«Торговий дім Лемберг» ексклюзивно пропонує

12 марта 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №38

Статьи Агротехнологии «Торговий дім Лемберг» ексклюзивно пропонує
ТОВ «Торговий дім Лемберг»

Виростити розсаду овочів з добре розвиненою кореневою системою – це гарантована запорука її гарної приживлюваності і, відповідно, запорука хорошого майбутнього врожаю


ТОВ «Торговий дім Лемберг» ексклюзивно пропонує рішення даної проблеми: «ТЕКАМІН Раіз» — органічне добриво для фертигації з дією біостимулятора-укорінювача на основі амінокислот рослинного походження, екстракту морських водоростей і мікроелементів виробництва іспанської компанії «Агрітекно Фертілізантес».

«ТЕКАМІН Раіз» містить 22% органічних речовин, у тому числі вільні L-амінокислоти — 4,7%, екстракт морських водоростей — 4%; азот — 5,5%, калій — 1,0% і мікроелементи (Mn, B, Fe, Zn, Cu). Екстракт з морських водоростей містить натуральні фітогормони (ауксини і цитокініни), що стимулюють розвиток кореневої системи і вегетативний ріст. Вільні амінокислоти рослинного походження створюють резерв для побудови білків і ферментних систем, сприяють швидкій приживлюваності і відновленню рослин після стресу від пересадки, хелатуючі мікроелементи, і сприяють проникненню мікроелементів в органи рослини і їх засвоєнню.

«ТЕКАМІН Раіз» застосовується при вирощуванні розсади — в початкові стадії розвитку кореневої системи рослин методом фертигації у нормі до 3 л/га з періодичністю 7-10 днів, а також при висадці розсади методом занурення коренів (касет) в 1%-й розчин або поливу. На практиці можливо навіть застосування «ТЕКАМІН Раіз» після висадки розсади в ґрунт методом обприскування спільно з пестицидами (за умови подальшого поливу, наприклад, з ґрунтовими гербіцидами), головне — доставити добриво в кореневу зону рослини.

Крім добрив для фертигації («АГРІФУЛ» і «ТЕКАМІН Раіз»), в асортименті продуктів компанії «Агрітекно Фертілізантес», ексклюзивно представлених на українському ринку компанією «Торговий дім Лемберг», є цілий ряд органічних добрив на основі рослинних амінокислот (таблиця 1).

Склад добрив для листової підгодівлі «Агрітекно Фертілізантес», % в/в

ТОВ «Торговий дім Лемберг»

У добривах «Агрітекно» для листових підживлень комплексоутворюючим агентом є вільні L-амінокислоти рослинного походження. Завдяки неруйнуючому методу виробництва (фізичне екстрагування амінокислот при помірних температурах, що виключає гідролізацію і денатурацію компонентів), у продуктах «Агрітекно» повністю збережені всі 20 амінокислот, що входять до складу білка рослин, і саме у тих же пропорціях; та інші біологічно активні компоненти (полісахариди, пептиди, білки, вітаміни та ін.), що робить продукти більш екологічними і ефективними.

Лінійка рідких мікродобрив з рослинними L-амінокислотами компанії «Агрітекно Фертілізантес» дозволяє рослинникам вийти на якісно новий рівень в технологіях листової підгодівлі. Універсальні добрива ТЕКАМIН Макс, Фертігрейн Фоліар і вісім марок добрив лінійки Текнокель дозволяють легко скласти практично будь-яку схему забезпечення рослин конкретним мікроелементом в необхідну фазу розвитку, спираючись на теоретичні знання, дані агрохімічного аналізу ґрунту, листової діагностики або за першими ознаками мікродефіціту.


ТОВ «Торговий Дім Лемберг»
(067) 477-13-13
(067) 201-51-47