Відпочинок у Карпатах влітку 2021: цікаві місця і розваги

27 июня 2021 г. опубликовано в журнале: AgroONE №68

СтатьиИнтересноВідпочинок у Карпатах влітку 2021: цікаві місця і розваги
Відпочинок

Карпати вважаються одним з головних туристичних регіонів України. Тут ви знайдете абсолютно все: європейський рівень сервісу, традиційне гуцульське житло, містичні легенди та незайману первісну природу з цілющими джерельними водами.

Організувати в Карпатах відпочинок влітку недорого – цілком реальна задача. Поціновувачі екстремального туризму завжди знайдуть як провести час. Великі скелясті гори – саме те, чого так не вистачає скелелазам. Крім цього можна знайти чимало туристичних баз, де є спорядження для будь-якого екстремального виду відпочинку. Активний літній відпочинок в Карпатах дуже популярний, тому туристи мають змогу пройти навчання та інструктаж у досвідчених гідів і фахівців.

Особливо популярним є рафтинг – сплав вниз по течії гірської річки. Високі круті пороги, бурхливі спуски – пройдіть всі ці перепони і повороти на спеціальному човні – рафті, і ви зрозумієте, що таке екстремальний відпочинок. Залежно від обраного маршруту і фізичної підготовки, можна обрати максимально швидкий і екстремальний або ж цілком спокійний маршрут. Другий варіант підійде тим, хто тільки знайомиться з рафтингом і хоче насолодитися величчю навколишньої природи.

Для рафтингу та інших активних водних видів спорту краще за все підійдуть такі річки:

Прут. Протікає прямо через Татарів. Ідеальний варіант для екстремалів, які тільки починають цим займатися. Спокійний та легкий спуск дає змогу роздивитись всі красоти нашого краю. Чудовий варіант для відпочинку в Карпатах влітку з дітьми.

Чорний Черемош. Варіант для справжніх екстремалів і професіоналів своєї справи. Річка досить глибока і небезпечна, а повороти і пороги дуже круті.

Тиса. Чудовий варіант для більш спокійного і плавного спуску.

Стрий. Має пороги середньої складності.

Джерело: https://koruna.ua/ua/lito/