Завод «Ремсинтез» – сільгосптехніка, якою потрібно пишатися!

13 марта 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №38

Статьи Агротехнологии Завод «Ремсинтез» – сільгосптехніка, якою потрібно пишатися!
Завод «Ремсинтез»

Першим у нинішньому році виставковим виїздом заводу «Ремсинтез» став найбільший агрозахід південно-східного регіону України «Агропром-2019». Протягом трьох днів, із 27-го лютого по 1-ше березня, стенд вітчизняного виробника сівалок і плугів відвідали сотні аграріїв, інтерес яких до жовто-блакитної техніки «Ремсинтез» за останні декілька років систематично зростає. Не стала винятком і звітна виставка у Дніпрі. Незважаючи на досить насичений графік та велику кількість відвідувачів, представники заводу все ж таки знайшли час поспілкуватися і відповісти на питання журналістів.


— Компанія «Ремсинтез» – торгівельно-виробниче підприємство, яке виготовляє та реалізує сільськогосподарську техніку (сівалки зернові та точного висіву для всіх технологій вирощування, широкозахватні плуги «Гетьман») і проводить повний комплекс гарантійного та післягарантійного обслуговування, – зазначив на початку розмови директор ПП «Ремсинтез» Олександр Самілик. – Історія заводу «Ремсинтез» почалася у 2010 році. Але за цей досить короткий проміжок часу ми перетворилися з колективу однодумців на відому і авторитетну серед українських аграріїв компанію. На сьогодні ми вже можемо похвалитися виробничими потужностями на понад 4000 м², сучасним обладнанням, власним конструкторським бюро, кваліфікованими працівниками сервісного та контактного центрів, представництвами у Кропивницькому та Харкові, виставковими майданчиками у Миколаєві, Дніпрі, Вінниці та Старобільську Луганської області. І найголовніше – якісною сільгосптехнікою, якій довіряють українські фермери.

— Ваша сільгосптехніка користується у аграріїв серйозною популярністю. І справа тут, мабуть, не лише у яскравих жовто-блакитних кольорах…

— Так, звісно, справа тут далеко не у кольорі. Однак я вважаю, що зовнішній вигляд наших агрегатів також підібраний дуже вдало. Колір робить додатковий акцент на тому, що ми є українськими виробниками якісної сільськогосподарської техніки. І ми не боїмося заявити про це, адже ми не просто є впевненими у своїй техніці – ми нею пишаємося!

— Як повинна працювати агрокомпанія, щоб мати такий високий рівень довіри у фермерів, який має «Ремсинтез»?

— У першу чергу вона повинна задовольняти не власні інтереси, а потреби фермера. Завод «Ремсинтез» – клієнтоорієнтована компанія. Ми спілкуємося з нашими фермерами на таких виставках як «ЄВРОАГРО», «Агропром-2019», «АГРО-2019», «AgroExpo», на сторінках соцмережі Facebook та на YouTube. Регулярно приймаємо у себе на виробництві гостей, відвідуємо господарства наших клієнтів. На YouTube маємо власний канал, де регулярно викладаємо відеоролики, які активно коментують фермери. Тобто, у нас є зворотній зв’язок. Фермери постійно вказують нам на наші переваги і недоліки. Звісно, до конструктивних думок і побажань ми ставимося дуже серйозно. Ми поважаємо думку клієнта. Саме тому під час розробки та модернізації агрегатів зважаємо на потреби сільгоспвиробників навіть у тих дрібних технічних моментах, де інші, брендові компанії, часто-густо закривають очі. Саме це дозволяє нам бути активним учасником ринку, створюючи на ньому серйозну конкуренцію.

— Які зразки продукції власного виробництва презентуватимете у 2019 році?

— Ми провели комплекс робіт з модернізації зернових сівалок СРЗ-3,6 та СРЗ-5,4. Вже успішно пройшла усі випробування й довгоочікувана сівалка СРЗ-4 з міжряддям 12,5 та 15 см і системою автоматичного переведення агрегату з транспортного у робоче положення. А для тих фермерів, які все більше дивляться у сторону технологій No-Till та Mini-Till, наші конструктори тривалий час ретельно працювали над розробкою сівалок СІЧ-4,2 (3,6) та «Атрія», що призначені для висіву зернових та просапних культур відповідно. Крім того, СРЗ-4 також дає фермеру можливість висіву не лише по традиційній, а й по Mini-Till технологіям. Після серії випробувань і відгуків фермерів, ми максимально оптимізували і модернізували ці агрегати. І зараз вони якнайкраще демонструють наші слова про якість на практиці, – наголосив Олександр Самілик.


Завод «Ремсинтез»
Адреса: вул. Мурманська, 27-Б,
м. Кропивницький, 25014, Україна
Тел.: (067) 521-67-99, (067) 521-61-61
E-mail: zavod.remsintez@gmail.com
Сайт: www.remsintez.com.ua