ZARK – новинка від «АРК ГРУП»

8 ноября 2021 г. опубликовано в журнале: AgroONE №72

СтатьиТехникаZARK – новинка від «АРК ГРУП»

Гарною традицією для компанії «АРК ГРУП» стала участь у виставці «AGROEXPO-2021»!
На цьогорічній виставці була презентована лінійка преміальної техніки ZARK від «АРК ГРУП» для українського ринку. Дана лінійка техніки відмінно себе показала на протязі трьох сезонів на теренах європейських сільськогосподарських підприємств.

На стенді компанії всі охочі могли побачити та придбати як новинки, так і всім відомі та перевірені агрегати виробництва нашої компанії. Лінійка техніки ZARK була представлена трьома новинками: шестиметровим компактором, просапним культиватором та дисковою бороною.

Дискова борона «ZARK-6000» – з листовою демпфірованою стійкою, яка призначена для обробки ґрунту всіх типів та створення оптимальних структурних часток ґрунту. Дискові борони з еластичними гумовими демпферами забезпечують жорсткість конструкції та стабільність ходу агрегату навіть у важких польових умовах. Необслуговувані підшипникові вузли зменшують час на обслуговування та мають збільшений ресурс у порівнянні з «класичними» підшипниками. Глибина обробки до 12 см.

Даний агрегат одразу з виставки відправився до нового власника на Херсонщину у фермерське господарство «Магнолія».


«Ми придбали дискову борону ZARK-6000, наше господарство, як і завжди, обирає українських виробників та вітчизняні агрегати. Борону ми випробували на наших полях. Борона показала себе добре, всі агротехнологічні показники виконала. Даний агрегат є прямим конкурентом «європейцям», але він доступніший та виготовляється в Україні. Також передбачена державна підтримка в розмірі 25%. Всім бажаю купувати та підтримувати українське!»

З повагою, Василь Дудка, директор ФГ «Магнолія»


З питань придбання техніки та будь-яких інших питань звертайтеся за телефонами
067 364 21 29, 050 102 16 77

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: