Як вибрати оптимальну фермерську сушарку

7 Жовтня 2021 г. опубликовано в газете: Агро1 №70

Статьи Техника Як вибрати оптимальну фермерську сушарку
сушарку

В Україні зростає попит на нові мобільні зерносушарки Phoenix (Фенікс), розраховані на продуктивність сушіння від 100 до 600 тонн зерна кукурудзи на добу.

Практично усі власники невеликих та середніх господарств прагнуть налагодити власну післязбиральну доробку та зберігання врожаю. Переваги такого підходу очевидні, окрім зручності це також можливість істотно підвищити рентабельність агровиробництва. Однак вибрати підходящу зерносушарку не дуже просто, оскільки таке обладнання має досить значну вартість і до нього висуваються підвищені вимоги в плані якості та продуктивності роботи.

Вінницька компанія Phoenix (Фе­нікс) Technology належить до категорії тих активних вітчизняних підприємств, які створюються командою однодумців і розвиваються без жодних преференцій, передусім завдяки якості роботи та небайдужому ставленню до клієнтів. Її співзасновники – брати Богдан та Леонід Панчуки – свого часу створили відому компанію з продажу та обслуговування зерносушарок «Він-Агро», а сьогодні зробили вагомий крок вперед, створивши виробництво абсолютно нових сушарок Phoenix (Фенікс).

— Ми вже понад 10 років працюємо на ринку зернових сушарок. Починали свою роботу з імпорту нового та вживаного обладнання з США, Канади, Італії та інших країн світу. Відповідно, тісно спілкуємося з нашими клієнтами — фермерами, для яких ми привозимо та обслуговуємо сушарки. З часом прийшло розуміння того, чого дійсно потребують власники невеликих та середніх господарств, і ми вирішили створити власну лінійку зернових сушарок Phoenix (Фенікс), — розповідає Богдан Панчук, співзасновник компанії Phoenix Technology.

За словами Богдана Панчука, впродовж десятиріччя активної робо­ти на ринку, фа­хів­ці компанії бук­вально ро­зі­бра­ли по гвинтику десятки та сотні сушарок різних виробників, що приходили з-за кордону. Це 13 різних типів обладнання – шахтних, мобільних, потокових, коротше кажучи, усіх видів, конструкція яких була детально проаналізована на підприємстві. Виходячи з цього, сама собою зародилася ідея створити оптимальну модель сушарки для українського фермера, який обробляє від кількох сотень до кількох тисяч гектарів. Це повинні були бути надійні, зручні та економічні агрегати, котрі б забезпечували безперебійне якісне сушіння до 500-600 т зерна на добу.

— За основу ми взяли конструкцію класичної мобільної сушарки, оскільки це дійсно оптимальний варіант для більшості вітчизняних господарств. Не потрібно жодних дозволів, паперової тяганини, будівництва фундаментів тощо. Агрегат має колісну базу, на якій його зручно доставити у потрібну точку чи в разі потреби перемістити. Сушарка підключається, наприклад, до ємностей зі зрідженим газом – і все, можна працювати, – пояснює Богдан Станіславович.

сушаркуСьогодні до лінійки Phoenix (Фенікс) входять моделі, продуктивністю 100, 200, 300, 500 і навіть 600 т кукурудзи на добу при розрахунку зняття вологи з 24 до 14%. Це цілковито автоматизовані агрегати, які не потребують додаткових працівників для обслуговування і можуть працювати майже повністю в автоматичному режимі.

— Одним з наших головних завдань при створенні сушарок Phoenix (Фенікс) був пошук оптимального співвідношення між ціною та якістю обладнання. Тут використано найкращий український метал, а усі ключові елементи конструкції виготовлені відомими світовими виробниками. Тут стоять німецькі електродвигуни ABB, італійські привідні редуктори Motovario, частотний перетворювач Schneider, обладнання Siemens та інших найвідоміших брендів. При цьому нам вдалося досягти ідеальної якості виробництва у себе на підприємстві завдяки багаторічному досвіду роботи з зерносушильним обладнанням – це і організація процесів, і сучасне обладнання, і найкращі вітчизняні фахівці. Тому ми більш ніж впевнені у якості наших агрегатів, – стверджує Богдан Панчук.

Зернові сушарки Phoenix (Фенікс) оснащені високо розміщеним бункером для вологого зерна з датчиками рівня, що дозволяє рівномірно накопичувати масу та контролювати її завантаження. При цьому не потрібен верхній шнек. Усі решета виконані з нержавіючої сталі, а рухомі механізми базуються на надійних підшипникових вузлах. Конструкторам Phoenix Technology вдалося досягти оптимальних габаритів сушарок, використавши чотири зернові колони, товщиною 300 мм. Це забезпечило ще більш якісне та рівномірне нагрівання зерна.

Важливо, що, досягнувши якості сушарок на рівні відомих світових виробників, Phoenix (Фенікс) Technology, завдяки тому, що агрегати виробляються в Україні, має змогу пропонувати ціну, нижчу в середньому на 25%.

— При цьому ми забезпечуємо 3-річну гарантію на наші сушарки, оскільки цілковито упевнені у їх надійності та високій ефективності. До того ж у нас є дві постійні сервісні бригади, котрі обслуговують наше обладнання по всій Україні. За потреби ми можемо залучати додаткових сервісних інженерів, – наголошує Богдан Станіславович.

Зазначимо, що від замовлення до виготовлення сушарки Phoenix (Фенікс) проходить від 30 до 60 днів. При цьому виробник обов’язково здійснює усі пуско-налагоджувальні роботи та провадить навчання працівників компанії-клієнта.


Відділ продажу: 097 622-99-57 — Панчук Богдан Станіславович
phoenixtov@gmail.com