Ви робите свій вибір, ми піклуємося про безпеку вашого вантажу

6 сентября 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №56

Статьи Интересно Ви робите свій вибір, ми піклуємося про безпеку вашого вантажу
Транс Моніторінг Україна

ПРО НАС:
«Транс Моніторінг Україна» у складі Групи Компаній «Транс Моніторінг» надає охоронні послуги і здійснює організацію міждержавного охоронного супроводу вантажів залізницею та автотранспортом як на території України,так і на території країн ближнього і далекого зарубіжжя.


Наявність спеціалізованих підрозділів і фахівців з великим досвідом роботи, в тому числі у правоохоронних органах, дозволяє виконувати найскладніші проєкти з організації охоронного супроводу таких вантажів як нафтопродукти, метали, феросплави, техніка, зерно, мінеральні добрива та інші цінні вантажі.

Компанія володіє унікальним досвідом і компетенціями, накопиченими у здійсненні своєї діяльності в сфері організації охорони та супроводу вантажів залізничним транспортом.

Мережа представництв партнерів в Білорусії, Казахстані, Узбекистані, Росії, Киргизії, Таджикистані і Афганістані забезпечують можливості Компанії в наданні комплексної послуги охорони, супроводу, інспектування, моніторингу та міждержавного охоронного супроводу вантажів на всьому маршруті проходження, незалежно від територіальної та державної приналежності.

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Спираючись на багаторічний досвід роботи в даній сфері, наша компанія гарантує якісне надання всього комплексу послуг з охорони,організації та супроводу вантажів, що транспортуються залізничним і автомобільним транспортом по території країн пострадянського простору і ближнього зарубіжжя.

Застосування сучасних інноваційних технологій і методик у процесі охорони та супроводу вантажів, ретельний і осмислений підхід до питань забезпечення збереження довірених нам ТМЦ, високий професіоналізм персоналу компанії дозволяють успішно вирішувати проблеми обліку і контролю кількісних і якісних характеристик вантажів у процесі їх транспортування, прийому і здачі замовнику, і забезпечувати мінімізацію їх втрат під час перевезення.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Компанія «Транс Моніторінг» захищає не тільки вантажі, але й інтереси своїх замовників, пропонуючи їм зручний сервіс, якісні послуги:

 • Втілює в життя концепцію тотального управління, засновану на інформаційному моніторингу в режимі реального часу. При цьому враховуються особливості бізнес-процесів і завдань клієнта.
 • Забезпечує високий рівень збереження вантажу і відшкодування завданих збитків.
 • Вирішує поставлені замовником завдання у стислі терміни і на високому технічному рівні.

«Транс Моніторінг» допомогає своїм клієнтам у вирішенні виниклих питань з різними інстанціями і дозволяє клієнтам:

– Знизити витрати Замовника під час прямування вантажу, підвищити прибутковість.

– Створити імідж Замовника як стабільного постачальника, який виконує свої зобов’язання.

– Зберегти спокій і психологічний комфорт клієнта, який переживає за цілісність свого вантажу.

В ЦЬОМУ НАМ ДОПОМАГАЄ:

 • Досвід роботи в даній сфері більше 10 років.
 • Індивідуальній підхід до кожного клієнта.
 • Гнучка цінова політика.
 • Передача інформації про місцезнаходження вантажу у реальному часі.
 • Застосування новітніх технологій для забезпечення охорони вантажів.
 • Кваліфікований персонал охорони та наявність фахівців з великим досвідом роботи у правоохоронних органах і залізничному транспорті.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 • Фізична охорона вантажу по всьому шляху прямування.
 • Контроль під час завантаження та розвантаження вантажу.
 • Швидке реагування мобільних груп на повідомлення про спробу або розкрадання вантажу.
 • Передача інформації про дислокацію та місце знаходження вантажу у реальному часі.

ТЕХНІЧНІ ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ:

 • Контроль якісних і кількісних характеристик вантажів по всьому маршруту слідування.
 • Контроль за вантажем в режимі реального часу на всьому маршруті прямування з наданням звітної інформації Клієнтам.
 • Цілодобовий моніторинг руху вантажів на диспетчерському комплексі Компанії з використанням технології GPS, оперативне відстеження місця розташування супроводжуваних вантажів, контроль цілісності внутрішнього приміщення вагона, своєчасне реагування на проникнення у супроводжувані вагони.
 • Використання сучасних технологій дозволяють Компанії забезпечити комплексність і надійність послуг для Клієнтів. 

У ЧОМУ ГОЛОВНА ВІДМІННІСТЬ КОМПАНІЇ ВІД КОНКУРЕНТІВ?

Наша головна відмінність — відшкодування збитку, порядність і однакове уважне ставлення до потреб кожного клієнта, незалежно від розмірів компанії та її фінансового становища. Ми готові працювати з будь-якою компанією, зацікавленою в наших послугах, і надати їй весь комплекс якісних послуг із супроводу та організації збереження вантажу.

ГОЛОВНА ЦІННІСТЬ КОМПАНІЇ — КЛІЄНТИ

Відсутність стереотипів, мобільність, сучасне обладнання і технології, висока кваліфікація персоналу дозволяють якісно, в стислі терміни і на високому технічному рівні вирішувати поставлені Замовником завдання.

Ми завжди відкриті для конструктивних переговорів і вітаємо нові партнерські відносини!