ERMO: експерт з виробництва плугів

1 сентября 2021 г. опубликовано в журнале: AgroONE №70

СтатьиТехникаERMO: експерт з виробництва плугів
ERMO

Останнім часом у сільськогосподарській галузі простежується тенденція до виробництва екологічно чистих продуктів рослинництва для внутрішнього споживання. Відповідно, зростають роль та обсяги полицевого обробітку ґрунтів як основи екологічно безпечних технологій, що дають змогу істотно знизити рівень використання хімічних засобів і мінеральних добрив. Обробіток поля плугом – це відмінний спосіб боротьби з бур’янами й шкідниками, адже під час глибокої оранки плугом з передплужником на поверхню поля вивертається нижній розпушений шар ґрунту. Глибокий обробіток зменшує в ґрунті кількість вегетативних органів бур’янів і рівномірно розподіляє органічні речовини.

Італійський виробник ERMO має понад 50 років досвіду у виробництві сільськогосподарської техніки, а саме плуги стали «серцем» нашого виробництва. Головним для нас є дотримання якості і надійності та бажання бачити наших клієнтів задоволеними. Досвід показує, що у фермерів, які працюють у полі, є тільки одна вимога – отримати якісний і надійний агрегат, який справно виконує свою роботу.

ERMO

Саме тому ми створюємо сільськогосподарську техніку, здатну ефективно виконувати оранку і гарантуємо якість агрегатів. І це дало нам можливість бути лідером в Італії з виробництва плугів для тракторів понад 250 к.с.

Ми маємо широкий асортимент плугів:

■ Навісні моделі EVOLUTION та VARI EVOLUTION (від 2 до 6 корпусів, в комплектаціях для оранки в борозні і по полю).

■ Напівнавісні оборотні моделі DIABLO SPEM та SPEV (від 4 до 9 корпусів в діапазоні потужності від 250 до 600 к.с.).

■ Плантажні моделі FS та FSV (з одним або двома корпусами).

Наші плуги мають унікальну конструкцію, основну раму виконано без зварювальних швів і отворів, які є основною причиною ослаблення і поломки.

Наші навісні плуги, в залежності від моделі, мають такий переріз рам:

— 120x120x8 — 120x120x10 — 150x120x10 — 200x120x10 — 200x200x10 мм.

ERMO

Стійки корпусів кріпляться до основної рами за допомогою стійки на болтах. Ця система знижує торсійне навантаження на основну раму. Самі стійки виготовлені з якісного матеріалу HARDOX 450. Товщина стійки може становити 25, 30, 35 і 40 мм в залежності від глибини обробки і потужності трактора.

Завдяки цим технічним характеристикам ми можемо використовувати захисні болти M20 або M24 для збільшення продуктивності.

Зазначимо, що матеріал рами для всіх плугів виключно якісний та надійний – шведська сталь STRENX 700. На доказ цього кожний плуг має на рамі наклейку з номером сертифікату від виробника матеріалу.

Напівнавісні оборотні плуги Diablo доступні з механічним регулюванням ширини захвату (5 позицій) і гідравлічним регулюванням ширини захвату. Серія Diablo доступна від 5 до 9 корпусів для тракторів з діапазоном потужності від 180 до 650 к.с. і робочою глибиною від 18 до 40 см. Переріз рами – 200x120x10 і 200x200x10 мм. Просвіт від 80 до 90 см.

ERMO

Для оборотних плугів важливим є також спосіб оранки.

Плуги Diablo мають конструкцію, яка дозволяє збільшити зміщення для тракторів з парними колесами до 3,5 м.

Корпус плуга обирають залежно від фізико-механічних і технологічних властивостей ґрунту та бажаної глибини обробітку. У нас є великий асортимент стандартних, посилених, широких, полоскових та поліетиленових корпусів з армуванням ззаду.

Ми знаємо, що для фермерів потрібна продуктивна та надійна техніка. Для нас ключовими характеристиками є міцність та якість. Купуючи сільськогосподарську техніку виробництва компанії ERMO, ви гарантовано отримуєте високу якість і самі передові технології.

www.ermo.it


ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: