Час – це гроші

6 сентября 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №56

СтатьиАгротехнологииЧас – це гроші
зерно

Досить його витрачати на черги до елеваторів та ще і переплачувати кошти за те, щоб вам висушили своє рідне, вирощене такою важкою працею зерно.


Чи замислювалися Ви, скільки коштує Ваш час? Скільки витрачаєте пального, щоб довезти зерно на елеватор, скільки стоїте в черзі, щоб віддати зерно, а потім його забрати? Ні? А от Компанія B2B-Agro вже зробила ці підрахунки та вивела середню суму, яку втрачає фермер на кожній пересушеній тонні зерна.

Уявіть собі — це майже 800 гривень на тонні (в залежності від регіону)!

Наприклад, якщо фермер посіяв 200 га кукурудзи, то на пересушуванні зібраного врожаю втрати будуть складати більше мільйона гривень. А це прирівнюється до вартості зерносушарки, яка у нього окупиться за рік.

B2B-Agro пропонує варіант, який сушить зерно, не висушуючи кармани аграріїв. Це зерносушарки та теплогенератори турецького виробництва Еко-Tерм, які давно зарекомендували себе як надійні та якісні партнери.

Зерносушарки працюють як на пропан-бутані/газу так і на альтернативному виді палива, що з кожним роком все більше набирає популярності, адже використовуються сільськогосподарські відходи, пелети, дрова, лушпиння та інше, що позбавляє від газової залежності та є більш економічним та екологічним.


Представництво в Україні
м. Київ, вул. Ямська, 72, оф. 201
+38 (096) 116-99-99, (095) 116-99-99
E-mail: office@b2b-agro.com
www.b2b-agro.com