«ІнтерАГРО 2020»: ваш успіх – справа техніки!

1 декабря 2020 г. опубликовано в журнале: AgroONE №61

СтатьиАгрособытия«ІнтерАГРО 2020»: ваш успіх – справа техніки!
ІнтерАГРО

З 28 по 30 жовтня у Києві у Міжнародному Виставковому Центрі відбулась головна осіння подія для аграріїв – «ІнтерАГРО 2020». «ІнтерАГРО 2020» проходить 1 раз на 2 роки та представляє інноваційні рішення у сільському господарстві: останні моделі тракторів, комбайнів, обприскувачів, розкидачів добрив, ґрунтообробну та посівну техніку, техніку та обладнання для перевезення та зберігання зерна, елеваторне обладнання, технології точного землеробства, запчастини, агрохімію, насіння та інше.

Хоч пандемія коронавірусу і внесла свої корективи у діяльність компаній-учасниць та «ІнтерАГРО 2020», варто зазначити, що захід відбувся на високому рівні, з дотриманням усіх вимог безпеки МОЗ України та Всесвітньої організації виставкової індустрії UFI.

«ІнтерАГРО 2020»:

■ понад 100 учасників з 4-х країн.

■ Національна експозиція Німеччини.

■ 11786 професійних відвідувачів.

■ 9 бізнес-заходів.

■ 87 спікерів.

Ключові заходи «ІнтерАГРО 2020»:

IT-Corner 2020 – спеціалізована експозиція цифрових технологій та smart-рішень в агробізнесі. В рамках експозиції відбувся бізнес-форум «IT-Corner 2020: тренди, технології, IT-рішення для агробізнесу».

  1. 28 жовтня в рамках IT-Corner 2020 відбулась дискусійна панель «Трансформація моделі ведення сільського господарства в Україні». Модератор – Валерій Яковенко, засновник компанії DroneUA.

Питання, що обговорювались:

— Як зміниться модель ведення сільського господарства України в нових кліматичних реаліях?

— Як комплексні системи фармменеджменту допомагають ефективно управляти агробізнесом?

Учасники панелі: Юрій Петрук (AgTech Ukraine), Максим Прохоров (PM Partners), Володимир Козерівський (Smartep.pro), Ігор Чайківський (AeroFarming).

  1. 29 жовтня в рамках IT-Corner 2020 відбулась друга дискусійна панель на теми:

■ «Digital Farming, новітні цифрові інструменти для сучасного аграрія».

■ «Інноваційний спринт».

Другий день заходу був цікавий доповідями «Гід по системах фармменеджменту», «Гід по управлінню земельним банком» від компаній Aggeek та AgroHUB. Також корисними були доповіді Антона Герелеса (BetterFly) «Обприскування дронами як новий перспективний вид бізнесу. Теорія та практика» та Костянтина Юрченка («Вчасно») «Досвід впровадження ЕДО українськими агрокомпаніями».

AgroEnergyDAY 2020 – міжнародна інтерактивна платформа енергоефективності, біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі.

29 жовтня в рамках AgroEnergyDAY 2020 відбулась Третя міжнародна конференція біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі: «Біоенергетика: від ідеї до реалізації біоенергетичного проєкту в українських реаліях, сучасні технології, практичні кейси».

Питання, що обговорювались учасниками заходу:

— Біоенергетичні проєкти в аграрному секторі.

— Стан та перспективи розвитку біоенергетики в Україні.

— Особливості реалізації біоенергетичних проєктів в реаліях законодавчих змін.

— Особливості виробництва теплової та електричної енергії з біомаси в малих аграрних підприємствах.

— Біоенергетичні ресурси, технологія вирощування біоенергетичних культур як сировини для виробництва твердих і газоподібних видів палива.

— Біогазова енергетика: українські можливості, практичні кейси, сучасні технології.

Конференція: «Інноваційна іригація. Чи наступить ера відродження?»

29 жовтня в рамках «ІнтерАГРО 2020» за сприяння ВГО «Українська аграрна конфедерація» відбулась конференція: «Інноваційна іригація. Чи наступить ера відродження?».

Конференція включала 2 панельні дискусії на теми:

■ Іригація в Україні та світі: на що робити ставку?

■ Економіка використання водних ресурсів. Впровадження інноваційних систем зрошення, нових технологій обробітку ґрунту та живлення рослин.

Питання, що обговорювались:

— Чи мають бути водні ресурси лише державними.

— Інвестиційна привабливість поливних систем в умовах кліматичних змін.

— Законодавчі ініціативи щодо зрошення земель.

— Ефективна організація зрошення.

— Основні способи збереження води.

— Комплексні рішення в керуванні зрошенням.

— Сучасні технології поливу.

— Практичне застосування господарських систем зрошення в умовах півдня України.

Учасники також мали змогу приєднатися до конференції через Zoom-зв’язок.

Конференція: «Сільське господарство – ключовий гравець в сільському розвитку України»

29 жовтня в рамках «ІнтерАГРО 2020» відбулась конференція: «Сільське господарство – ключовий гравець в сільському розвитку України».

Організатори конференції: проєкт «Німецько-український агрополітичний діалог» Двостороння коопераційна програма Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини.

В рамках конференції учасники заходу мали можливість поспілкуватися з фахівціями з Німеччини через Zoom-зустрічі та дізнатися про німецький досвід створення Об’єднаних територіальних громад. Також у ході заходу розглядалися питання передачі громадам державних завдань, у тому числі управління податковими надходженнями та державними сільськогосподарськими землями.

Також на «ІнтерАГРО 2020» була організована Національна експозиція Німеччини за сприяння Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Федеративної Республіки Німеччина (BMEL) та DLG Ukraine.

Міжнародний семінар: «Ніші. Технології. Інвестиції»

Одним з найцікавіших заходів на «ІнтерАГРО 2020» став міжнародний семінар «Ніші. Технології. Інвестиції» від Sapienza.media. В рамках заходу розглядались питання, пов’язані з перспективними нішевими напрямками для розвитку агробізнесу в найближчі 5-10 років. А також відвідувачі дізнались, в яке крафтове виробництво доцільно інвестувати сьогодні та які технології допоможуть зібрати максимальний врожай. Крафтові виробники представили на семінарі свою продукцію, яку змогли продегустувати всі бажаючі.

Спікерами конференції виступили аналітики аграрного ринку, фахівці з агроінвестицій, професійні виробники та фермери, виробники й маркетологи нішевої продукції та сільськогосподарської техніки, експортери, представники профільного Міністерства, розробники фінансових інструментів та сервісів для агробізнесу.

Семінар: «Моя молочна ферма. Крок вперед для молочарства»

Журнал «Agroexpert» 29 жовтня організував семінар «Моя молочна ферма. Крок вперед для молочарства».

Під час семінару доповідачі розглядали такі питання:

— Годівля, генетика, гігієна утримання.

— Профілактика та лікування хвороб дійного стада. Власна переробка – виробництво крафтових продуктів з молока та інше.

28 жовтня відбулось нагородження переможців конкурсу «Кращий молодий агроном 2020», який уже восьмий рік поспіль проводить журнал «Agroexpert». Метою конкурсу є виявлення та заохочення талановитої молоді в галузі рослинництва.

Новинки та інновації «ІнтерАГРО 2020»

— Innovation Techno Hub – майданчик, де були представлені інноваційні агрегати причіпної та самохідної техніки. Цього року свої новинки представили компанії NEW HOLLAND та PÖTTINGER.

— В рамках «ІнтерАГРО 2020» традиційно відбувся міжнародний конкурс кращих інноваційних рішень у сільськогосподарській техніці і обладнанні InterAGRO Innovation Award:

  1. Компанія Raven Industries отримала золоту відзнаку за камеру візуального водіння VSN™ у номінації «Устаткування та програмне забезпечення точного землеробства».
  2. Компанія Vӓderstad здобула золоту відзнаку у номінації «Машини для обробітку ґрунту та сівби» за сівалку Tempo L 24.

З 28 по 30 жовтня разом з «ІнтерАГРО 2020» проходив ще один важливий захід – «Тепличний Бізнес 2020» – виставка ефективних технологій та обладнання для тепличного господарства.

В рамках заходу за сприяння Інформаційного агентства «Інфоіндустрія» відбулась міжнародна конференція «Маркетинг у Тепличному Бізнесі».

Основні меседжі конференції:

  1. Впровадження провідних технологій в тепличну галузь.
  2. Надходження фінансування в галузь.
  3. Просування тепличної продукції.
  4. Обмін ідеями та розширення своєї  бізнес-мережі у галузі.
  5. Висвітлення питання маржинальності та енергоефективності тепличного бізнесу.

Зауважимо, що «ІнтерАГРО 2020» відвідало понад 11000 відвідувачів. Для багатьох учасників ринку особисте спілкування – це найцінніше в ділових заходах. І саме «ІнтерАГРО 2020» став тим інтерактивними майданчиком, де особисте спілкування і презентації інновацій стають початком нової співпраці.

На останок хотілося б зазначити, що команда «ІнтерАГРО» тримає руку на пульсі, щоб і надалі бути першими на виставковому ринку України. Ми вивчаємо досвід зарубіжних організаторів та плануємо як безпечно проводити виставки в умовах, що створила боротьба з пандемією СOVID-19.

Зустрінемось 16-18 лютого 2021 року на міжнародній події «АгроВесна 2021», що включатиме «Зернові технології 2021», «Фрукти. Овочі. Логістика 2021» та «Agro Animal Show 2021»


ЧИТАЙТЕ В ЭТОМ ЖЕ НОМЕРЕ: