Що потрібно для заготівлі корму? ТОВ «АГРО-ХІМПРОМ»!

1 апреля 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №51

СтатьиАгротехнологииЩо потрібно для заготівлі корму? ТОВ «АГРО-ХІМПРОМ»!
АГРО-ХІМПРОМ

Чи варто робити покупки товару для заготівлі сіна та соломи, не узнавши про новинки на ринку України? Варіантів як завжди дуже багато: шпагати, сітки, плівки, і кожен для себе вже визначив той чи інший варіант. Ми з Вами розглянемо компанію, в якій зібрано асортимент з усіх перерахованих вище товарів.

ТОВ «Агро-Хімпром» є імпортером сіток сінов´язальних, шпагатів поліпропіленових, стретч-плівок, для виготовлення яких використовується високоякісний первинний поліетилен з HDPE високої щільності — екологічно чиста сировина, що відповідає сертифікатам ЄС ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:1999.

Олексій Анатолійович, ФГ «Ринда Плюс».

Шпагат чеської фірми Juta використовуємо протягом багатьох років. Він м’який і еластичний, добре тримає форму і не рветься з часом зберігання.

Сітки сінов´язальні виробництва Juta (Чеська Республіка), Таma Plastic Industry (Республіка Польща), РIPO (Фінляндська Республіка). Рулони упаковані у поліетиленові мішки, за рахунок вмісту УФ-стабілізаторів сітка може знаходитись на відкритому повітрі 18 місяців. Рулони 2000, 3000, 4600 м, міцність на розрив від 260 до 300 кг.

Шпагати поліпропіленові Juta, TAMA, PIPO (міцність на розрив від 54 кг до надміцних 450 кг).

Плівка для заготівлі силосу: виробники Trioplast (Франція), Barbier «Balensil» (Франція), ширина від 6 до 20 м, довжина 50 м, товщина від 40 до 150 мікрон.

Плівка для обмотки тюків Tenospin (Франція), ширина 0,75 м, довжина 1500 м, товщина 25 мікрон.

Перелік сільськогосподарської техніки для якої використовуються пакувальна сінов´язальні сітка, шпагат, плівка: TITAN MACHINERY, CASE, CLAAS, DEUTZ-FAHR, JOHN DEERE, KRONE, MASCAR, McHALE, NEW HOLLAND, ORKEL, PÖTTINGER, SIPMA, VICON, WELGER, WOLAGRI.

Якщо Вам необхідно купити якісний товар для заготівлі корму — сітку, шпагат, плівку для тюкування сіна, ми з радістю допоможемо Вам. Ви гарантовано отримаєте не тільки високу якість і надійність, але й бездоганний сервіс від ТОВ «Агро-Хімпром».

Андрій Павлович, ПП «Зірка Поділля +».

У нас потужний прес-підбирач, використовували як правило тільки сітки, рекомендовані виробником. При високій вартості і дефіциті наявності, ми розглянули сітку фінської фірми PIPO. Результат перевершив очікування — висока якість при помірній ціні.

АГРО-ХІМПРОМ