Керівник компанії “Antenor” Ірина Обець про GPS-контроль польових робіт і чому якість має свою ціну

29 мая 2020 г. опубликовано в газете: Агро1 №53

Статьи Агротехнологии Керівник компанії “Antenor” Ірина Обець про GPS-контроль польових робіт і чому якість має свою ціну

Сучасний ритм життя диктує свої вимоги до організації роботи та контролю її якості. Особливо якщо мова йде про фермерські господарства та компанії, де працює автомобільна техніка. Адже від ефективності її використання залежить не лише дохід компанії, але й терміни виконання робіт і їх якість. Як організувати ефективну роботу сільсько-господарської техніки в полі та контролювати її із свого мобільного телефону? Які переваги від використання систем GPS-моніторингу отримають малі, середні та великі компанії? Як заощаджувати, обладнавши авто  GPS-треками і чому якість має свою ціну? Які інновації доступні сьогодні на ринку? Відповіді на ці та інші запитання — у розмові з професіоналом своєї справи, виконавчим директором компанії “Antenor” Іриною Обець.

— Пані Ірино, ви тривалий час очолюєте компанію, яка є лідером в Україні в сфері надання комплексних послуг із встановлення і обслуговування систем GPS-моніторингу. Розкажіть будь ласка детальніше про свою роботу.

— Компанія “Antenor” заснована 8 років тому, а впродовж останніх 5 — спеціалізується на комплексному наданні послуг із встановлення та обслуговування систем GPS-моніторингу. Такі системи дозволяють контролювати автопарк як великих, так і середніх, та малих підприємств. Це дає можливість господарствам розвиватися, заощаджувати на витратах пального, контролювати процеси, які відбуваються, рух, роботу техніки, залишок пального у баці, якість обробки тощо. Тобто, наші рішення дозволяють надати клієнту весь спектр послуг і оптимізувати роботу господарства.

Виконавчий директор компанії «Antenor» Ірина Обець

— У чому особливість вашої компанії, адже зараз багато хто пропонує подібні послуги?

— Ви вірно підмітили — є багато компаній, які пропонують більш-менш схожі рішення. Різниця полягає у післяпродажному періоді. Для нас продажі — це лише початок роботи. Наша команда ніколи не залишає клієнта один на один із усіма моментами, які виникають після встановлення обладнання. Персональний менеджер завжди на зв’язку, навіть, коли здавалося б уже все зроблено. Ми завжди відповідаємо на додаткові запитання, допомагаємо розібратись у програмах, за потребою приїжаємо на допомогу. Я особисто слідкую за тим, щоб наша команда не просто виконувала обіцяне, але й перевищувала очікування!

— Розкажіть детальніше про послуги, які ви пропонуєте?

— Ми надаємо такі послуги, як контроль техніки за допомогою GPS-треків, встановлення комплексних систем GPS-моніторингу — а саме датчика рівня пального, який дозволяє контролювати скільки пального було залито в бак, витрачено під час роботи техніки і залишилося, а також зливи пального, якщо такі були. А також облаштування паливної колонки системою контролю відпуску пального. Ще пропонуємо супутні послуги та опції. Серед них і підключення до бортового комп’ютера, що дуже зручно. Крім того, особливу увагу ми приділяємо сервісу. Зокрема, діє служба сервісу та технічна підтримка. Так, наші працівники приймають запити від клієнтів, відразу реагують і як тільки його обробили надають відповідь. Так, спеціалісти практично постійно на зв’язку з клієнтами без вихідних.

— Напевне, такий підхід дає свій результат. Скільки компаній в Україні користуються вашими послугами?

— Так, ми відчуваємо попит на сервісність. Наприклад, за останніх півтора року до нас прийшло чимало клієнтів, які придбали обладнання у інших компаній, але не отримали там належної підтримки. Наразі ж ми обслуговуємо близько 300 компаній по всій Україні. Так склалося, що багато клієнтів у нас в Запорізькій області. А взагалі ми надаємо послуги фермерським господарствам, лізинговим компаніям, перевізникам, службам таксі, доставки, компаніям, які надають кошти під заставу авто.

— Ви зазначили, що надаєте послуги фермерським господарствам. Скажіть будь ласка з досвіду, наскільки ефективнішою стає їх робота після обладнання техніки системою GPS-моніторингу?

— Фермерським господарствам ми приділяємо особливу увагу, адже розуміємо наскільки важливо налагодити ефективну роботу в полі та контролювати її. Більше того, у фермерів часто техніку виводять із ладу самі водії, які спокушаються підзаробити, наприклад, зливши пальне з баку. Часто наші спеціалісти виїжджають на місце, щоб вирішити проблему. Майже кожне фермерське господарство має паливну колонку чи паливозаправника, який виїжджає і заправляє техніку під час роботи в полі. У такому випадку в паливозаправнику може бути від 5 до 10 тон пального. Облаштування колонки та паливозаправника системою контролю дає можливість отримати інформацію скільки пального було відпущено, коли і кому, за допомогою карткової системи. Це відбувається наступним чином: водію видається картка, яка прив’язана, або до його особи, або до техніки. Таким чином керівник бачить, на яке авто, якому водієві і скільки пального видали. А по датчику на техніці видно його розхід та залишок. Часто власники невеликих господарств облаштовують лише техніку без колонки. Тоді водії можуть мудрувати, наприклад взяти 10 літрів пального в каністру до того, як воно потрапить в авто. Тому раджу до цього питання підходити комплексно, аби потім заощадити більше. Адже фермер може зекономити мінімум 15% від річного обороту палива. Це у той час, як на облаштування техніки для середнього фермерського господарства на 20 одиниць необхідно приблизно 200 тисяч гривень, що може допомогти заощадити палива на півмільйона гривень на рік.

— До речі, а скільки коштує обладнати системою GPS-моніторингу один автомобіль?

— Вартість обладнання одного авто становить від 3 тисяч гривень і до 8 тисяч з повним комплексом послуг. Є компанії, які пропонують дешевше. Та варто розуміти, що не завжди за знижками є економія. Ми ж пропонуємо ринкову вартість, звичайно, надаємо знижки, але якість завжди має свою ціну.

— Що впливає на вартість продукту?

— Вартість продукту формує саме обладнання, послуги з його встановлення, програмне забезпечення, подальше сервісне обслуговування і додаткові опції якщо вони є. Якщо ж ціна нижче ринкової, якась із цих складових може дати збій. Компанія “Antenor” використовує надійне європейське обладнання, має власних спеціалістів, які його встановлюють, налаштовують і при потребі обслуговують. Багато ж подібних компаній користуються послугами підрядника, який не несе ніякої відповідальності і не дає гарантій якості. Тоді це може обійтися дешевше приблизно на тисячу гривень. Якщо ж нижча вартість, то компанія ще на чомусь зекономила і, швидше за все, не зможе приїхати, щоб надати послуги з постсервісу. Якщо ж пропонують встановити обладнання дешевше 6 тисяч гривень, то це рішення скоріш за все буде саморобне обладнання та самописна програма. Адже програма має бути сертифікованою, а це знову ж таки має свою ціну.

— Тобто у цінах вашої компанії закладена сервісність на інноваційність? Як це відчувають клієнти?

Клієнти завжди цікавляться різними новинками та інноваціями, а ми в свою чергу це цінуємо і надаємо їм доступ до прогресвних та найсвіжіших рішень! Наприклад, нещодавно в рамках оновлення програми Wialon наші клієнти отримали доступ до агромодулю Hecterra!

Що це за модуль та в чому його цінність для аграріїв?

Це дозволяє нашим клієнтам контролювати польові роботи та аналізувати сівооборот за будь-який проміжок часу! Насправді на ринку вже існували такі рішення, але вони були надто складними і недопрацьованими. Hecterra — дуже зручна у користуванні, там все зрозуміло на інтуїтивному рівні! Це хороше і просте рішення.

-Скільки ж коштує таке прогресивне рішення?

Наші діючі клієнти отримали його абсолютно безкоштовно, на знак того, що ми цінуємо їхню лояльність. До речі, у нас діє акція. Наші нові клієнти, які прийдуть придбають наші рішення до Нового року, теж зможуть скористатись даним агро модулем безкоштовно.

— Кому б ви радили встановлювати системи GPS-моніторингу?

— Навіть малим господарствам, компаніям, у яких працює більше двох авто, я б радила облаштовувати їх системою моніторингу. Це дозволяє контролювати роботу транспорту та витрати з власного телефону. У результаті власник господарства має можливість більш ефективніше налагодити його роботу.

— Що вас надихає у роботі?

— Наші клієнти. Вони стимулюють краще працювати, ставати ще оперативнішими і вдосконалюватися, аби допомогти налагодити роботу їх бізнесу.

— Насамкінець, що ви б побажали своїм клієнтам і нашим читачам?

— Я б хотіла побажати всім натхненної і плідної роботи, надії на краще та досягнення поставлених цілей. А наша компанія завжди готова допомогти налагодити роботу вашої техніки таким чином, аби вона справді працювала вам на користь і завжди була під контролем.


+38 (067) 819-12-21
Сайт: https://antenor.ua
E-mail: sale1@antenor.ua
https://www.facebook.com/antenor.com.ua/