Борона-мотига на базі австрійської технології

4 апреля 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №51

СтатьиТехникаБорона-мотига на базі австрійської технології
БОРОНА

Продуктова лінійка ротаційних борін від АЯКС АГРО — результат новітніх розробок найкращих українських конструкторів на базі австрійської технології. Борони АЯКС задовольнять потреби всіх – від малих господарств до великих земельних холдингів – ми пропонуємо агрегати з шириною захвату від 2-х до 18-и метрів.

БОРОНАНайважливішим технічним рішенням в боронах серії Premium є використання литих робочих органів – «зубів» особливої конфігурації з лопаткою обтічної форми. Дана модель забезпечує ефективне зняття ґрунтової кірки, видалення бур’янів на стадії нитки та – найважливіше – створення ефекту «мікровибуху» при виході зуба з ґрунту і таким чином насичення ріллі додатковим азотом до 100 кг/га при найменшому пошкодженні рослин – до 1%!

В рухомих вузлах використовуються італійські підшипники SKF, сайлент-блоки, виготовлені на замовлення, робочі стійки зварні посилені товщиною 9 мм.

Борона АЯКС збереже врожай та допоможе зекономити кошти на добрива! Надійна в експлуатації, незамінний агрегат для зернових і просапних культур!

ГАРАНТІЯ 3 РОКИ!

ДОСТАВКА

Держана компенсація 25 та 40%

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Робоча ширина захвату, м2/3/4/6/9/12/18
Маса, кг1250
Кількість стійок27
Товщина металу
основної балки (бруса), мм
8
Товщина металу
підсилених стійок, мм
9
Модель підшипникаSKF (Італія)
Робоча швидкість руху,
км/год
15-20
Продуктивність обробки,
га/зміна
до 100
Обслуговуючий персонал1 (тракторист)
Необхідна потужність
трактора, к.с.
від 80
Гарантія
на металоконструкцію
3 роки
Євген Гриценко, олонянський р-н, Дніпропетровська обл.
YouTube блог Евгений Agro-delo

ОЧИМА КЛІЄНТІВ
ВІДГУК ПРО РОБОТУ РОТАЦІЙНОЇ БОРОНИ «АЯКС»

Бороною працюю вже два повних сезони. Використовую трактор МТЗ-892. За цей час обробив нею у сукупності близько 1000 га. Працюю по всіх культурах, що вирощую: пшениці, соняшнику, кукурудзі, сої. Агрегатом повністю задоволений. Перший раз проходжу по пшениці одразу як можна навесні виїхати в поле: робимо підкормку та одразу проходимо й «закриваємо» добрива бороною.

По соняшнику працюю до 20-25 см, пізніше, якщо потрібно, можна здвинути стійки та працювати по міжряддю. Приємно вражений дуже низьким процентом пошкодження рослин. Керую трактором сам, тому можу сказати, що працюючи, наприклад, по соняшнику на стадії двох-трьох листків, я взагалі навіть, як кажуть, голови не повертаю. Борона  ефективно вириває бур’яни на стадії нитки — по моїм підрахункам, десь до 70%. Важливо, що ця борона видаляє бур’яни в самому рядку, що є дуже складним та важливим завданням, адже міжряддя ще можна якось прополоти, а сам рядок – ні. Навіску тримаю в плаваючому положенні, робочий орган заходить в ґрунт приблизно на 6 см – і все одно пошкодження культур мінімальні.

Важливо, що борона важка, тому окрім планового обробітку нею можна збивати досить товсту кірку після дощу – закрити вологу. Взагалі, після проходу борони рослина немов оживає, наче додав прямо під корінь азоту.

Якістю виробу від АЯКС АГРО задоволений. За весь час замінив декілька зубів (запасні були надані в комплекті з бороною). На щастя, в такій конструкції змазувати нічого не потрібно, тому агрегат досить не вибагливий у експлуатації.

Вважаю, що ця борона потрібна будь-якому господарю, який шукає нових ефективних та економних способів обробітку землі.

Коток-подрібнювач універсальний

Робоча ширина захвату, м6
Робоча швидкість, км/год12
Транспортна швидкість, км/год20
Діаметр котка, мм465 (сталь 09Г2С)
Габарити

в транспортному

положенні, м

4,4 / 2,39 / 1,56
Продуктивність, га/змінадо 70
Потужність трактора, к.с.80
Маса

(без води/з водою), кг

1550 / 1850
Обслуговуючий персонал 1 (тракторист)

 


Адреса виробника: м. Дніпро, вул. Дніпросталівська, 22
Керівник відділу продажу Олександр Заремба
(068) 555-16-85, (066) 119-77-77
agro.ayax@gmail.com
ayax-agro.com