Розумні рішення від ТОВ «ТПГ «Агропром»

27 ноября 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №59 опубликовано в журнале: AgroONE №61

СтатьиЛидер МесяцаРозумні рішення від ТОВ «ТПГ «Агропром»
Агропром

Кліматичні умови в Україні стрімко змінюються, причому не в кращий бік. До цього додається цілий комплекс агрономічних проблем: надмірна хімізація ґрунтів, зниження їх родючості та падіння рентабельності агровиробництва. Знайти оптимальні рішення з точки зору співвідношення якості роботи та обсягу витрат фермерові нині дуже непросто. Успішна робота провідного вітчизняного виробника сільгосптехніки ТОВ «ТПГ «Агропром» пояснюється насамперед тим, що йому вдалося запропонувати аграріям найбільш ефективні рішення у цьому плані.  Практично кожна нова модель компанії ТПГ «Агропром» розрахована на цільове подолання того чи іншого важливого агрономічного завдання з найменшими витратами і високою якістю. Впродовж останніх років підприємство вивело на ринок цілу низку нових моделей техніки для обробки ґрунту та раціонального поводження з рослинними залишками. Про це та про багато іншого ми поспілкувалися з генеральним директором компанії «Агропром» Іваном Осадчим.

■ Наша компанія відносно молода. Просто свого часу у групи однодумців – фахівців у галузі сільгосптехніки – з’явилося розуміння того, що вони можуть запропонувати аграріям ефективні технологічні рішення. Раніше компанія займалася торгівлею сільськогосподарською технікою та запчастинами. І ми побачили, що на ринку не вистачає якісної сільськогосподарської техніки. В 2010 році було прийнято рішення про створення власного виробництва. Зібрали дружний і працьовитий колектив, запросили тямущих спеціалістів і організували виробничий процес за цілковито сучасними стандартами. У нас в компанії активно працює конструкторське бюро, перед яким було поставлене завдання зробити сучасну вітчизняну техніку з відповідною якістю та доступною ціною, насамперед затребуваної в Україні та в Європі, – розповідає Іван Осадчий.

Відповідним чином було сформовано і виробничу базу підприємства, яка складається з винятково сучасного обладнання. Це програмовані верстати, лазерна плазмова різка металу, зварювальне обладнання імпортного виробництва, порошкове фарбування техніки та інші передові технічні рішення.

■ Сьогодні ми вивели на ринок декілька ефективних розробок, насамперед штригельну ротаційну борону ШРБ. Це агрегат, котрий поєднує в собі переваги штригеля і роторного культиватора. На вимогу фермерських господарств було розроблено модифікований рублячий коток КРП-6У, який важче попередника на 1300 кг, – продовжує Іван Олегович.

Агропром

Штригельна ротаційна борона ШРБ – це новий агрегат, який виконує завдання штригеля і роторного культиватора. Ширина захвату борони становить 6 або 9 м, на яких розташовані 60 робочих органів: зубчастих дисків. Діаметр зуба – 8 мм, а диска – 500 мм. Відстань поміж робочими органами становить 15 см.

■ Потрібно наголосити на тому, що затребуваність ротаційних борін у аграрному секторі України зростає з кожним роком. Фактично кожної весни гинуть або ж істотно проріджуються десятки і сотні тисяч посівів озимих культур, які вкриває кірка, що утворилася внаслідок різкого підвищення температури на вологій землі. Активно проростають бур’яни, які через ризик появи резистентності доводиться стримувати дуже сильними і дорогими гербіцидами. Розв’язати цей проблемний вузол можна якраз за допомогою якісного ротаційно-штригельного агрегата, – стверджує Іван Олегович.

Новинка ТОВ «ТПГ «Агропром» у цьому плані вже встигла себе показати з найкращого боку. Перш за все тому, що у порівнянні з традиційним штригелем ШРБ-9 набагато краще виполює бур’яни, завдяки робочим органам, що обертаються. Відповідно, бур’яни буквально вивертаються з коренем. Паралельно здійснюється якісне розпушення ґрунту, що поліпшує доступ коріння культурних рослин до повітря, а також покращує циркуляцію вологи у ґрунті. Окрім усього іншого це сприяє посиленому кущенню у озимих зернових, а отже, безпосередньо впливає на врожайність.

■ Дуже важливо, що наша штригельна ротаційна борона може використовуватися навіть на пізніх стадіях розвитку рослин, оскільки не пошкоджує рослини в рядку, а акуратно «відпускає» їх. Цьому, зокрема, сприяють зручні і точні гідравлічні налаштування робочих органів.

Якщо потрібно, то диски лише легенько торкатимуться поверхні ґрунту. Або ж, навпаки, будуть заглиблені по максимуму і чітко витримуватимуть задану глибину, – пояснює генеральний директор компанії «Агропром».

Таким чином, запустивши навесні штригельну ротаційну борону у поле, аграрій може вирішити цілу низку проблем, як на озимих, так і на ярих культурах. Це знищення бур’янів, розпушення ґрунту, заробляння добрив, розкиданих на поверхні для підживлення рослин, а в разі роботи по незасіяному полю – підготовка та вирівнювання ґрунту, у тому числі розпушення ґрунту та знищення грудочок для точного висіву насіння. Важливим є і те, що покращений доступ повітря до кореневої системи рослин поліпшує їх доступ до атмосферного азоту.

