BLACK SEA GRAIN-2021

1 июня 2021 г. опубликовано в журнале: AgroONE №67

BLACK SEA GRAIN

В Києві 20-21 травня 2021 р. відбулася 18-а Міжнародна конференція «BLACK SEA GRAIN-2021» – ведуча комунікаційна платформа, яка об’єднує лідерів агробізнесу для обговорення ключових трендів, центральних подій і майбутніх напрямків розвитку аграрного сектора України, Причорномор’я і світу. Організатор конференції – консалтингова агенція «УкрАгроКонсалт».

Цього року конференція пройшла в гібридному форматі, залучивши понад 350 делегатів з 30 країн до участі як особисто, так і онлайн. Конференція надала учасникам два дні ексклюзивної аналітики від міжнародних експертів галузі, ефективне спілкування з гравцями уздовж всього ланцюжка створення вартості, топ-менеджерами і лідерами думок.

Експерти розглянули фундаментальні фактори зернового виробництва та ціноутворення як у Причорномор’ї, так і за його межами, поділилися своїми поглядами на причини та наслідки світового «товарного суперциклу» для аграрного сектору. Були розглянуті фактори співвідношення S&D найбільших світових гравців — Китаю, США та Південної Америки — та висунуті оцінки та очікування з приводу нового сезону. Говорили про повернення Австралії на світову зернову арену та відновлення конкуренції з українським зерном.

Серед тем, актуальних для трейдерів та брокерів, були питання волатильності цін, державного регулювання та торгових бар’єрів на ринках гравців-гігантів, а також досвід та виклики форвардної торгівлі в Україні протягом останнього сезону. Чимала увага була присвячена стратегіям розвитку зернового, зернобобового та олійного комплексів, а також перспективам конкурентоспроможності та ефективності аграрної логістики Причорномор’я.

У межах конференції також були проведені семінари від Fortior Law та StoneХ, присвячені вирішенню торгових конфліктів та управлінню ціновими ризиками.

Своїми думками та прогнозами поділилися провідні експерти з України, Туреччини, Росії, Китаю, США, Австралії, Бразилії, Аргентини, Нідерландів, Франції, Великобританії та Пакистану.

Об’єктивний аналіз і ефективне спілкування гравців агроринку зараз як ніколи важливі для адаптації бізнес-стратегій до нової ринкової реальності. У зв’язку з цим, конференція стала важливим інструментом для обміну думками та розробки ефективних бізнес-стратегій для агрооператорів.

«УкрАгроКонсалт» дякує всім делегатам, спонсорам, спікерам і партнерам конференції «BLACK SEA GRAIN-2021» за величезний внесок у пошук відповідей на численні запитання. Немає ніяких сумнівів, що шлях співробітництва та тісної комунікації приведе нас до успішного розвитку аграрної галузі як у Причорномор’ї, так і за його межами.

Бажаємо всім аграріям вдалого сезону, нових досягнень та стрімкого розширення бізнес-горизонтів!

Нагадаємо, що Генеральний Спонсор конференції «BLACK SEA GRAIN-2021» – ACTAVA TRADING, Офіційний Спонсор – Viterra. Спонсори – StoneX Group Inc, Euronext, Ayhan Sezer, Sintez Group&Co. Конференція відбулася за підтримки Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, ГАФТА та УЗА.

Також повідомляємо, що 19-а Міжнародна конференція «BLACK SEA GRAIN-2022» вже запланована на наступний рік! До нових зустрічей, друзі!


ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: