Ефективне рішення ваших завдань в сфері очищення та переробки зерна

30 ноября 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №59

Статьи Ефективне рішення ваших завдань в сфері очищення та переробки зерна
агро

У 2001 році ми розробили технологію для ефективного і дешевого очищення зерна — cепаратор аеродинамічний САД. А сьогодні Завод АЕРОМЕХ виробляє 20 МОДЕЛЕЙ зерноочищувачів від 4 до 150 тонн на годину.

Ми пропонуємо найкраще, універсальне рішення для очищення зерна, використовуючи найбільш інноваційні технології. Ми прагнемо надати доступні, ефективні та такі, що не потребують особливого обслуговування, технології для всіх сільськогосподарських підприємств. Виробляємо зерноочисні комплекси САД для ваших умов. Впроваджуючи технологію АЕРОМЕХ, Bи отримуєте:

  • зерноочищувач, який легко налаштувати на всі види зерна;
  • технологію отримання високоврожайного насіння;
  • високу посівну (товарну) якість насіння;
  • підвищення класу товарного зерна;
  • зниження інфікованості зерна за рахунок видалення пухкого, хворого і пошкодженого насіння.

Відгуки клієнтів:

Директор Олексій Іванович, Чутівський р-н, Полтавська обл. ФГ «Шляхова»

«Сепаратор САД — це моя давня мрія. Я купив його в 2017 році і працюю на ньому вже 3 роки. До нас приїхала команда установників, яка грамотно порекомендувала мені організувати завантаження зерна в бункер сепаратора і вивантаження очищеного зерна і відходів. Тепер у мене повний цикл очищення зерна. З поля зерно ми завантажуємо в приймальний бункер. З бункера зерно надходить в сепаратор САД за допомогою норії на 50 тонн на годину. Я використовую сепаратор САД на всіх культурах, які ми вирощуємо, а це і пшениця, і ячмінь, кукурудза, соя, соняшник. У нас 1500 га, тому в сівозміні кілька видів культур.

Мій САД настільки мені допоміг в період збирання врожаю, що я швидко відвіяв пшеницю і відразу ж продав її за хорошою ціною. Коли треба швидко почистити зерно в сезон збирання я його налаштовую в режимі первинного очищення. А до посівної я готуюся ретельно. Відкалібрував все як мені треба і завжди готовий до посівної».

Головний агроном ФГ «Діамант 24», Шабля Володимир Володимирович спеціально приїхав за сепаратором САД-10 на завод АЕРОМЕХ. Також він придбав норію на 10 тонн на годину для зручності завантаження сепаратора.

«Тепер я встигну підготувати насіння озимої пшениці до посіву. Раніше користувався послугою сортування насіння на сепараторі САД в сусідньому господарстві, а тепер зміг і сам придбати цей агрегат. Спасибі компанії АЕРОМЕХ. З вами приємно працювати», — сказав він, виїжджаючи з покупками з заводу.

Анатолій Олександрович Шевченко, ФГ Семенівський район на Полтавщині:

«Ми маємо вже три сепаратори САД. Спочатку купили сепаратор, розрахований на десять тонн зерна, пізніше, через певний проміжок часу, придбали два двадцятитонника. Зазначу, що вони у нас постійно в роботі. Ми створили навіть цілу лінію з них, на якій виконуємо сушку і первинне очищення насіння. САД — добре як для первинного обробітку, так і для відбору елітного насіння. Зазначу, що ми дуже задоволені сепараторами. Сепаратор САД дуже простий і зрозумілий аграріям, а тому легкий у використанні і ефективно працює».