Будівлі універсальні збірно-розбірні: серія АСКАНІЯ; серія БУРЬОНКА; серія АМБАР

2 апреля 2021 г. опубликовано в журнале: AgroONE №65

СтатьиАгротехнологииБудівлі універсальні збірно-розбірні: серія АСКАНІЯ; серія БУРЬОНКА; серія АМБАР
Будівлі

25% компенсації вартості  –  Держава піклується про тебе


Ми працюємо з 2001 року – 20 років на ринку України.

За цей час СМК №23 побудували і здали в експлуатацію більше 150 об’єктів по всій території України. Розробили і впровадили унікальну технологію виробництва серійних комплектів будівель з легких сталевих конструкцій – комплекти АСКАНІЯ. Типові комплекти розроблені з метою уніфікації типорозмірів, вузлів збирання при проведенні монтажу, зниження металоємності конструкцій.

Конструктор LEGO у будівництві, швидкість монтажу – 1 місяць

АСКАНІЯ – збірно-розбірна будівля: за необхідності її можна демонтувати та провести монтаж в іншому місці без додаткової обробки металоконструкцій.

Самостійний монтаж – мінімум ресурсів, з’єднання на болтах без зварювання

Якість і технології АСКАНІЇ допускають самостійний монтаж будівлі покупцем за наявності мінімальної монтажної бригади з 5-6 осіб. Конструкції монтуються на болти. Не потрібно «підганяти» конструкції «в розмір» на будмайданчику: вони на 100% готові до монтажу. Легкість конструкцій спрощує доставку: цілу будівлю можна привезти однією машиною. При монтажі комплектів АСКАНІЯ відсутні зварювальні роботи, монтажні роботи можна виконувати за будь-яких погодних умов.

Простота монтажу, готовий проект

Всі елементи комплекту АСКАНІЯ виготовлені у стаціонарних заводських умовах, включаючи отвори для болтових з’єднань. Заводське маркування забезпечує чітку ідентифікацію кожного елементу. Будівля АСКАНІЯ комплектується паспортом та схемою зборки. Будівельно-монтажні роботи на майданчику зводяться до болтової збірки укрупнених вузлів.

Повний комплект будівлі, краща ціна на ринку!

До комплекту поставки будівлі серії АСКАНІЯ входить несучий каркас, торцеві рами, вторинний несучий каркас, кріпильні елементи. Монтаж можна розпочинати одразу після отримання комплекту.

Арочні ангари: різниця в обладнанні = різниця в якості

СМК №23 пропонує безкаркасні арочні будівлі за американською технологією. Підприємство має всю лінійну обладнання МІС Industries для виробництва арочних будівель різноманітних конфігурацій.

Будівлі

На ринку з’явилося багато пропозицій арочних ангарів за дуже низькими цінами. Дешеві арки пропонуються підприємствами, які працюють на китайських аналогах американського обладнання. При схожому зовнішньому вигляді геометрія профілю, прокатаного на американській машині МIC-240, відрізняється від профілю з китайського обладнання. Зменшена кількість ребер жорсткості на китайському профілі значно погіршує показники міцності будівлі, що призводить до її руйнування. Металу на «китайську» будівлю витрачається на 20-30% менше. Дешевизна будівель зумовлена економією металу на вашій будівлі.

Арка є самонесучою конструкцією, тому велике значення має якість формування профілю – відсутність заломів, пошкоджень покриття основного матеріалу – рулонної сталі. Достатня кількість валів при прокатці рулонної сталі забезпечує плавне формування профілю при збереженні його показників міцності. Китайське обладнання має втричі менше роликів протягування сталі: ламає метал та зменшує його міцність.

Серія БУРЬОНКА – комплексне рішення для ефективного молочного бізнесу

Спільно з фахівцями компанії DeLaval на основі технології каркасного будівництва з легких сталевих тонкостінних конструкцій розроблено типові комплекти будівель корівників серії БУРЬОНКА.

Будівлі БУРЬОНКА адаптовані до розміщення необхідного технологічного обладнання і оптимальної організації утримання тварин: лінії водопроводу, освітлення, системи гноєвидалення, вентиляції тощо. Кожен з комплектів БУРЬОНКА розрахований на певну кількість поголів’я та вік стада, що в ньому розміщується.

Будівлі

Об’ємне рішення висотних відміток будівлі (співвідношення стіна-коньок) забезпечує достатній обсяг повітря на розрахункове поголів’я. Будівлі розроблені з визначеним кутом нахилу покрівлі, що є необхідною умовою ефективної роботи системи вентиляції.

Окреме місце у серії БУРЬОНКА займають будівлі для прив’язного утримання тварин. Їх габаритні розміри повністю відповідають вимогам цього технологічного процесу.

СМК №23 в якості генпідрядника спроектовано, збудовано та здано в експлуатацію один з найбільших та найсучасніших молочно-товарних комплексів «ПЕТРИКІВСЬКЕ МОЛОКО» (Кіровоградська область). Комплекс розрахований на утримання 2400 голів дійного стада, обладнаний новітніми технологіями провідних виробників обладнання для тваринницьких комплексів – DeLaval та GEA Westfalia.

Також СМК №23 змонтовано кілька будівель корівників у господарстві ТОВ «ТД ДОЛИНСЬКЕ» (Херсонська область).


м. Херсон, вул. Соборна, 7
0552-46-05-64
095-228-35-06
068-266-16-45
www.smk23.net.ua

ЧИТАЙТЕ В НОМЕРЕ: