14 причин, чому необхідно придбати зерносушарку Меcmаr?

4 апреля 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №51

Статьи Техника 14 причин, чому необхідно придбати зерносушарку Меcmаr?
Месmаг
 1. Надійність. Мобільні сушарки Месmar продовжують безперебійно працювати, коли інші вже чекають першого ремонту. Надійність сушарок і відсутність поломок забезпечується за рахунок використання у виробництві якісної сировини і комплектуючих тільки передових брендів, таких як Riello, Siemens, Comer, NSK, Schneider electric, Motovario, Bondioli & Pavesi. Всі критичні елементи мобільних сушарок Месmar виконані з металу гарячого цинкування, забарвлені елементи оброблені антикорозійним складом, перфоровані листи з нержавіючої сталі. Середній термін служби мобільних сушарок перевищує 20-ти річний рубіж.
 2. Універсальність. За допомогою мобільних зерносушарок Месmar можна висушувати практично будь-яку культуру: всі види зернових, кукурудзу, соняшник, ріпак, сою і навіть рис, причому будь-якої вологості і за один цикл. Одному циклу відповідають 4 фази: завантаження, нагрівання, охолодження, вивантаження. Універсальність дає можливість максимально використовувати сушилку, змінивши тільки форсунки.
 3. Рівномірна сушка. Рівномірна, однорідна, якісна і дбайлива сушка зерна без пошкоджень досягається завдяки унікальному центральному шнеку з подвійною навивкою і змінним кроком, а також багаторівневій ворушилці з трійним скребком. Найдовший пальниковий блок з аналогів забезпечує повне згоряння палива для максимальної продуктивності теплогенератора і рівномірної подачі тепла в зону сушіння. Установка теплообмінника Месmar дає можливість ще більш дбайливо сушити насіннєвий матеріал і використовувати зерно у харчовій промисловості. Дуже важлива умова роботи мобільної сушарки – це якісна сушка зерна при мінусових температурах. Прогресивні двоступінчасті пальники Riello, встановлені на сушарках, розраховані на температурний робочий діапазон навколишнього середовища від -20 до +40°С. На всіх моделях мобільних сушарок встановлений потужний високопродуктивний відцентровий вентилятор, який здатний видавати необхідну кількість теплого повітря при високому опорі зернового стовпа.
 4. Без проекту і будівельних робіт. Мобільні зерносушарки Месmar не вимагають проектів, а також проведення будівельно-монтажних і підготовчих робіт. Незважаючи на високу продуктивність багатьох моделей, монтаж і пуско-наладка займають не більше 7 днів. Для цього необхідні: автокран; мережі електропостачання номіналом 380 і 220 вольт з відповідною потужністю; силовий кабель довжиною від місця підключення до місця установки обладнання; дизельне паливо або можливості підключення до газової лінії; майданчики з твердим покриттям, насіння зернових з можливістю завантаження (мінімум 2/3 ємності сушарки) для проведення випробувального запуску обладнання та виходу на робочі параметри зерносушарки Месmar і пальника Riello.
 5. Збільшення доходу за рахунок можливості продажу врожаю на піку вартості. Сушарка Месmar дає можливість безпечно зберігати врожай і приймати рішення про його продаж на піку вартості. Різниця в ціні може досягати 40%, по деяких культурах і 100% в залежності від кон’юнктури цін на світовому ринку. Це збільшує прибутковість рослинництва, дає можливість сільськогосподарським виробникам інвестувати в сучасні технології та розвиватися.
 6. Простота обслуговування. Інженери компанії Месmar конструюють сушарки відповідно до вимог по легкості доступу, зручності обслуговування і простоті настройки і експлуатації. Легкість періодичного обслуговування (мастило, контроль технічних рідин, ременів) дозволяє операторам сушарки швидко і без особливої кваліфікації виконувати ТО (технічне обслуговування). Кожна сушарка Месmar, яка регулярно проходить технічне обслуговування з дотриманням всіх приписів заводу-виробника, може довгі роки радувати свого власника. При цьому завод дає 24 місяці гарантії на всі моделі.
 7. Швидкість придбання і запуску в роботу. Швидкість придбання мобільної зерносушарки Месmar від моменту підписання контракту і запуску в роботу становить не більше 20 днів. Перед відвантаженням мобільні сушарки Месmar тестуються на заводі для перевірки роботи основних вузлів, налаштовуються режими роботи, перевіряється обладнання при навантаженнях на спеціальних стендах. При отриманні своєї сушарки Ви не побачите нулів на лічильнику мотогодин. Завдяки цьому збірка і пусконалагодження мобільних сушарок на території клієнта займає від 2 до 7 днів при наявності крана і електрики. Ймовірність відсутності елементів при складанні дорівнює нулю.
 8. Оренда сушарок. Мобільні сушарки Месmar можна легко здати в оренду і отримати додатковий дохід. Термін окупності при цьому значно скоротиться. Досить придбати комплекти форсунок для пальників Riello, які дадуть можливість налаштовувати теплогенератор на різні температурні режими для сушіння врожаю всіх видів і вологості, від пшениці до коріандру і сої. До складу витрат увійдуть витрати палива (1,1 л/1 м³ при знятті 1% вологості з тонни продукту), електроенергія (близько 7,5 кВт на 1 тонну продукту) і заробітна плата обслуговуючого персоналу. При цьому сушарку можна легко транспортувати на територію орендаря, заощадивши на транспортних витратах.
 9. Альтернативні види палива. Пальники Riello, встановлені на сушарках Месmar, можуть працювати на рідкому паливі, мазуті, газу (метан, пропан-бутан) і в залежності від розміру форсунок можуть підтримувати різний температурний режим теплоносія від +40 до +120°С. Спеціально розроблений теплогенератор на альтернативних видах палива (тріска, пелети, с/г відходи) потужністю 0,5 і 1 МВт робить зерносушарки Месmar ще більш популярними серед українських селян.
 10. Висока ліквідність. Висока ліквідність мобільних сушарок Месmar підтверджується постійно зростаючим попитом на вторинному ринку на машини даного бренду і відсутністю такого роду пропозицій, так як фермери задоволені сушарками і терміном їх служби. Продаж може бути актуальним в разі розширення діяльності та необхідності придбання більш продуктивної моделі.
 11. Сервіс 24/7. «Сервіс 24 години» – це надання технічної допомоги, оперативна поставка запчастин, онлайн-консультації, відповіді на питання, які виникли, оперативне вирішення проблеми і багато іншого. Гарантовано Ви отримаєте професійну, інформаційну та організаційну підтримку. Наші фахівці доступні для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Основні принципи роботи «Сервіс 24 години» – це оперативність, достовірність інформації і чітка організація роботи.
 12. Безпека. Потрійна система захисту від загоряння у базовій комплектації зерносушарок Месmar робить їх одними з найбезпечніших серед аналогів. Вакуумний датчик контролю роботи пальника — залежно від роботи вентилятора. У випадках перевищення температури теплоносія більш ніж 15 градусів пальник автоматично відключається. Вся електроніка у контрольній панелі захищена від перепадів напруги, антивандальний корпус контрольної панелі, клас захисту 1Р55. Пелюстковий захист захищає від загоряння при сушінні соняшнику.
 13. Свобода вибору часу збирання врожаю. Мобільна зерносушарка Месmar – технічний винахід італійського машинобудування для порятунку врожаю будь-якого виду з різним рівнем вологості. Збирання врожаю, як правило, залежить від кліматичних і погодних умов. Особливо це актуально для фермерів в зонах ризикованого землеробства. Купуючи мобільну зерносушарку Месmar, Ви самостійно обираєте час збирання і контролюєте процес сушіння, вибираючи температурні режими, що відповідають Вашому продукту і рівню вологості. Це дуже актуально при вирощуванні, наприклад, ріпаку, який потрібно зібрати до розтріскування стручків, щоб уникнути падалиці, при цьому його вологість може бути вище нормативної.
 14. Економічність. Мобільні сушарки Месmar досить економічні в споживанні дизельного палива, газу, завдяки унікальному технічному рішенню камери згоряння і використанню прогресивних пальників Riello. Середня витрата складає 1,1 л/1 м³ при знятті 1% вологості з тонни продукту. Витратні матеріали (ремені, підшипники та інші частини, які швидко зношуються) — провідних світових виробників, що гарантує довгий термін їх служби. Щомісячні витрати в період експлуатації сушарки не перевищують вартості мастильних матеріалів. Ви економите на транспортуванні зерна до елеватору, не переплачуєте за додаткові послуги, і в результаті сушки гарантовано отримуєте тільки своє зерно.

Via Copparo 29 - 37046 Minerbe VR - Italy
tel. +39 0442 99229 / +38 098 746 81 37
sales_ua@mecmargroup.com / www.mecmargroup.com