АгропромВ лінійці пропозицій компанії ТПГ«Агропром» присутній ще один, схожий за функціоналом агрегат – це 6-метрова борона-мотика РПМ-6, яка пропонується у варіантах з суцільною та складаною рамою. Її особливістю є те, що вона ефективно руйнує кірку у посівах озимих, в разі потреби – і ярих культур, паралельно знищуючи бур’яни. В технологічному ланцюжку польових операцій, рекомендованому фахівцями компанії, застосування цього агрегата можна поєднувати або чергувати з проходами борони ШРБ, залежно від ситуації на полі.

Простіше кажучи, наявність такої техніки у господарстві фактично розв’язує руки фермеру в плані догляду за озимими, і дає змогу знизити норми внесення гербіцидів, іноді – фунгіцидів та азотних добрив.

Не менш цікавими є також інші новинки ТОВ «ТПГ «Агропром», розраховані на якісну підготовку поля до наступного сезону. Згідно до сучасних тенденцій на підприємстві створили гідрофікований рублячий коток КРП-6У, який, завдяки збільшеній масі агрегату, ефективно вирішує проблему з великою кількістю твердих пожнивних решток на полі після збирання кукурудзи чи соняшнику.

■ Річ у тім, що після збирання врожаю значний відсоток поживних речовин знаходиться під кіркою ґрунту або в грудках. Секрет майбутнього хорошого врожаю полягає у створенні сприятливих умов для проростання, виживання і розвитку рослин, а для цього потрібно дати всередину ґрунту доступ повітря, світла, поживних речовин і вологи. При цьому водночас слід якомога більш ретельно подрібнити сухі стебла та кореневища, які лишилися на полі після збирання врожаю. Вони будуть частково перемішані з ґрунтом, а частково – лишаться у вигляді мульчі, запобігаючи випаровуванню вологи, – пояснює Іван Осадчий.

Рублячий водоналивний коток КРП-6У призначений для якісного подрібнення пожнивних залишків. З мінімальними витратами часу і сил він переробляє пожнивні залишки в однорідну масу з ґрунтом у верхньому шарі. В осінньо-зимовий період ця органіка перегниває і підвищує рівень родючості ґрунту. Прохід котка істотно прискорює її мінералізацію. Істотною перевагою КРП-6У є те, що він не ущільнює верхній шар ґрунту і чинить на нього мінімальний вплив. Викликають повагу і габаритні дані моделі: у робочому стані КРП-6У важить 3200 кг, діаметр барабану з ножами становить 680 мм.

Також випускається традиційна модель КРП-6. Це надійний агрегат, який повністю виконує призначені завдання. На даний час у порівнянні ціна/якість це найкраща пропозиція котка на ринку України. Для виготовлення ножів на обох агрегатах використовується винятково високоякісна сталь марки 65Г, вага у робочому стані КРП-6 становить 1920 кг, а діаметр ножів – 470 мм.

■ Відверто скажу, що ми пишаємося буквально кожною нашою розробкою, тим більш, що ми бачимо, що техніка ТПГ «Агропром» показує себе з найкращого боку в усіх господарствах, де її застосовують. Ми не боїмося конкуренції з жодним виробником, оскільки цілковито упевнені в тому, що ми зробили по-справжньому якісний продукт. Тому наша компанія не збирається зупинятися на досягнутому і на часі – вивід на ринок нових моделей техніки. Наразі ж я хочу порадити вітчизняним аграріям звернути увагу на наші ротаційні борони з прицілом вже на весну 2021 року. Ніхто не знає зараз, як складеться з погодою, проте ви будете впевнені в тому, що на полях з озимою пшеницею та ячменем ви зробили все правильно, – переконаний генеральний директор ТОВ «ТПГ «Агропром».

Агропром

Своєю чергою, ми акцентуємо увагу на тому, що компанія ТПГ «Агропром» потурбувалася не лише про те, як зробити хорошу техніку, а й про її належний сервісний супровід. Так, її продукцію представляють такі відомі вітчизняні компанії по продажу сільгосптехніки як ТОВ «Техноторг», ПП «АГРОДІМ-Центр» та інші. Поряд з тим ТПГ «Агропром» має власну сервісну службу і відповідну кількість кваліфікованих спеціалістів. Оскільки підприємство-виробник ТПГ «Агропром» знаходиться в Україні, то у нього немає жодних проблем з комплектуючими. Сформовано об’ємний склад запасних частин, на якому усі позиції перебувають у постійній наявності.

І нарешті наголосимо на тому, що підприємство ТОВ «ТПГ «Агропром» є постійним учасником урядової Програми часткової компенсації вартості сільгосптехніки для вітчизняних сільгоспвиробників, а отже, при її купівлі сільгоспвиробник має змогу заощадити чималі кошти, а після того – заробити їх, завдяки дійсно високій якості польових агрегатів, виготовлених на підприємстві.


ТОВ «ТПГ «Агропром»
м. Дніпро, вул. Княгини Ольги, 3, оф. 10, : 067 565 90 94 (WhatsApp, Telegram, Viber)
email: 38678095@ukr.net www.agroprom-tpg.com

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: