Транс Моніторінг Україна: Ви робите свій вибір, ми піклуємося про безпеку вашого вантажу

30 ноября 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №59

Статьи Техника Транс Моніторінг Україна: Ви робите свій вибір, ми піклуємося про безпеку вашого вантажу
украина

Лише протягом першого півріччя поточного року збитки вантажовідправників від розкрадання вантажів склали близько 25 млн грн проти 14 млн грн у 2019 році.

Ці цифри — це недовезені тисячі тонн вантажів. Розкраданню піддаються практично всі вантажі, серед яких велика кількість припадає на зернову продукцію, через розкрадання якої мільйонні збитки несуть як перевізники, так і аграрії. Крім збитків це ще призводить і до невиконання договірних відносин з постачання певної кількості вантажу в порт під завантаження конкретного корабля, що, в свою чергу, несе ще й штрафні санкції, що на даний момент і є дуже великою проблемою. У більшості випадків недостача вантажу виявляється на території вантажоодержувача або портового терміналу після прийому вагонів залізниці за справними ЗПП, що в свою чергу зводить до нуля ймовірність відшкодування збитків, завданих неякісним перевезенням.

На даний час відправлення вантажу без охорони призводить до майнових втрат (характерний приклад на фото). Це так звана гра в російську рулетку: авось пронесе. Але крадії прекрасно обізнані, який вантаж йде в составі, з охороною чи без, а де матиме зупинку потяг. Так при заході потягу на полустанок чи проміжну станцію його вже чекають з мішками, брезентами та транспортом, щоб вивезти викрадене.

Щоб зберегти свій вантаж та мати заробіток, мабуть потрібно своєчасно похвилюватися про охорону свого вантажу під час транспортування.

Ми готові запропонувати свої послуги та розширити взаємовигідні партнерські відносини з зацікавленими українськими компаніями та організаціями.

Наша головна відмінність – відшкодування збитку, порядність і однаково уважне ставлення до потреб кожного клієнта, незалежно від розмірів компанії та її фінансового становища. Ми готові працювати з будь-якою компанією, яка зацікавлена у наших послугах, і надати їй весь комплекс якісних послуг з супроводу та організації збереження вантажу.

Ми завжди відкриті для конструктивних переговорів і вітаємо нові партнерські відносини!


49000, м. Дніпро, вул. Князя Ярослава Мудрого, 68
(050) 454-96-99 Сергій Володимирович
https://tmu.in.ua
t.qrup.ua@qmail.com
tmuoffice7@qmail.com