину молотарки. Відповідно, зібрана маса заповнює підготовчу дошку, а задня скатна дошка забирає масу з зони відділення, розподіляючи її по задній частині. Таке рішення дало змогу істотно підвищити продуктивність роботи.

Цеппелін Україна

Так само як специфічна опукла форма скатних дощок, що гарантує високу продуктивність при роботі на схилах без жодних налаштувань. Fendt IDEAL розрахований на те, щоб не просто збирати зерно з максимальною продуктивністю, а ще й максимально якісно. Зокрема, для цієї мети призначена ексклюзивна система IDEALharvest з 52 акустичними датчиками маси (MAD), що в режимі реального часу відображає стан завантаження молотарки і системи очищення. Також бункер Fendt IDEAL оснащений камерою, здатною… розпізнавати подрібнене зерно.

Поруч з головною новинкою «Цеппелін Україна» не загубився ще один довгоочікуваний гість – гусеничний трактор Fendt 1159 MT. Це машина, спроможна розвивати потужність до 592 к.с., що у комплексі з підвищеним зчепленням та мінімальним буксуванням гусеничних траків гарантує унікальні експлуатаційні характеристики моделі. Тут встановлений двигун AGCO Power та трансмісія CAT Powershift на 16 передніх та 4 задніх передач. Поза сумнівами, цей велетень забезпечить значно ширші можливості для роботи на перезволожених ґрунтах, набагато вище тягове зусилля за мінімізації тиску на ґрунт.

Цеппелін Україна

Усі бажаючі могли також оглянути красень-трактор Fendt у чорному забарвленні, а також інші моделі Fendt.

Ми ж відзначимо зростаючу популярність тракторів Valtra серій А і Т, представлених минулої весни. Впродовж року ці машини, діапазон потужності яких становить від 103 до 220 к.с., відмінно показали себе як під час демонстрацій, так і в реальних умовах роботи в господарствах. Нічого дивного – трактори Valtra широко використовуються на лісорозробках у Фінляндії, а тому характеризуються підвищеним запасом міцності та потужності, до яких у AGCO вдало інтегрували фірмовий комфорт і технологічність.

Тим більш, що за сервісне обслуговування усієї цієї краси відповідає «Цеппелін Україна», котра однозначно є реальним лідером за показниками якості технічної підтримки аграріїв в Україні.


www.zeppelin.ua