Інтерполітекс: лідер європейської якості

29 мая 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №54

Статьи Агротехнологии Інтерполітекс: лідер європейської якості
Інтерполітекс

Лідером європейської якості з виробництва шпагату являється ТОВ «Інтерполітекс». Шпагат використовується для тюкування сіна та соломи, у тепличному і хмельових господарствах, у виробництві канатів, фільтрувальних тканинах та інших галузях.

У 1986 році на ВАТ «Київхімволокно» було вперше у Радянському Союзі організовано виробництво шпагату. Сьогодні ТОВ «Інтерполітекс» — це самостійний об’єкт господарської діяльності, який був створений на базі ВАТ «Київхімволокно». У 2006 році фірма провела масштабну реконструкцію виробництва зі встановленням сучасного обладнання відомих європейських фірм: Sima (Італія) та Karl Mayer (Німеччина). Це дало можливість розширити асортимент випуску продукції, яка не випускається в Україні. При цьому міцність шпагату зросла на 50-60%. Це вдалося зробити також завдяки довготривалій співпраці з Інститутом легкої промисловості. Фактично фірма являється полігоном для впровадження нових рецептур та коригування технологічних процесів. За останні 15 років фірма не одержала жодної рекламації.

Інтерполітекс
Підв’язування огірка шпагатом «Інтерполітекс»

ТОВ «Інтерполітекс» — це сучасне виробництво з інноваційними технологіями, це найдосконаліша лабораторія з якості, це сучасний підхід до маркетингу, це дружний та стабільний колектив з досить серйозними намірами на майбутнє. Ми завжди готові працювати з Вами по реалізації нашої продукції і завжди готові надати рекомендації з її використання та раді завжди йти Вам назустріч.


050 462 49 75