Правильні підгодівлі – збільшення врожаю картоплі на 40% в будь-яких умовах!

1 апреля 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №51

Статьи Агротехнологии Правильні підгодівлі – збільшення врожаю картоплі на 40% в будь-яких умовах!

Картопля — вимоглива до харчування і вологи культура. При цьому, основну кількість добрив під неї вносять у ґрунт до посадки. Підживленням тільки коректують харчування.

Ідеальний варіант, якщо азот, фосфор і калій в основному добриві картоплі співвідносяться як 1:0,8:1,5-2.

При цьому високі врожаї вимагають високих норм внесення добрив.

Однак максимальну фінансову віддачу від них можна отримати тільки при грамотному використанні мікродобрив та стимуляторів.

Починається воно ще до посадки, допосівною обробкою препаратом Гумат + бурштинова кислота. Таку обробку можна поєднувати з інсекто-фунгіцидним протравленням. Обробка важлива для ранніх сортів картоплі та в умовах спекотного, сухого літа, оскільки різко прискорює терміни появи сходів.

У фазі початку росту бадилля і до досягнення ним висоти 10-15 см ефективний стимулятор Тотем, який значно подовжує термін вегетації картоплі. Результат його застосування — збільшення ваги і товарності бульб на 20-30%, зменшення ураження бульб паршею.

У першій половині вегетації картопля не надто вимоглива до харчування. Однак, при внесенні високих норм добрив обов’язково потрібна підгодівля препаратом Гумат+10 при досягненні бадиллям висоти в 15-25 см.

Підживлення можна поєднувати з карбамідом (5-10 кг/га), обробкою інсектицидами.

Перший критичний момент у вирощуванні картоплі — бутонізація. У цей період обов’язкова підгодівля препаратом

Гумат+10. Збалансоване поєднання гуматів, фульватів, макро- і мікроелементів стимулює закладку великої кількості бульб. Саме в цей період закладається основа майбутнього врожаю. Адже нових бульб вже не буде! Особливо важлива така підгодівля при високих температурах повітря і ґрунту, нестачі вологи.

Другим критичним періодом для картоплі є час між цвітінням і в’яненням бадилля, коли бульби ростуть. У цей період найбільш ефективним є використання стимулятора росту Імперіум, який на 20-30% збільшує вагу бульб під кущем, роблячи їх більш рівномірними і товарними.

Не менш важливо захистити картоплю від хвороб і шкідників.

Зрозуміло, для боротьби з ними потрібно використовувати сучасні пестициди, не дозволяючи рослинам втрачати листову поверхню. Для посилення їх дії підходить Гумат+кремній. Цей препарат не дозволяє розвиватися патогенам та посилює захисні можливості рослини по відношенню до шкідників і хвороб.

При загрозі заморозків, посухи, стресі рослинам після обробки гербіцидами допоможе підтримати зростання і зберегти урожай препарат Аміно-енерджі. Унікальне поєднання компонентів швидко виводить картоплю зі ступору.
куд
Бажана така обробка і після багатьох фунгіцидів, які можуть бути токсичні для картоплі у спекотний період.

Комплекс препаратів від «Agro.Bio» дозволяє максимально використовувати потенціал рослин, значно підвищити економічний ефект від внесених добрив і завжди отримувати високі врожаї!

https://www.facebook.com/www.agro.bio/

Гумат


(095) 34-000-32
• (098) 34-000-32
• https://agro.bio