Як придбати гарантовано якісний молодняк свиней генетики PIC?

2 ноября 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №70 опубликовано в журнале: AgroONE №72

Статьи Лидер Месяца Як придбати гарантовано якісний молодняк свиней генетики PIC?
Глобино

Торгова марка «Глобино» не потребує жодної реклами, оскільки її знає, мабуть, кожен українець за високоякісною м’ясною продукцією. Втім, виробництво ковбас та баликів – це лише частина «глобального» бізнесу компанії. Вона успішно займається рослинництвом, виробництвом молочної продукції, а також – вирощуванням елітного поголів’я свиней генетики PIC, і, в тому числі, реалізацією молодняка 3-порідного гібриду на відгодівлю.

Звісна річ, що компанія ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс» є одним з лідерів ринку України, посідає провідні позиції у цьому сегменті та використовує лише найкраще обладнання та корми, а також найкращу генетику. Тому поросят, вирощених на свинокомплексах «Глобино», охоче купують фермери з усієї України.

Ситуація на ринку продажу поросят поки що бажає кращого, а тому на ринку існують, скажімо так, «неофіційні» продавці, які прагнуть скористатися бездоганною репутацією компанії і пропонують генетику сумнівного походження, видаючи її за «Глобино».

Менеджери з продажу молодняка на відгодівлю Валерій Андрієвський та Олександр Яровий не один рік працюють на цьому ринку, забезпечуючи постачання клієнтам продукції гарної якості, а саме – поросят, вирощених на свинокомплексі «Глобино».

– У жодному разі не можна звертатися за придбанням нашої продукції до людей, котрі не є офіційними представниками «Глобино». Вони в принципі не мають жодних повноважень та можливості продавати поголів’я, вирощене на нашому свинокомплексі. Тому уважно перевірте, з ким маєте справу, – радить Валерій Андрієвський.

Як пояснюють наші співрозмовники, якість поголів’я свиней залежить від багатьох факторів. Перш за все це якісна генетика, суворий контроль на виробництві та спеціальні умови догляду за тваринами. Тому по-справжньому якісні поросята, котрі досягають запланованої ваги в конкретний час і є цілковито здоровими, можуть бути вирощені лише на сучасному свинокомплексі виробника – ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс».

– Компанія «Глобино» тісно співпрацює із всесвітньовідомою компанією PIC, яка є одним з головних гравців на ринку генетики свиней. Це супертехнологічне виробництво, повністю цифровізоване, яке вдосконалюється вже впродовж багатьох років. Відповідно, завдяки співпраці з PIC нам вдалося досягти дуже високого рівня якості генетики тварин, і, звісно ж, те, що пропонують фальсифікатори, не йде у жодне порівняння з нею, – пояснює Олександр Яровий.

Поряд з цим не менш якісні виробничі умови реалізовані безпосередньо на свинокомплексі «Глобино», де  функціонує майже два десятки європейського рівня тваринницьких приміщень, оснащених найсучаснішим обладнанням.

– Розробка раціонів, якість кормів, ветеринарний догляд, відбір молодняку – ці та інші процеси у нас поставлені на науково-бізнесову основу, аби в принципі виключити саму ймовірність браку чи недоліків у роботі. Купуючи порося на відгодівлю з свинокомплекса «Глобино», ви маєте гарантію якості. Аби цього досягти, довелося пройти дуже непростий шлях, і ми пишаємося тим, що це вдалося. І наші клієнти завжди будуть впевнені у якості нашої продукції, – стверджують офіційні представники ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс» Олександр Яровий та Валерій Андрієвський.

Глобино

Рекомендуємо усім фермерам, котрі займаються вирощуванням свиней, дуже ретельно ставитися до придбання молодняку, та в жодному разі не мати справу з особами, що не можуть підтвердити походження тварин. Адже генетика та умови утримання і догляду за поросятами з самого моменту їх народження відіграють надзвичайну роль!

Ми радимо усім зацікавленим у придбанні поголів’я, вирощеного саме компанією «Глобино», спілкуватися винятково з офіційними представниками компанії.

З повагою, менеджери з продажу поросят ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс»,
Андрієвський Валерій, Яровий Олександр


тел. +38 (067) 783-47-45

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: