Компанія Dron Agronom: час потурбуватися про захист озимих

3 ноября 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №70

СтатьиТехникаКомпанія Dron Agronom: час потурбуватися про захист озимих
озимих

Осіння вегетація озимих пшениці, ячменю та ріпаку – надзвичайно відповідальна пора для агронома. Адже в цей період закладається той фундамент міцності рослин, який дасть змогу їм нормально підготуватися до зими, пережити морози та якісно відновити весняну вегетацію.

Тому дуже важливо, щоб сходи рослин отримали необхідний захист від хвороб та комах-шкідників, своєчасно були внесені регулятори росту та мікродобрива. Тим часом у жовтні-листопаді погодні умови не завжди складаються вдало для того, щоб в поле можна було заїжджати колісною технікою.

Через це дедалі більшої популярності набуває технологія ультрамалого обприскування посівів за допомогою дронів-безпілотників.

Компанія Dron Agronom, яка спеціалізується на таких послугах, відпрацювала нинішній сезон на «відмінно», внісши препарати на десятках тисяч гектарів полів своїх замовників. Сьогодні в компанії працює вже 5 виїзних бригад, котрі мають у своєму арсеналі спеціалізовані аграрні дрони XAG.

За денну зміну одна виїзна бригада з двома дронами якісно обробляє до 200 га посівів, причому завдяки дрібнодисперсним краплям, що застосовуються при ультрамалому обприскуванні, робочий розчин вноситься максимально ефективно. Препарат потрапляє не лише на верхню, але й на нижню частину листочків рослин. При цьому дрібні краплі набагато швидше потрапляють всередину рослин, забезпечуючи найвищу ефективність.

Таким чином, буквально впродовж однієї доби фахівці компанії Dron Agronom можуть захистити до 1000 гектарів посівів озимих культур за допомогою безпілотників. Замовник надає лише препарати та воду – усі інші операції виконують фахівці Dron Agronom у присутності агронома господарства.

Таке технологічне рішення дає змогу внести усі необхідні препарати впродовж короткого періоду часу, незалежно від вологості ґрунту та інших негативних чинників, та бути впевненими в тому, що озимі культури увійдуть в зиму в оптимальному стані.


dron-agronom.com
+38 (067) 832-12-03
dronagronom@gmail.com