Ґрунтообробна техніка – економія Ваших коштів та добрий врожай

30 ноября 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №59

Статьи Агротехнологии Ґрунтообробна техніка – економія Ваших коштів та добрий врожай
Хартехпром-97

Харківська компанія «Хартехпром-97» (м. Харків, ТМ Слобода) є надійним партнером для українських фермерів і виробляє недорогу надійну техніку, яка не потребує складного обслуговування і не поступається за якістю роботи кращим іноземним аналогам. Постійний зворотній зв’язок із клієнтами дає змогу враховувати усі їхні побажання щодо вдосконалення конструкції тієї чи іншої моделі. Найбільша цінність — це репутація компанії, яка здобувалась впродовж 24 років роботи на ринку. «Найкраща подяка для нас – це відгуки наших покупців», — наголошує директор «Хартехпром-97»  Юрій Логвінов.

Чотири роки назад наше підприємство купило агрегат ЛДП-6, потім ЛДТ-6, а цього року ще і  ЛДП-3 для обробки малих ділянок в ПФ “Хартехпром-97”. Функціонал цих сільгоспмашин чудово доповнює один одного. Лущильник на пружинних стійках ЛДП ідеально підходить для передпосівної підготовки після зернових культур, сої, рапсу. Не дарма його називають ще й дисковим культиватором. Важкий лущильник ЛДТ-6 навіть без попереднього подрібнення добре працює по кукурудзі і соняшнику, тобто при великій масі пожнивних решток. Диск більшого діаметру дозволяє при необхідності проводити і основну обробку ґрунту. Порівнював якість обробітку своїх агрегатів з імпортними і рахунок не завжди на користь останніх.

Приватна фірма «Хартехпром-97» займається виготовленням широкого спектру сільгоспагрегатів: дискові борони, лущильники, культиватори, глибокорозпушувачі, зубові борони тощо.

Хартехпром-97

Із самого початку своєї роботи – ще в 1996 році – компанія пішла шляхом максимальної орієнтованості на потреби вітчизняних аграріїв із забезпечення ефективною ґрунтообробною технікою вітчизняного виробництва.

Економічність, енергоефективність та якісна обробка ґрунту зі збереженням дефіцитної вологи – ось основні задачі, які виконує техніка під торговельною маркою Слобода.

Зокрема, це стосується таких популярних на ринку агрегатів як дискові лущильники на пружинних стійках ЛДП та серія важких дискових агрегатів на гумових еластомірах ЛДТ.

Лущильники ЛДП із шириною захвату від 3 до 10 м, оптимально підходять для лущення стерні та передпосівного обробітку ґрунту, стимулюючи проростання падалиці, подрібнюючи та перемішуючи пожнивні рештки і формуючи рівний посівний горизонт. При цьому агрегат здатен провадити обробіток ґрунту, на швидкості до 18 км/год. З  витратою палива від 2 л/га, що забезпечує його високу економічність і продуктивність.

Важкий дисковий лущильник ЛДТ, спроможний здійснювати як передпосівний, так і основний обробіток ґрунту на глибину до 16 см. При цьому кріплення стійок із гумовими еластомірними амортизаторами гарантує бокову стійкість робочих органів навіть за найважчих умов роботи.

Новинка модельного ряду – це культиватори для вертикальної обробки ґрунту за технологією Verti Till серії КВО з пружинними стійками та дисками італійського виробництва. Призначені для розущільнення ґрунту із збільшенням кількості органічних речовин (гумусу) при мінімальній мінералізації рослинних залишків і дозволяють проводити сівбу без додаткового обробітку.

Хартехпром-97

Агрегати ЛДП, ЛДТ і КВО можуть бути укомплектовані передніми ріжучими котками для попереднього подрібнення рослинних залишків.

Також розпочато серійне виробництво важких навісних глибокорозпушувачів «Ріппер» серії СГР (5, 7 або 9 стійок з італійськими робочими органами) та ін’єкційних аплікаторів для внесення рідких добрив серії АПІ з шириною захвату 6, 9, 12 і 16 м (робочі органи KWD Німеччина).

Техніка виробництва ПФ «Хартехпром-97» працює не тільки на полях України, а і в Молдові, Литві, Болгарії, Румунії і Польщі.

Весь модельний ряд ґрунтообробних агрегатів включений до Переліку вітчизняної техніки і обладнання для АПК, вартість якого частково компенсується за рахунок державного бюджету.

Новицький Олексій Вікторович, зам. голови СФГ «Аграрій», с. Катеринівка, Покровський р-н, Дніпропетровська обл.

Працюємо причіпним лущильником на пружинних стійках ЛДП-4 ТМ «Слобода» з переднім котком-подрібнювачем, який агрегатуємо з МТЗ-82. За один прохід формує рівне якісне передпосівне ложе при одночасному подрібненні рослинних залишків, у т.ч. після кукурудзи, соняшника і рапсу, зразу можна сіяти без додаткової культивації, витрата пального не більше 4 л/га. Задоволений на всі 1000%.рапсу. Недарма його називають ще й дисковим культиватором. Важкий лущильник ЛДТ-6

навіть без попереднього подрібнення добре працює по кукурудзі і соняшнику, тобто при великій масі пожнивних решток. Диск більшого діаметру дозволяє при необхідності проводити і основну обробку ґрунту. Порівнював якість обробітку своїх агрегатів з імпортними, — і рахунок не завжди на користь останніх.

ТОВ «Слобідський шлях», директор Мигун Андрій Анатолійович, с. Кучерівка, Глухівський р-н, Сумська обл.

Чотири роки назад наше підприємство купило агрегат ЛДП-6, а потім ще й ЛДТ-6 в ПФ «Хартехпром-97». Функціонал цих сільгоспмашин чудово доповнює один одного. Лущильник на пружинних стійках ЛДП ідеально підходить для передпосівної підготовки після зернових культур, сої, рапсу. Недарма його називають ще й дисковим культиватором. Важкий лущильник ЛДТ-6 навіть без попереднього подрібнення добре працює по кукурудзі і соняшнику, тобто при великій масі пожнивних решток. Диск більшого діаметру дозволяє при необхідності проводити і основну обробку ґрунту. Порівнював якість обробітку своїх агрегатів з імпортними, — і рахунок не завжди на користь останніх.

ФГ «Фермер», Беззубий Василь Миколайович, с. Перемога, Баришівський р-н, Київська обл.

Придбав важкий дисковий лущильник ЛДТ-6 з рублячим котком і глибокорозпушувач СГР-4/9 виробництва «Хартехпром-97» (ТМ «Слобода»). Користувався різними імпортними агрегатами, був у мене і дискатор Catros від Amazon. Можу зазначити, що ЛДТ-6 виконує відразу дві операції (подрібнення і дискування), при якості обробітку не гірше іноземних аналогів, а ціна у рази менша, навіть у порівнянні з бувшими у використанні. Крім того, можна отримати державну компенсацію 25%. Усім рекомендую.

Фермер Хмельницький Віктор Валентинович, с. Грекове, Подільський р-н, Одеська обл.

Використовую культиватор для вертикальної обробки КВО-3, виготовлений ПФ «Хартехпром-97», для роботи по різним фонам, у т.ч. після збирання кукурудзи. Навіть при великій кількості пожнивних решток (знятий тільки початок) отримую відмінний результат в один прохід. На жаль, уже майже втратив віру у вітчизняних виробників сільгосптехніки, але тут якість роботи зі збереженням вологи, яка у нас завжди у дефіциті, надійність агрегату — без питань.

Хартехпром-97