«Транс Моніторінг Україна»: Безпека вантажу – понад усе!

26 июня 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №54 опубликовано в журнале: AgroONE №56

СтатьиЛидер Месяца«Транс Моніторінг Україна»: Безпека вантажу – понад усе!
Моніторінг Україна
Моніторінг Україна
10 років компанії «Транс Моніторінг Україна». На фото співробітники ТМУ, наші партнери та керівники компаній «Транс Моніторінг Євразія» (Казахстан, м. Алмати), «Транс Моніторінг Таджикістан» (м. Душанбе), «Транс Моніторінг Киргизія» (м. Бішкек), «Садар Ташкент» (Узбекістан, м. Ташкент).

Як убезпечити свій вантаж від крадіжок під час перевезення залізничним транспортом. На жаль, крадіжки і різноманітні шахрайські махінації і досі лишаються невід’ємним атрибутом аграрного бізнесу. Замало виростити та зібрати врожай – необхідно його ще довезти цілим та неушкодженим до покупця. Так само після закупівлі великих партій мінеральних добрив, пального тощо не можна бути впевненими у тому, що частина вантажу «випарується» під час однієї з проміжних зупинок від пункту відправлення до пункту прибуття.

– Я вже понад 20 років працюю у сфері безпеки на залізниці. За цей час довелося побачити всяке. Зловмисникам достатньо буквально лічених хвилин, щоб зсипати декілька десятків тонн зерна з вагонів під час тимчасової зупинки потяга. В принципі, обкрадають потяги з різними вантажами, при цьому часто потерпають саме сільгоспвиробники, – відзначає директор компанії «Транс Моніторінг Україна» Сергій Рубан.

Компанія «Транс Моніторінг Україна» розпочала працювати у 2010 році і метою її створення стало надання послуг охорони залізничних вантажів і контроль їх цілісності впродовж усього маршруту.

– Основний персонал нашої компанії раніше працював в силових структурах і займався боротьбою з крадіжками вантажів, супроводом вантажів залізницею. Там ми не лише набули солідного досвіду організації всіх видів супроводу вантажів, але і зайвий раз переконалися в тому, наскільки може бути великий збиток для власників вантажів, якщо не вживати надійних заходів з його безпеки та охорони.

Моніторінг Україна

Починали ми із забезпечення збереження нафтопродуктів, феросплавної, зернової продукції та інших вантажів, які найбільш піддавалися розкраданням, і які відправляються залізницею з України до країн СНД та внутрішніми маршрутами.

На наше рішення про відкриття компанії, що спеціалізується на безпеці та охороні міжнародних вантажоперевезень, вплинули і наші колишні клієнти (замовники), які самі висловили бажання продовжувати працювати з нами, бачачи в нас своїх надійних партнерів, які захищають не просто вантажі, але й інтереси своїх клієнтів.

– Останніми роками до нас найбільше звертаються якраз аграрії, яким потрібно перевозити великі партії зерна. Якщо раніше це переважно були соя, соняшник чи ріпак, то сьогодні транспортують багато пшениці та кукурудзи. Також люди перевозять у вагонах мінеральні добрива, хімічні препарати та комплектуючі до сільгосптехніки.

Усе це стає бажаною здобиччю для організованих злочинних груп, які спеціалізуються на пограбуванні товарних вагонів, – розповідає Сергій Володимирович.

За його словами, такі ділки працюють злагоджено і незрідка співпрацюють з працівниками залізниці. Вони миттєво встигають відкрити нижні люки і висипати декілька тонн зерна з кожного вагона. Єдиний реальний варіант гарантувати цілісність вантажу у такому разі – скористатися послугами надійної охоронної компанії, яка спеціалізується на супроводі товарних потягів.

– Уклавши угоду з клієнтом, ми детально аналізуємо маршрут руху потягу і визначаємо найбільш проблемні з точки зору крадіжок проміжні зупинки. Переважно це станції, розташовані поблизу ринків збуту, наприклад, портів.

Після того ми визначаємо кількість наших працівників, які поїдуть разом з потягом, і схему охорони під час зупинок. У багатьох регіонах у нас працюють додаткові мобільні групи, які зустрічають і супроводжують потяг, який ми охороняємо.  Вони підстраховують основну групу, котра рухається у потягу, – детально пояснює директор «Транс Моніторінг Україна». Таким чином сільськогосподарський вантаж перебуває під постійним подвійним наглядом, а всю відповідальність за збереження вантажу перебирає на себе охоронна фірма.

– Буквально декілька днів тому наші хлопці зупинили організовану спробу крадіжки зерна кукурудзи і наздогнали зловмисників. Майже завжди до вагонів намагаються добратися не любителі, а професіонали, згуртовані у справжні угрупування. Для того, щоб їм протистояти, потрібен досвід роботи на ринку, правильне планування та кваліфіковані працівники. Усе це у нас є, – стверджує Сергій Володимирович. При цьому керівник компанії «Транс Моніторінг Україна» не радить користуватися послугами випадкових охоронних фірм.

Моніторінг Україна

– На ринку їх працюють десятки і сотні, однак дуже обмежена кількість охоронних організацій може по-справжньому гарантувати збереження вашого вантажу.

У минулому році, на початку сезону збирання врожаю, до нас звернулась компанія з приводу охорони та супроводу зерна. Але ціна за наші послуги їм не підійшла і вони звернулись в іншу охоронну фірму. Десь приблизно через місяць ця компанія звернулась до нас знов. Вони розповіли, що скориставшись послугами іншої фірми, втратили близько 70 тонн зерна. Досвід і професійність не з’являються на голому місці – для цього потрібні роки роботи і реальні навички, – наголошує Сергій Рубан.

Керівник «Транс Моніторінг Україна» особисто підбирає персонал, орієнтуючись на вимоги «Закону про охоронну діяльність». Усі кандидати повинні відповідати встановленим вимогам, а саме: відсутність судимості, наявність сертифікату від нарколога та психіатра де зазначено, що може працювати на посаді охоронника, фізичне здоров’я та ін. Також мати кваліфікацію охоронця не нижче третього розряду, що дозволяє виконувати функції охоронника вантажів на залізниці. При цьому ми провадимо додаткове навчання наших працівників. Вони повинні наперед прораховувати усі можливі ситуації та дії з боку зловмисників, адже наша компанія безпосередньо відповідає за цілісність вантажу, – резюмує Сергій Рубан.

Компанія «Транс Моніторінг Україна» з радістю запрошує всіх бажаючих до співпраці!

Ми допоможемо Вам організувати ефективну та надійну охорону вашого вантажу!


За будь-якою інформацією, будь-ласка, звертайтесь за телефоном:
+38 (050) 454 9699 Сергій, м. Дніпро, вул. Ярослава Мудрого, 68 а
www.tmu.in.ua