День поля 2020

29 августа 2020 г. опубликовано в журнале: AgroONE №58

Статьи Агрособытия День поля 2020
поля

19 серпня АФ «Сади України» прийняла участь в агросемінарі «День поля 2020», який проводила Національна академія аграрних наук України Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення на базі ДП «ДГ «Зелені кошари» СГІ-НЦНС» Миколаївської області.

Вже багато років директор господарства Віктор Андрійович Чернецький радо зустрічає сільгоспвиробників та охоче ділиться своїми знаннями, успіхами щодо вирощування соняшника. Щорічний День поля – це велика подія, яка збирає усіх фермерів та спеціалістів Миколаївщини, яким цікаво дізнатися про новинки селекції соняшника, нові агротехнології та шляхи боротьби з хворобами соняшника.

Цьогоріч АФ «Сади України» продемонстрували сільгоспвиробникам велику лінійку своїх гібридів соняшника. На демонстраційних ділянках можна було побачити такі гібриди: Гольфстрім, Гранада, НС Константін, Рімі 2, П’ятий елемент, Соляріс, Раптор, Корсіка, Астурія та Кастилія. Всі представлені соняшники добре відповідають агрокліматичним умовам цього регіону та відрізняються стабільно високою врожайністю та більшість з них мають стійкість до 7 рас вовчка. Крім того, слід зазначити, що гібрид Корсіка – це новинка цього сезону, яка добре тримає 7 рас вовчка. Також даний гібрид стійкий до гербіциду Євро-Лайтнінг, для його вирощування можна застосовувати технологією Clearfield.

На думку Віктора Андрійовича важливою складовою успіху в отриманні високих врожаїв є насамперед насіння. Придбати якісне насіння можна у перевіреного часом виробника, яким є агрофірма «Сади України». Обираючи гібриди соняшника АФ «Сади України» сільгоспвиробники можуть бути впевнені, що посіви дадуть стабільно високі врожаї та дозволять їм отримати чималий прибуток, та не переплачувати за насіння. Весь посівний матеріал агрофірми сертифікований. Перевірити справжність отриманого насіння можна на сайті компанії у розділі «клієнтський сервіс».

Цьогорічний семінар, не зважаючи на ситуацію в регіоні, відвідала велика кількість сільгоспвиробників. День поля у Зелених кошарах пройшов дуже цікаво. Учасників агроподії зустрічали на полі поважні гості та співочий колектив. Від відвідування агросемінару у гостей залишилися лише позитивні враження та нові знання.


ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: