Шанс придбати ярові на гарних умовах:

11 марта 2019 г. опубликовано в газете: Агро1 №38

Статьи Шанс придбати ярові на гарних умовах:
«СЕЛЕНА»

ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ПрАТ «СЕЛЕНА»


Вже на порозі весна, повним ходом йде підготовка до весняно-польових робіт. Але інколи той, хто не поспішає, має шанс одержати найкраще. Якщо раптом ще існує потреба докупити ярові, у аграріїв є унікальна можливість купити краще насіння за лояльними цінами, ще й знизити витрати на придбання насіння, одержавши компенсацію за придбання насіння вітчизняної селекції від держави.


В останні роки неодмінним фактором вибору стає те, чи є соняшник гербіцидостійким або ж відноситься до класичної селекції. Але переваги гербіцидостійких гібридів не можна вважати однозначними. У 2018 році українська селекційно-насінницька компанія «Селена» продовжувала порівняльні дослідження широкого діапазону гібридів соняшнику української та іноземної селекції як класичної селекції, так і гербіцидостійких.

Незважаючи на декларований високий потенціал врожайності у гербіцидостійких гібридів, через велику кількість неякісних засобів захисту рослин та відсутність правильної техніки їх застосування, такі гібриди часто не виправдовують сподівань, при одночасному накопиченні гербіцидів в ґрунті і пригніченні наступних посівів.

Це свідчить про доцільність застосування гібридів класичної селекції в кількості не менше 50% посіву. Науковцями вже доведено, що посуха в Україні відрізняється від посухи в інших традиційних соняшникових країнах, тому справжньої жаро- та посухостійкості для нашої зони ризикованого землеробства можна очікувати лише від українських гібридів, що водночас є стійкими до такої глобальної проблеми соняшнику, як вовчок.

Посівними характеристиками українського насіння також можна пишатися – наприклад, в цьому році насінницька компанія ПрАТ «Селена» пропонує насіння крупної фракції-1 масою 1000 насінин аж 79 грамів, середньої-1 – 57 грамів, і навіть найдешевша середня-2 налічує вагомі 47 грам, при найвищих рівнях гібридності і схожості

ПрАТ «Селена» в цьому році пропонує насіння вже перевірених роками гібридів – Базальт, Віват, Селянин, перевагою яких є не лише врожайність і стійкість до хвороб, але й досить короткий вегетаційний період, що дозволяє швидко зібрати новий врожай.

«СЕЛЕНА»

При придбанні насіння у ПрАТ «Селена» Ви отримуєте ряд переваг:

  • насіння від селекціонера, безпосередня консультативна допомога при вирощуванні;
  • насіння відноситься до гібридів провідних українських науковців, створених на підставі глибоких знань і інноваційного підходу;
  • характеризується адаптивністю до різних умов вирощування; виробляється під ретельним контролем селекціонерів на всіх етапах розвитку;
  • насіння обробляється на сучасному насіннєочисному обладнанні фірм Cimbria;
  • має необхідні дозвільні документи і реалізується досвідченими менеджерами, що виключає будь-які проблеми із документальним оформленням.

Заявки на придбання насіння
приймаються за адресою:
ПрАТ «Селена», м. Одеса, Овідіопольська дорога, 3.
(0482) 37 23 81, (050) 490-45-61, (050) 391-20-20
selena-odessa@ukr.net
Консультаційна допомога щодо можливості одержання компенсації вартості насіння: (050) 357-16-05