Сушарки Mecmar: Що кажуть українські аграрії

7 февраля 2022 г. опубликовано в газете: Агро1 №73 опубликовано в журнале: AgroONE №75

Статьи Техника Сушарки Mecmar: Що кажуть українські аграрії
Mecmar

Сергій Медвідь, ТОВ «Укрземком»
Київська область, Обухівський район

Сушарки Mecmar використовуємо з 2014 року. Спочатку була одна модель, а згодом придбали ще потужнішу. Це мобільний агрегат, який працює на звичайному дизельному паливі. Впродовж доби ми сушимо в середньому чотири партії зерна, хоча, залежно від робочих завдань, можна сушити до семи партій. Реальна продуктивність сушіння сильно перезволоженого зерна кукурудзи становить понад 100 тонн на добу.

Коли ми вибирали для господарства зерносушарку, то перш за все орієнтувалися на надійність обладнання та зручність його обслуговування. Ви ж розумієте, що на місцях майже неможливо знайти кваліфікованих операторів сушарок, тому потрібно, щоб все було максимально автоматизовано. З Mecmar ми не маємо жодних проблем. Зерно сушиться чітко за графіком і гарантовано якісно. Можна задавати різні режими сушіння і все зрозуміло.

Окремо хочу наголосити на перевагах вибору саме мобільної зерносушарки. Не потрібно жодних погоджень та проектів, ви маєте свободу маневру і можете обрати для сушіння потрібну локацію. Ну, і звичайно ж, наша дизельна зерносушарка Mecmar дає змогу нам реально заощаджувати кошти. У порівнянні з цінами на послуги елеваторів та нинішньою вартістю природного газу, це забезпечує виняткову економію. Гадаю, що не буде перебільшенням сказати, що наша сушарка повністю «відбила» свою вартість впродовж минулої осені.

Олександр Заремба, СФГ «Нива»
Вінницька область, Хмільницький район

Mecmar

Ми експлуатуємо мобільну сушарку Mecmar вже третій сезон поспіль. Купували агрегат, що працює на дизельному паливі, однак з часом переробили топку під використання пелет. Що й казати: самі бачите по ситуації з сушінням кукурудзи у минулому, та й у цьому вже сезоні, що це було дуже правильне рішення. Хочу відзначити дуже гнучку конструкцію сушарок Mecmar, яка дає змогу здійснити необхідні вдосконалення.

У нас родинне господарство і ми працюємо з сушаркою всі разом або по черзі, починаючи з 7 ранку і до 10 вечора. За цей час сушиться три партії зерна, сукупним обсягом 70-80 тонн вологої кукурудзи. Якби сушили цілодобово, то гадаю, виходило б по 120 тонн. При цьому усе зерно виходить найвищої якості. Це стосується не лише кукурудзи, але й сої, пшениці, практично усіх культур, що потребують зняття надлишкової вологи.

При цьому приємно відчувати підтримку з боку сервісної служби Mecmar. Це люди, які відповідають на телефонні дзвінки у будь-який день року і в будь-який час. Вони постійно стежать за роботою нашої сушарки, консультують нас, приїздять та оглядають агрегат. Помітно, що це солідна компанія. Фактично ми обрали власне модель Mecmar ґрунтуючись, передусім, на відгуках наших сусідів та знайомих. Нам однозначно порадили зерносушарки Mecmar і ми жодної миті не пошкодували про свій вибір.

Анатолій Касьянов, ТОВ «Галичина-Фарм»
Львівська область, Дрогобицький район

Mecmar

Ми використовуємо нові сушарки Mecmar відносно недавно – з 2020 року, проте за цей час встигли переконатися у їх відмінних експлуатаційних характеристиках. Так, спочатку придбали одну сушарку SSI 28, а за рік – ще одну, моделі S34.

Маю сказати, що робота обладнання Mecmar цілковито виправдала і навіть де в чому перевершила наші сподівання. Це надійні, прості в експлуатації агрегати, котрі мають зручне автоматизоване управління. Ми можемо виставляти оптимальні режими сушіння і планувати свою роботу. Особливо це важливо восени, в період збирання кукурудзи, коли великі обсяги вологого зерна привозять з поля. З сушарками Mecmar ми точно знаємо, що визначений і досить великий обсяг врожаю буде вчасно висушений та доведений до кондиції.

Все передбачувано і головне – економічно вигідно.


mecmar.ua
sales_ua@mecmargroup.com
+380 96 029 64 04
+380 98 746 81 37