СІТКАР реалізує затіняючу сітку

6 сентября 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №56

Статьи СІТКАР реалізує затіняючу сітку
СІТКАР

Затіняюча сітка — це спеціальна тканина із ниток синтетичного походження, стійких до ультрафіалету та перепаду температур. Така сітка широко використовується для захисту рослин від надмірного сонячного світла та в якості навісу чи забору.

Щільність плетіння затіняючої сітки зумовлює ступінь затінення, що є головною характеристикою сітки. Ступінь затінення зазвичай варіюється від 45 до 95%, що впливає на функції сітки та  її використання.

У місті Херсоні працює єдине в Україні виробництво затіняючої сітки повного циклу – компанія СІТКАР. Сітка виробництва СІТКАР має такі сфери застосування:

Затіняюча сітка 45-60%

Сітку з меншим ступенем затінення активно використовують на городі. Вона затримує надмірне сонячне світло та більш рівномірно розподіляє його над поверхнею землі.

Затіняюча сітка 60-75%

Сітку ступеню затінення 60%-75% також можна використовувати для накриття городу з рослин, яким потрібно менше сонячного світла. Проте найбільш ефективна ця сітка буде для накриття теплиць ззовні чи всередині.

Затіняюча сітка 75-90%

Сітка за найвищою щільністю відмінно підходить для накриття зони відпочинку або місця паркування. Також ця сітка  слугує для маскувальних цілей, наприклад, для забору чи будівельного майданчику.

Затінення овочів, фруктових дерев та інших культур – найбільш поширена сфера застосування затіняючої сітки СІТКАР, адже вона:

 • захищає рослини від сонячних опіків;
 • створює оптимальний мікроклімат в теплиці;
 • знижує витрати на полив;
 • захищає рослини, висаджені у відкритий ґрунт, від птахів та вітру;
 • збільшує обсяг врожаю до 24-30%.

7 переваг затіняючої сітки першого українського виробництва СІТКАР:

 1. Краща ціна через мінімальні логістичні витрати.
 2. Додавання спеціальної присадки CarbotolТМ, що дозволяє витримувати підвищені навантаження та розтягнення.
 3. Мала вага, сітка зручна в транспортуванні та монтажі.
 4. Широкий вибір полотна з рівнем затінення від 45 до 95%.
 5. Термін служби до 5 років і більше.
 6. Не розпускається при пошкодженні та розрізі.
 7. Не вимагає спеціального догляду.

СІТКАР

Українське виробництво СІТКАР реалізує затіняючу сітку в оптовому та роздрібному форматі. На сайті виробництва ви знайдете варіанти сітки різного ступеню затінення та розмірів. Стандартні розміри рулонів: ширина 1.5, 2, 3, 4 та 6 метрів; довжина 25, 50 та 100 метрів. За запитом ви можете отримати інформацію про оптові пропозиції