ERMO. Інноваційні відтінки сірого

1 июня 2021 г. опубликовано в журнале: AgroONE №67

СтатьиТехникаERMO. Інноваційні відтінки сірого
ERMO

Голова правління і CEO ERMO Джованна Моро


ERMO змінює брендовий колір та впроваджує нові технічні рішення


Компанія ERMO – всесвітньо відомий італійський виробник сільськогосподарської техніки для обробітку ґрунту. Компанія була заснована Ернесто Моро в 1967 році на Півночі Італії і до сьогодні є сімейним бізнесом. У 2016 році Головою правління і CEO компанії ERMO стає Джованна Моро, донька Ернесто Моро. У 2021 році компанія ERMO змінює традиційний білий колір на сірий.

Плуги і не тільки

ERMO змінює вигляд. За зовнішнім виглядом, а також за своєю суттю, ми все з більшою рішучістю просуваємо агрегати, альтернативні традиційному плугу. Хоча він і досі залишається серцем бізнесу для бренду, нерозривно пов’язаного з оранкою та, зокрема, з великою потужністю агрегатів.

Протягом кількох років італійський виробник поєднував традиційні плуги з двома моделями дискових та зубових культиваторів. І працював над розробкою передпосівного компактора, аналогічного тим, які за останні роки здобули таке велике визнання в Північній Європі. Поряд з цією еволюцією, яку ми могли б визначити як технічну, з 2021 року компанія ERMO також активувала нову стратегію комунікації. Вона покликана допомогти компанії отримати  ще кращі перспективи навіть на нових ринках. Почнемо прямо звідси, щоб розповісти останні новини від ERMO.

ERMO
Дискова борона Hurricane 600 (mod by Smi Modding Team)

Ребрендинг

Найбільш очевидною новинкою є, безсумнівно, зміна офіційного кольору, який переходить від традиційного білого до оцинкованого сірого. Це колір певного тону, з певним складом, що робить його дуже яскравим на сонці – настільки, що нагадує про попередній білий колір. Новий логотип ERMO, перероблений за стилем та характером, також виділяється на плугах, глибокорозпушувачах та дискових боронах цього прекрасного сірого кольору.

Одночасно проводиться оновлення сайту. Він буде доповнений відеоматеріалами як рекламного характеру, так і навчальними матеріалами для вирішення найбільш поширених проблем, таких як труднощі з налаштуванням і першим запуском у поле.

Дискова борона Ghibli 500

Адаптація до надвисокої потужності

Ні для кого не секрет, що потужність тракторів зростає з кожним роком – і що на сьогодні є моделі, які значно перевищують 500 к.с. Вони піддають плуг дуже сильним навантаженням, є екстремальними для гусеничних тракторів і оснащені майже повним зчепленням. Для роботи з такими польовими велетнями, ERMO протягом багатьох років використовує високоякісну спеціальну сталь з високою межею гнучкості. Наприклад так, як в моделях Diablo, напівнавісний плуг якого доповнено рамою перерізом 200×200 мм зі сталі Strenx. Крім того, оскільки паралельно зі збільшенням потужності збільшуються колії тракторів, нові моделі Diablo дозволяють збільшити їх зміщення для повного закриття колії тягача.

Геометрія також перероблена для моделей Evolution та Vari Evolution IOF. Ці навісні плуги, які забезпечують високу точність і ефективність оранки в найбільш складних умовах, відзначаються характерним паралелограмом, який може бути змінений гідравлічно для отримання найбільш підходящого зміщення для трактора.

Напівнавісний плуг DIABLO

Нові агрономічні рішення

Водночас зростає кількість фермерів, які вже давно відмовились від традиційної оранки, тобто від плуга, задля більш швидкого і менш глибокого обробітку. Для них ERMO пропонує дискові та зубові культиватори. Серед яких, зокрема, модель дискової борони Hurricane. Цей 7-ми тонний агрегат оснащений дисками діаметром 61 см замість попередніх 57 см. Завдяки своїм розмірам і міцності він чудово підходить для тракторів потужністю від 300 к.с. Також заплановано оновлення для моделі Ghibli – дискової борони, яку можна поєднувати з сівалкою. З цього року вона оснащена високоміцним підшипником SKF.

Глибокорозпушувач LEVANTE 11/HI

Більша цінність завдяки автоматизації

Індустрія 4.0., «Четверта промислова революція» також відчувається в компанії ERMO, яка інвестує значні кошти в інноваційне обладнання. Зокрема, це автоматизований обробний центр, який буде встановлений наприкінці літа,  забезпечить максимальну ефективність, точність та якість технологічних операцій. А роботизований центр зварювання, що вже працює з минулого року, на відміну від стандартного робота, автономно керує всім процесом на декількох станціях. Роботизація також впроваджена у складському відділі. За допомогою вертикальної системи зберігання, значно покращилось управління дрібними деталями та зменшився простір, необхідний для складання компонентів.


www.ermo.it

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: