350 одиниць техніки та 5 демонстраційних зон – «Битва Агротитанів» стартувала на Хмельниччині

2 сентября 2021 г. опубликовано в журнале: AgroONE №70

СтатьиАгрособытия350 одиниць техніки та 5 демонстраційних зон – «Битва Агротитанів» стартувала на Хмельниччині
Битва Агротитанів

На полях господарства «Перлина Поділля», що на Хмельниччині, 19 серпня вперше відбулась наймасштабніша виставка-демонстрація техніки та технологій в польових умовах «Битва Агротитанів», організатором якої виступила Всеукраїнська Аграрна Рада, компанія DYKUN та ТОВ НВА «Перлина Поділля».

Загалом подію відвідали понад 1300 учасників, протягом дня для відвідувачів працювало відразу 5 демонстраційних зон, де було представлено близько 350 одиниць техніки — 100 у роботі та 250 агрегатів у статиці. А також зона гібридів соняшнику та кукурудзи від провідних компаній, зона тест-драйву, демоділянки агрохімічних партнерів, практичні рішення для точного землеробства, тест-драйв культових позашляховиків, паливно-мастильні матеріали, логістичні послуги, банкові структури з найкращими умовами кредитування для аграріїв.

«Друзі, напередодні 30-річниці Дня незалежності України, хотілося б повернутись на десять, а то і двадцять років тому. Подивіться на теперішню техніку, яку зараз презентують на заході. Чи могли б ми колись уявити, що таке може бути в Україні?

Сьогодні майже усі транснаціональні компанії тестують своє обладнання на українських землях, оскільки в нашій державі аграрний сектор став бізнесом. Я хочу подякувати аграріям за те, що ви створюєте такі умови для України. Вдячний нашим організаторам, адже це дійсно титанічна робота», – виступив з вітальним словом на офіційному відкритті голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун.

Власник ТОВ «Перлина Поділля» Сергій Іващук привітав учасників заходу та у своєму виступі зазначив, що «Битва Агротитанів» допомагає агросектору ставати міцнішим:

«Сьогоднішній захід — продовження тих чудових традицій, які започаткувала компанія DYKUN та Всеукраїнська аграрна рада. Аграрії мають змогу ознайомитись з найсучаснішною технікою. Ми підтримали цю ініціативу на Хмельниччині. Адже вважаємо, що такі майданчики для обміну досвідом зміцнюють агросектор».

Битва Агротитанів

Окрім насиченої практичної частини гостей чекав розіграш призів, концертна програма та спілкування з колегами.

«Сама подія дуже гарна і має на меті охопити все більше і більше сільгоспвиробників. Я родом з Хмельницької області і мені, як представнику ВАР у Західній Україні, дуже приємно бути сьогодні тут. Людей на заході багато, вони зацікавлені. Я щороку відвідую «Битву Агротитанів» на «ТАК Агро» і можу сказати, що кількість техніки на Хмельниччині мене також приємно вразила», – прокоментував Ігор Гай, голова ПП «Калинський ключ» (Хмельниччина).

Чимало новинок представили відвідувачам «Битви Агротитанів» компанії-партнери. Зокрема, генеральний партнер «KUHN-Україна» презентував у роботі агрегат вертикальної обробки ґрунту Excelerator 8005.

«Ми презентуємо сьогодні 9 одиниць техніки у найактуальніших категоріях: це і посівні агрегати, ґрунтообробна техніка, обприскувачі. Даний формат є найцікавішим на сьогоднішній день в Україні. Він дозволяє продемонструвати відвідувачам усі переваги нашої техніки у полі. Це допомагає зробити аграріям свій вибір», — генеральний директор «KUHN-Україна» Асад Лапш.

Бестселер на українському ринку – посівний комплекс TERRASEM C6F – представив спеціальний партнер PÖTTINGER. Бренд-менеджер Володимир Мірненко наголосив: важливо проводити такі заходи у всіх регіонах України.

«Традиційно команда PÖTTINGER підтримує польові демонстрації, адже це унікальна можливість в одних умовах, на одному полі, на одній локації показати всі можливості техніки. Є регіональні особливості, є особливості ґрунту, погоди і та техніка, яка в даній комплектації круто себе показує у Київській області, гірше проявить себе у Західній частині України. «Битви Агротитанів» — мало.

Хочеться більшого охоплення. Сьогодні ми у роботі презентували 4 одиниці техніки, одна з яких — бестселер на ринку України».

«Оскільки наше господарство розширюється, ми поїхали на «Битву Агротитанів» спеціально обрати обприскувач. Унікальна змога побачити все на власні очі. І не лише побачити, а й приміряти. Все дуже цікаво організовано, по-сучасному», — коментує переваги заходу учасник Дмитро Михайлович (Рівненська область, ТОВ «Лебідь Агро»).

«Битва Агротитанів» — це завжди цікаво. Приємно, що організатори цьогоріч проводять захід у Хмельницькій області, адже таким чином їм вдалось зібрати аграріїв західного регіону.

Сьогодні представляємо 20 одиниць техніки, серед яких агрегати таких виробників: CLAAS, LEMKEN, AMAZONE. Формат проведення цікавий, ми демонструємо свої одиниці техніки не лише у статиці. Зараз той час, коли люди обирають для себе техніку, подивившись на неї у роботі», — Назарій Вонс, представник компанії «ЛАН» поділився своїми враженнями від заходу.


ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: