Поліуретанове футерування елеваторного обладнання – запорука збереження виробничих ресурсів та збільшення рентабельності підприємств

2 апреля 2021 г. опубликовано в журнале: AgroONE №65

СтатьиТехникаПоліуретанове футерування елеваторного обладнання – запорука збереження виробничих ресурсів та збільшення рентабельності підприємств
елеватор

Поліуретанове футерування – це захист від зносу і корозії металевих поверхонь обладнання та механізмів. Ця технологія має дуже поширене використання, але ми поговоримо про елеваторне обладнання.

ТОВ НВП «Форполімер» якраз і спеціалізується на поліуретанових футеровках елеваторного обладнання. За десять років наполегливої праці ми пройшли шлях від неприйняття до зацікавленості, здивування та захвату поліуретаном. Сьогодні елеваторники знають, що кращим матеріалом для захисту самопливного обладнання є поліуретан, а елеватори будуються вже з футерованим обладнанням.

Поліуретан обраний не випадково:

■ стійкий до стирання поліуретан захищає стінки самопливів від зносу, що значно подовжує термін їх експлуатації;

■ еластичність і пружність поліуретану оберігають зерно від травмування, ви можете уберегти від пошкоджень та дробіння від 2 до 5% зернової маси, а це неабиякий прибуток;

■ значно менше утворюється пилу, знижується шум у виробничих приміщеннях;

■ великий робочий діапазон температури поліуретану (від -60°С до +120°С) дозволяє застосовувати його у будь-яких кліматичних умовах та виробничих процесах;

■ високі вологостійкість і хімічна стійкість поліуретану захищають внутрішні поверхні обладнання від корозії;

■ екологічна чистота поліуретану дозволяє застосовувати його навіть для зберігання питної води.

Фахівцями ТОВ НВП «ФОРПОЛIМЕР» розроблені різні методи футерування:

■ футерування готовими вставками у зношені і нові самопливи;

■ футерування методом гарячої адгезії;

■ футерування методом заливки поліуретану;

■ футерування поліуретановими листами, армованими металом, сіткою металевою, тканиною типу БКНЛ;

■ комбіновані методи футерування.

Усі ці методи випробувані на діючих елеваторах України та показали прекрасні результати.

Сьогодні ми хочемо запропонувати вам готове самопливне обладнання, футероване поліуретаном методом заливки та гарячої адгезії.

Ми розробили поліуретанове футерування методом заливки гарячого поліуретану в ротаційних установках.

Цей метод дуже добре себе зарекомендував при футеровці самопливних труб круглого перерізу. При цьому методі футерування шар поліуретану щільно та надійно вкриває всю внутрішню поверхню обладнання, метал та поліуретан утворюють одну єдину монолітну систему, що дуже важливо для запобігання дії теплового лінійного розширення на метал та поліуретан окремо. Таке обладнання зручне при транспортуванні, зберіганні та на монтажі, а головне, в цьому випадку унеможливлюються помилки, які можуть виникнути при монтажі поліуретанових вставок у труби.

Також ми пропонуємо заливку гарячого поліуретану в сектори та патрубки перехідні. Метод заливки гарячого поліуретану використовується для футерування внутрішніх поверхонь норій, конвеєрів, а також для футерування сепараторів.

Метод гарячої адгезії поліуретану ми рекомендуємо при футеруванні обладнання складної геометрії. Замовник отримує обладнання, яке повністю футероване зсередини, всі нерівності та гострі кути надійно прикриті шаром поліуретану. І треба зазначити, ці методи футерування є ремонтопридатними.

Тож переваги поліуретанового футерування беззаперечні:

■ значно подовжується строк експлуатації самопливного та транспортного обладнання;

■ зменшується кількість пошкодженого та битого зерна;

■ зменшується пилоутворення;

■ зменшуються витрати на обслуговування обладнання.

Тож, який би метод футерування Ви не обрали, поліуретанове футерування на елеваторі повинно бути! Воно забезпечить безперебійну роботу обладнання впродовж п’яти-семи років, знизить витрати на ремонт і заміну устаткування, але й принесе мільйони і мільйони додаткових прибутків! Запрошуємо Вас до співпраці.

З повагою, комерційний директор ТОВ НВП «Форполімер»,
Лариса Ткаченко


ТОВ НВП «Форполімер»
тел: (066) 045-98-88
(098) 793-93-15
www.forpolimer.com.ua

ЧИТАЙТЕ В ЭТОМ ЖЕ НОМЕРЕ: