ТОВ «Майнінг-Машинері» пропонує

6 сентября 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №56

Статьи Агротехнологии ТОВ «Майнінг-Машинері» пропонує
зерно njd

ТОВ «Майнінг-Машинері» пропонує комплексне обслуговування великогабаритних шин (далі ВГШ) вашого автопарку.


Компанія надає послуги ремонту ВГШ за технологією одноетапної вулканізації методом монолітного варіння при високій температурі і тиску (у тому числі за унікальною італійською технологією TAP-RAP, яка в Україні ексклюзивно представлена тільки в мережі наших сервісних центрів).

Технології, які застосовуються, дозволяють усувати пошкодження (порізи, тріщини, проколи) у ходовій і бічній частині шини, ремонтувати пошкодження бортового кільця після некваліфікованих шиномонтажів, відновлювати пошкоджені ґрунтозацепи, прибирати гулі і грижі. Використання професійного обладнання типу MonoFlex, застосування інноваційних технологій і сучасних матеріалів дозволяє нам проводити унікальні за своєю складністю ремонти, усувати значні пошкодження, бути лідером на ринку подібних послуг в Україні. На місця ремонтів надається гарантія до 6 місяців.

Користуючись нашими послугами, Ви економите 80-90% коштів на придбання нових шин!

Також компанія пропонує:

— шиномонтаж коліс будь-яких радіусів на професійному обладнанні без черг і затримок;

— широкий асортимент б/в шин всіх типорозмірів в хорошому стані на наших майданчиках;

— моніторинг стану шин вашої техніки з рекомендаціями по необхідним ремонтам. У разі необхідності — надання змінної шини на час ремонту, з метою мінімізації простоїв вашої техніки.

У структурі компанії сервісні центри у Дніпродзержинську, Житомирі, Одесі, Хмельницькому. Всі цехи оснащені сучасним спеціалізованим обладнанням.

Ми співпрацюємо з агропідприємствами, що входять у холдинги «Кернел», МХП, «Райз», «АПК-Інвест», дорожньо-будівельною компанією «Автомагістраль».


Більш детальна інформація про компанію розміщена на нашому сайті www.maxitire.com.ua
Також Ви можете нас знайти
у соцмережі facebook: @maxitire
(066) 698-63-11, (097) 267-57-20